reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
czytalam liste rzeczy potrzebnych do szpitala ktora pisala aida29 i radzilabym jeszcze wziasc jakis balsam nawilzajacy do ust napewno sie przyda
 
Dziewczynki zapomniałam Wam napisac z całej tej radosci !! wczoraj bylismy z męzem na usg :) i wyszło na 70% ze bedzie dziewczynka :D strasznie się cieszymy bo chcielismy miec drugą dziewczynkę chociaz jakby było chłop tez by było fajnie :) pozdrawiam !!
 
Hehe ale Wy tu piszecie :-):-)
Ja dziś dostałam paczke zubrankami dla Maluszka :-):-).
Rzeczy są normalnie boskie :-):-).
I już w poniedziałek będę wiedziała od kiedy z M zamieszkamy razem !!:-):-)
Wtedy pełną parą zaczniemy przygotowania do powitania maluszka :)).
Natalia gratuluję drugiej kobietki:). Dziwię się ze Twój facet się nie boi że nie ma nikogo po swojej stronie tylko same Baby :-D:-D
 
reklama
noo gratulacje coreczki moj to tez chcial zeby to cork byla ale jednak bedzie chlopak ale okarze sie przt porodzie...;p
a ja dzisiaj nagly przyplyw energii od rana umylam onka podloge ulepilam 100 pierogow pomylam naczynia wyprasowalam pieluchy ..... sprzatanei pelna para i dalej bym cos zrobila ale juz nei mam co...;p
 
Do góry