reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

justynka94 pokojnie dasz rade tak jak mówi Oleńka poczytaj ten wątek a na pewno doda Ci on sił i utwierdzi że ciąża w młodym wieku to nie koniec świata. a jak sie czujesz jako przyszla mama???
 
reklama
Witam jestem nowa tez zaszlam w ciaze w szkole sredniej fakt ze w ostatniej klasie ale wiem jak to jest, ze sie tak wtrace droga justynko94 nie masz sie co martwic reakcji w szkole najwazniejsze bys sie nie przejmowala reakcja ludzi a kolezanki szkolne napewno beda sie cieszyly razem z toba i pewnie beda wypytywaly jak odczowasz ciaze. Ja tak mialam wiele osob mnie wspieralo wiec milo wspominam ciaze w okresie szkolnym:).
 

aida29
- co tam u Ciebie? Jak tam mały sie chowa? Hmm i dostałaś ten okres? Czy kolejna niespodzianka?? :tak:
o witaj jak milo widziec kogos znajomego a oskar bardzo dobrze rosnie chodzi za raczki ma 7 zebow i wogole to jest taki jakby na bakni jakiejs byl caly czas sie smieje i wogole...;p a jak tam u was wszystko wporzadku???:)
 
aida29- u mnie tez dobrze. Mati rośnie i jest cudownie :) Ja sama jako matka czuje sie wpaniale. Wiadomo obowiązki i juz nie tamto zycie- no ale jestem zadowolona :) I kazdego dnia rośnie we mnie duma jak malutki dokona coś nowego :) jedyne moje zmartwienie to.. smuźnia mi sie okres ;/ i świruje:szok:

Witam nowe dziewczyny :*
 
Ostatnia edycja:
Justynka o szkołę się nie martw!
Zobaczysz, że nikt nie będzie Cię oceniał.

Z moją koleżanką tak było, wszystkie jej trochę "zazdrościłyśmy"... :-)

Teraz Młode Mamy to rzecz normalna... Więc o innych się nie martw, tylko dbaj o siebie, żeby z Maleństwem wszystko było ok.
 
No zgadzam sie z agatkaT u mnie tez zazdroscily chociaz niektore dziewczyny dziwnie na mnie patrzyly :/. W ciaze zaszlam w 4klasie technikumi bylam bardzo szczesliwa poniewaz pierwsze dziecko stracilam w 17tc:( bardzo to przezylam do tej pory zdaza mi sie plakac w poduszke:(, ale na szczescie przy drugiej ciazy bylo wszystko dobrze tak wiec mam swojego utesknionego dzidziusia. Droga Justynko nie ma sie czym maerwic najwzniejsze bys dbala teraz o siebie i dzidziusia zobaczysz ze jak przyjdzie maluch na swiat to wszyscy beda sie cieszyc.U mnie rodzice tez nie byli zadowoleni za to teraz szaleja za malym:). Pozdrowienia dla wszyskich mlodych mam:):*.
 
nie martw sie o szkołe. ja zaszłam w 2 klasie liceum. teraz jestem w 3 urodziłam dwa i pół miesiąca temu. miesiąc po porodzie wróciłam do szkoły normalnie chodze i sie ucze podchodze w tym roku do matury. nauczyciele ida mi na reke dyrektor najbardziej sam jak dowiedził sie ze juz urodziłam to stwierdził ze jest dziadkiem xD a dziewczyny w klasie szczególnie ze jest ich 30 oszalały na punkcie mojego synka. i nie jedna mi zazdrości że bedzie miał taka młoda mamę i w ogóle..;-)
bedzie dobrze. najwazniejsze teraz żebyś dbała o siebie i o dziecko. i nie przejmuj sie bo to może maleństwu zaszkodzić. trzymajcie sie ciepło..;-)
 
reklama
Do góry