reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

No wiesz kolia, autobus drugi juz nie przyjedzie... A co tam male dziecko da sobie rade... Wredne babsko! Takie osoby powinny dostawać mandaty!

Hehe a te z zakupami są świetne, nie zapomne jak jedna babeczka weszła do autobusu miala ze 40 reklamowek i wszystkie poukladala na 4 siedzeniach a sama stała haha a najbardziej mi sie podobalo jak autobus zachamował i wszystko zbierala z ziemi xD (oczywiście było mnóstwo ludzi, którym przydałoby sie usiąść) ale to było z rok temu juz ;P
 
Ostatnia edycja:
reklama
W Polsce i tak się nic nie zmieni, bo taka jest mentalnośc ludzka ze skoro Ci sie seksu chciało to teraz sobie cierp w ciazy i to tylko twój problem.
Jakiś czas temu też mialam "mila sytuacje" w rossmanie.
otóż wchodze do rossmana no i widze 3 panie w wieku od ok 54-60. chce przejechac wózkiem no a przejscie wiadomo waskie to mowie przepraszam 1raz 2drugi za 3trzecim wreszcie jedna z "pan" uslyszala i ciagnie 2pozostale za rekaw a one z gęba na mnie "a toto to po co(w znaczeniu na wozek z dzieckiem), nie mozna na chodniku przed wejscie zostawic?? "
ja nato "nie toto a wozek i jak pani chce to niech pani poczeka przed sklepem"
one "pani po co tu z tym bachorem"
jak ja to usłyszałam to naskoczyłam na nia " :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie bachor tylko to jest dziecko, moj synek" i pare razy ja wyzwalam od chamskich starych bab bez kultury, ze takie to sie powinno gdzies w waritkowie zamknac skoro do bezbronnego nieznajomnego dziecka "bachor". i powiedziala jej ze skoro jest taka wielka dama to niech sobie służbe załatwi do robienia zakupow zeby nie musiala natrafiac na takie "bezczelne matki z dziecmi, ktore nie wiadomo co chca od takich milych syarych pan "

tam jeszcze toroszke sie posprzeczalysmy ale
powiedzialam jej ze szodami czasu na rozmowy z takim chamstwem:happy::happy::happy: pani wreszcie sie zmankela :happy::happy::happy:
 
Kochana jak ja widzę takie baby to automatycznie jestem za eutanazją;-)
Co do zajmujących siedzenia reklamówkami z zakupami...to ja bym takiej zapytała czy bilet na bagaż skasowała..?!!!
 
starsze panie sa najgorsze kiedys bylo mi ich szkoda a teraz nie poprostu sa bez kultury i sadza ze im wszystko mozna a reszte maja w d***zaprzeproszeniem udaja wielce schorowane ale zeby biec z jednego konca na drugi w autobusie za siedzeniem to maja sile..

dobrze jej powiedzialas takich rzeczy sie nie robi ciekawe czy ona swoje dzieci przed sklepem zostawiala
 
Hehe dobreee..
Powiem tak pośmiać się można z tych głupich uwag i tekstów ludzi i tego jak się zachowują ale po czasie, bo do śmiechu to nie jest jak jest sie w danej sytuacji ;/ Bo to glupio naubliżać bo wiadomo starsza osoba i jeszcze jak ktoś uslyszy to i 5 osob zaweźmie się na Ciebie. Ale jak już baba taka sie zachowuje jak gówniara z fochem no to chyba należy jej odpyskować
W każdym razie wg mnie policja czy straż miejska takimi też sie powinni zajmować bo w końcu obrażają nas a to jest łamanie prawa hehehe ;)
Mam nadzieje że jak ja sie zestarzeje to taka nie bede dla innych. W końcu jak jest sie młodym to jest się w ciągłym biegu i powinno się odpoczywać kiedy się da a nie jak ma sie 60 lat nic do roboty! Bo takie starsze osoby to potrzebują ruchu! Każdy lekarz to powie że nie można wiecznie siedzieć bo w końcu zaczną zanikać mięśnie... ;]
 
ja wpadlam w wieku 15 lat urodzilam majac lat 16. Treaz jestem szczesliwa matka 5 miesiecznej Mai:-).
Na poczatku ciazy balam sie powiedziec mamie ze jestem w ciazy wkoncu powiedzialam potem wszystko potoczylo sie dobrze w szkole rowniez wszyscy to zaakceptowali. :-)
 
Ja urodziłam niecałe 3 miesiące temu (17 lat skończyłam w lutym). Powiem Wam (tym, które jeszcze nie urodziły:-p), że nie wyobrażałam sobie nawet, jak trudno jest być matką. To było nie do ogarnięcia. Początki były STRASZNIE trudne, mimo, że mały jest b. grzeczny. Teraz jest większy, potrafi zająć się czymś, np. grzechotkami.. I jest dużo łatwiej :tak: Szkołę dalej kontynuuje, narzeczony dostał dobrą pracę, utrzymujemy się sami, planujemy ślub w tym roku. Jest świetnie! ;-)
 
u nas też początki były nie łatwe mimo, że pomagali nam rodzice, kiedy mały płakał czasem nie wiedziałam co robić miał straszne kolki przez 2 miesiące i jak on płakał to ja płakałam z nim oj było ciężko , ale teraz potrząc z perspektywy czasu wiem że wszystko jest do przetrwania :), teraz ma 8 miesiący jutro kończy i zaczyna 9 więc już tylko z górki a czas tak prędko zleciał że aż szkoda czasem tych chwil kiedy był taki maleńki :)
 
martusia no nie tak z gorki do piero lobuz sie zacznie :-p:-D u mnie to 6-9 miesiecy byl najlepszy poniewaz pozniej to sie bruj coraz wiekszy systematycznie wlacza:-)
 
reklama
Nie straszcie :p. Ja też dopiero czekam na Maluszka :), na początku niestety nie będę z Chłopakiem , ale później mamy zamiar uciec gdzieś daleko naszą małą rodzinką:). Niestety On uczy się w technikum więc zbytnio nie ma czasu na podjęcie jakiejkolwiek pracy , ale ja siedząc w domu czymś tam się zajmę, także na razie wszystko kupiliśmy dla Małego sami. Zobaczymy jak będzie później.. Przez te moje humory ciążowe to już musiałam oznajmić "Teściowej" że od niej żadne pomocy nie chcemy. Cały czas nam miesza , niby chce dobrze a tylko udaje jej się nas skłócić. A jak zareagowały Mamy Tatusiów Waszych Dzieci ? :) Pozdrawiam wszystkie silne Mamusie :)
 
Do góry