reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
Dokładnie. Moja mama mi to samo powtarza , że wcześniej to i nie było specjalnych proszków do prania, że dzieci nosiły zwykłe ubranka nie jakieś powydziwiane :) , że kąpało się je w wannie a nie w wiaderku :-) itp.
Ale mam nadzieję że mnie przenoszona ciąża nie dotyczy , brzuch mam tak nisko że dosłownie teraz jak siedzę to mam go na nogacch i mi się tam wbija :-)
 
no trzymam kciuki aby Ci to szybko poszło oczywiscie reszcie tez :) ja tez bym juz chciała byc na koncowkach ! a gdzie tam jeszcze :(
 
Natalia u Ciebie to rzeczywiście jeszcze długo :). Ale Ty masz już jednego malucha więc masz zajęcie i nie narzekaj :-p
 
cześć dziewczynki! :) .. prosze pomozcie mi swoja wiedzą i doswiadczeniami!
otóż moj problem wyglada tak: cykl mam jak w zegarku zawsze 30 dniowy, ostatnia miesiączka przyszla puntkualnie, 27 stycznia. do zblizenia doszlo 6 lutego, tj 11 dzień cyklu, oczywiscie bez zabezpieczenia, do konca..:/ planowo okres mialam dostac wczoraj, tj 26 lutego. od jakiegos tygodnia, moze troche dluzej, mam dziwne klucie w podbrzuszu tak jakby jajniki czy ich okolice, piersi nabrzmiale, sutki ciemne, wrazliwe. pobolewa mnie dzisiaj kregoslup. boję się ze jednak doszlo do zaplodnienia, jak myslicie? test zrobilam wczoraj, quick vieu ale chyba zle go wykonalam, wydaje mi sie ze wlalam za duzo kropel moczu, bo pasek w polu C wyszedl do polowy a w polu T pokazalo się cale, jakby zamokniete różowe pole, paska brak. test wykonany byl w 31 dniu cyklu. no i wydzielina z pochwy też jest dziwna, tzn nie taka jak przed okresem, tylko mleczna i niezbyt gęsta, bezzapachowa. Proszę pomozcie i doradzcie mi....
 
reklama
ale no zebys wiedziała :) mam taką Oliwke która jest wszedzie ciągle w biegU :) ale juz bym chciała miec takiego małego szkraba :)
 
Do góry