reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

no mam nadizeje...;p tyleko ze ja przytylam az 25kg w ciazy...;/no ale chem sie jakanjbardziej postrarac zeby schudnac....a moj chce mnie wlasnie ogolic...;p ael eja nie chcem
a myslalm zeby kupic sobei zestaw do robienia lewatywy mozna go normlanie sobei samemu zrobic w domu i nawet czyltlaam gdzies w jakims poradniku ze tak duzo osob robi ...
a nawet jezeli to je chcm miec lewatywe;p
 
reklama
ja przytylam tylko 11 kg i nie chcialm miec lewatywy i jak sie pozniej okazalo nie bylo nawet az tak duzej potrzeby:p a nawet jakbys niechcacy co nieco zrobila przy przesuwaniu dziecka do dolu to i tak nie bedzie Cie to wogule obchodzilo :p
 
no odrbanoc..:p
ale wlasnie ja sie teogo boje...;p a pozatym slyszlalm ze dziecko moze jakies zakarzenei dostac...
 
ja tez sie tego balam ale wierz mi bedziesz sie skupiala tylko na tym zeby jak najszybciej urodzic nie zwazajac na nic i dziecko nie pwinno miec zakarzenia bo gdy przesuwasz do dolu malucha to robisz to na kucka a lekarze trzymaja malenstwo jak wychodzi takze wydaje mi sie ze nie ma chyba takiej mozliwosci
 
troche tak ja mi troszke poszlo to sie pytalam czy bedzie cos nie tak jak zrobie ale powiedziala ze mam sie nie przejmowac ze nic sie nie stanie i to normalne :p:)
 
reklama
no ja wlasnie wiem ze to norlane jest...tylko ze przy okazji bardoz krepujaca....a zobaczymy moze moj organizm sam sobei zrrboi tkaa lewatywe..;p a jakos tak ostatnio zoabczylam jakby si edo tego przymierzal..;p
 
Do góry