reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Cześć jestem Gosia ja zaszlam w ciaże w drógiej klasie liceum na początku bylam zalamana ale jakos powoli zaczelo sie ukladac w szkole reakcja nauczycieli byla normalna kolezanki nawet sie ucieszyly, teraz przyjezdzają i odwiedzaja malucha. Jak bylam w ciazy to mialam nauczanie indywidualne, teraz jestem w 3 klasie i niedlugo matura jest ciezko nawet bardzo ale niewyobrazam sobie zycia bez mojego skarba:tak:
 
reklama
heh ono wlasnie nie wiem narazie ma nieregularne skurcze....to moze minac jeszce...
ciotka mojego powiedzial ze do rana urodze....
 
reklama
ja będe juz kończyć bo mój maluch pewnie niedługo się obudzi. Jak rzeczywiscie zaczniesz rodzic to napisz a rano sprawdze trzymajcie się:*
 
Do góry