reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Ciąża w liceum

no ja wlansi eteraz czuje tylko jak prostuje nozki i jakby wlasnei mu tam cos przeskakiwalo no ale czsami jak mu sie cos nie spodoba albo cos to potrafi ejszce pozadnego kopa zasadzic....
wogole nie moge w to uwierzyc ze on juz tam w brzuchu jest taki jak noworodek....
 
reklama
o Kingusia to przepraszam ze nie zauwazyłam... jejku no to teraz nic jak tylko czekac na jakis znak hehe albo no jak nic to trzeba wywoływac chociaz mi to nic nie dało :p
 
mariola wlasnie w sobote umylm onko i drzwi balkonowe podloge ulepilam peirdoi poprasowlam ciuszki pomylam naczynia i jedyne co po tym mi bylo to zajebisdcie mi sie spaclo...
 
hehe :D
Natalia a nie miałas tak że cala rodzina Ci sie wpieprzała w wychowanie dziecka? kazdy dawal swoje rady itp? Ja tak sie tego boje ze szok .
Aida gdybys Ty dzis sie nalatala przy tych oknach to pewnie raz dwa bys urodzila :p

wiesz co czasem chcieli tam dodac cos od siebie jak powinno byc itp itd czasem posłuchałam a czasem olałam... ale nie było tak źle :p
 
oj teraz to juz latwiej jakos pojac ze ten maluch jestw bbrzuchu, jak byla taka mala fasolka to ja wcale sobie tego do bani nie bralam :D
 
wogole moja pani od rosyjskiego poradzila mi dzisiaj jak mam oddychac w czasie skurczu..... i jak mam nabierac powietrze jak bede przec....zeby nie nabierac w policzki bo popekaja naczynka i to bediz edlugo zchodzic....i zeby przymykac oczy nie sciskac ich za bardzo bo wtedy popekaja naczynka nad oczami.....
 
to jest wogole taka szczuplutka abbeczke ale wysoka z 175 178 ma gdziec i mowi ze w ciazy z corka przytyla do 102kg a z synem do 112kg i mowi ze po 1,5 miesiaca juz schudla normalnie....
 
a mi własnie mowili zeby zamykac oczy mocno, i bron boze ich nie otwierac bo wtedy wlasnie pekaja naczynka i cale oczy sa przekrwione .
 
reklama
Do góry