reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

kurde moze ja powinnam pojechac w sobote do szpitala... nie wiem kurde wlasnie bo gin jak nic sie nie stanie kazala mi przyjsc w pon za tydzien po skierowanie na sobote.....i co tu robic;p
 
reklama
Oj do tego czasu pewnie urodzisz:).
Ja bym Ci z rozsądku powiedziała że lepiej poczekać do poniedziałku ale tak to sama pewnie bym pojechała do szpitala w dniu terminu :). Zrobiliby mi ktg i byłabym chociaż spokojna;)
 
heh no ja tez wlansie bym poczekalam do tego pon...;p ale tez bym pojechal do tego szpitala ale i bym nie pojechala bo nei chce mi sie tyle jechac tylko tak oo...;p
 
A daleko masz do szpitala ?
Ja tak myslalłam że jak mi się bedzie przedłużać to pojadę 16 km do najbliższego szpitala na ktg , a do mojego który jest 60 km ode mnie dopiero gdy zacznę rodzić:).
 
nie wiem tak z 30 km..ale pewnie moja mam powie ze panike robie i ni epojedziemy;p heh tak bylo juz u mnei czopek sluzowym... ja ze mi wylecial wogle a moja mam ze paniekuje i nic sie jeszce dziac nie bediz ei to na pewno ni byl czop i co potem moja lekarka powiedziala ze to nie moglbyc raczej czop...
 
Oj jakbym moją słyszala.
Zachowuje się jakby jej zdaniem ciąża trwała z 80 tygodnia nie 40 . I ciągle uważa że na wszystko jest czas... wkurzające :angry:
 
No a tak naprawde to ona boi sie bardziej tego porodu odemnie...;p heh moze dlatego ze wie co to zanczy taki pord i zachwoue sie jakby to ona miala rodzic...;p
sory wogole nagle babka od rosyjskiego zadwonila ze zaraz bedzie i ldatego tak dlugo nie odp..;p
 
Ostatnia edycja:
Hehehe no ja ostatnio z moją jak rozmawiałam to mnie zdenerwowała. Bo chciala za mnie pokoik dla Małego urządzać itp. To zapytałam czy może jeszcze za mnie urodzi tak mnie zdenerwowała;P
Dziś mamy z M rocznicę :), Mały by nam zrobił super prezent gdyby dziś wyszedł:))
 
moja mama taka sama jest :p ale była bardziej przerazona odemnie jak poszłam rodzic:p strasznie to przezywała :) aida Ty masz tylko 3 dni do terminu jacieeeeeee ale jaja !! ciekawe kiedy bedzie po wszystkim ! wogóle duzo Was tu jest co jestescie prawie juz na terminie ale super tez bym chciała... a gdzie tam jeszcze
 
reklama
Hehehe no ja ostatnio z moją jak rozmawiałam to mnie zdenerwowała. Bo chciala za mnie pokoik dla Małego urządzać itp. To zapytałam czy może jeszcze za mnie urodzi tak mnie zdenerwowała;P
Dziś mamy z M rocznicę :), Mały by nam zrobił super prezent gdyby dziś wyszedł:))

rocznice slubu??? jesli tak to wszystkiego Najlepszego ! :)
 
Do góry