reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

aida nie wierzę, że coś dziś się rozkręci :p może być i marzec... ale luty jakoś bardziej mi na początku przypasował, no ale trudno hehe
mariola heh ty masz jeszcze czas masz dopiero 34 tydzień... a dzidzia powinna chociaż do 37 tygodnia być donoszona ;) no ale cóż ja poradzę moje dziecię nie chce na ten świat akurat teraz hehe chociaż bardzo nisko ją czuję
 
reklama
U to Ci dobrze :-):-).
Ja chyba w tym tygodniu kupię jakoś pampersy chociaż mam zamiar zabrać M na zakupy :). Więc nie wiem jak z budżetem :-):-)
Wg om 35 tydz, wg om 37 :D
 
Ostatnia edycja:
no najwazniejsze zeby zdrowe bylo...
A mam nadziej ze to dzisiajesze sprzatanei mi cos przyspieszy;p
 
Kurde zle napisalam :-D:-D:-D.
Z om mam 35 tydz , z usg 37 :).
Z doświadczenia rodziny , lekarza ,znajomych trzymam się tego drugiego :tak:tym bardziej że jest dla mnie korzystniejszy ;-)
 
hehe mnie wlansie zwsze prostowali ze z usg to wlasnie nie bo nie kazde dzicko ejst ksizowe.... no ja tez mam termin wg.usg na 4.03 a Om 6.03 wiec nie ma takiej duzje roznicy;p...
 
no mariola to ejst dobre pytanie... roznicy jest 2 tygodnie czyli tyle co normla przenoszenia dziecka.....oj ci lekarze widziwiaja juz,....to tak naprawdde my jestesmy rozpieszczeona kiedys kobiety nie mialy jakis usg i 1000tysiecy terminow przy okazji...przeciez to idzie oszlaec moja kolezanka ma 4 terminy w sumie jeden z om i 3 z usg i **** tu wie....
 
reklama
Do góry