reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
hehe dziewczyny kiedys wkoncu urodzicie !! a wtedy ja bede Wam zazdroscic hehe :D bo przedemną jeszcze dłuuuuga droga :p
 
Hej ixidixi,to przykre...moja przyjaciółka jest w takiej samej sytuacji co Ty.Straciła Maleństwo w 3 tc...Jak już dziewczyny mówiły,jesteś jeszcze bardzo młoda,całe życie przed Toba i duża gromaka dzieciaczków ;-)

W Realu jest jakaś wyprzedaż i jest mnóstwo tanich artykułów dla dzieci :-) Się chyba wybiorę na małe zakupy w najbliższym czasie:-p
 
No niestety...Kurcze łatwiej byłoby gdybyśmy wiedzieli czy to chłopak czy laseczka ^^ A tak to mogę kupować tylko takie ciuszki,które będą pasować i dla chłopaka i dla dziewczynki....
 
jak bylam w 4 miesiacu to lekarz na usg powiedzial mi ze prawdobodobnie chlopak i tak zostalo wiec kupowalam ciuszki dla chlopca ale byloby smiesznie jakby sie okazlo ze to dziewczynka a prawie wszystko by miala niebieskie :p
 
reklama
Do góry