reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

szkoła nie ma prawa wyrzucić uczennicy w ciąży mało tego ma obowiązek jej pomóc na tyle na ile to możliwe choćby przez nauczanie indywidualne czy pomoc pedagoga szkolego. Każda szkoła powinna miec zapis w statucie dotyczący uczennic w ciąży...
 
reklama
hej dziewczyny :-) ja zaszłam w ciąże w klasie maturalnej na 3 mies przed końcem roku więc postanowiłam nikomu nie mówić ... wiedziała tylko moja przyjaciółka a i tak mimo to miałam wrażenie że wszyscy się na mnie gapią ... ubierałam sie luźniej i było oki ale znajoma mi poradziła żebym powiedziała dyrekcji przed zakończeniem roku bo szkoła w czasie matury musi zapewnić "ciężarnej" :) opieke medyczną a także taka dziewczyna ma prawo wychodzić do toalety w każdej chwili ... więc powiedziałam swojej wychowawczyni trocze wcześniej a dyrekcji na 2 tyg przed końcem roku obie zachowały się w pożądku ...takrze dziewczyny nie dajcie i bądżcie pewne siebie trzymam za was kciuki ;-)
 
ej dziewczyny opiszcie swoje porody..;p ludzie ile ja sie tego nasluchalam jak bylam w ciazy...;p
a wogole jezeli do 1 listopada nie dostane okresu to jestem z nowu w ciazy kurqa chyba sie wtedy powiesze....:(
 
plastelinka z tego co ja wiem od kolezanek to dziewczyna w ciazy ktora sie uczy w szkole panstwowej publicznej nie moze byc wyrzucona ze szkoly tylko musza jej udzielic jak najlepszych warunkow ;/ powinnas cos z tym zrobic to jest nie wporzadku dla mlodych mam
 
Hej dziewczyny my sie raczej nie znamy. Pisałam tutaj jakiś czas temu.

aida29
- co tam u Ciebie? Jak tam mały sie chowa? Hmm i dostałaś ten okres? Czy kolejna niespodzianka?? :tak:
 
Ja zaszłam w ciążę w 1 klasie LO. wszystkie moje koleżanki były bardzo podekscytowane `maluchem w klasie` a moja wycha nazwała się nawet ciocią-babcią. :) dyrektor był w stanie nawet szukać mi mieszkania i pomocy finansowej, pracy dla mojego partnera i wszystkiego co mi potrzebne. nie musiałam nosić książek do szkoły-trzymałam je u szkolnego pedagoga, a gdy dostałam pod koniec kwietnia zwolnienie z zajęć szkolnych od moczątku maja z powodu zagrożonej ciąży nie było probemu żebym dostawała materiały na klasówki mailem i zaliczała je raz w tygodniu.
 
reklama
Hej Mamusie;) Ja zaszłam w ciąże w maju zeszłego roku, dowiedziałam się w dniu zakończenia roku szkolnego;) Byłoby łatwiej gdybym kończyła liceum, wtedy miałabym już maturę za sobą, a wybrałam technikum i dopiero w tym roku szkolnym czeka mnie i matura i egzamin zawodowy, z którego nie zamierzam rezygnować, nie po 4 latach męki;) Ale ja już prawie od miesiąca leżę w domu i tak do rozwiązania. Moja szkoła jest wyjątkowo pobłażliwa dla dziewczyn w ciąży i średni po 5-6 jednego roku chodzi, ten jest wyjątkowy bo tylko 4 i to 3 z najstarszych klas i tak samo jak andzioszka miała, ja też wysyłam prace na maila albo zanosi je mój N. i każą mi się niczym nie martwić tylko myśleć o Maluszku i dotrwać do końca:) Nie wyobrażam sobie tych 2 miesięcy już z Nim i nauką do matury i egzaminu, ale na pewno nie ma rzeczy nie do pokonania i jakoś być będzie musiało... :) Pozdrawiam i gratuluję tym, które już przez to przeszły i były w większości młodsze ode mnie! Podziwiam, szczerze:*
 
Do góry