reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

no to u mnie w szkole jeszcze nikt nie wie. brzuszek powoli rosnie no i pomału staje sie widoczny. z tego co sie ost dowiedzialam to pare osob z mojej klasy juz wie, wiec az takiego wielkiego szoku nie bedzie. co do wychowawczyn to ja mam taka sobie. raz jest taka ze mozna z nia pogadac o wszystkim a na drugi dzien to bez kija nie podchodz. zalezy od jej humoru. a jak bedzie z dyrekcja to sama nie wiem. sami faceci... zobaczymy we wrzesniu jak to bedzie. a w poniedzialek rano jeszcze mam wizyte u ginekologa. zobaczymy jak tam maluszek :) no i potwierdzimy (o ile maleństwo sie nie odwroci pleckami) jego płeć.. chciałabym zeby sie potwierdzilo i zeby chłopaczek był..
 
reklama
U mnie wychowawczyni to lajtowa babka-28lat ;D
Chociaż też trochę marudna czasem he he
Z dyrektorem idzie wszystko załatwić, jeszcze bardzo spoko gostek, gorzej z vc. dyrektorkom i dyrektorkom, on to tam luz ale ona może być zła bo w tamtym roku unikałam jakoś chodzenia na jej lekcje he he he

U mnie już od dawna wiadomo że dziewczynka, tak żeśmy w sumie przeczuwali, zresztą po tym jak straciliśmy dziecko to zrozumieliśmy że nie można tak mówić =( W tam tej ciąży mówiłam że ja nie chcę dziewczynki tylko bardzo chcę chłopca-poroniłam zanim dowiedziałam się jaka była płeć-i jak teraz pomyśle że może bym miała miesięcznego synka to serce Mi pęka ;(
Najważniejsze żeby było zdrowe :)


A jak u was dziewuszki z zakupami !?
Rozpoczęte, w trakcie czy zakończone !!?? :-D
 
misia92 w 32 tc nic nie masz !!?? WOW - podziwiam he he
Ja to już prawie wszystko mam he he he sto list co kupić i właściwie to ciągle Mi jeszcze czegoś brakuję ;D
 
mam kołyske na strychu, troche ubranek pampersiaki tylko że jeszcze nic u siebie w pokoju dlatego czuje jakbym nic nie miała. Musze to jakoś ogarnąć tylko że K nigdy nie ma czasu żeby pojechać ze mną na zakupy, no i musiamy na te zakupy zabarać jego siostre która rodziła pół roku temu bo dzięki niej unikniemy kupowania niepotrzebnych rzeczy....;-)
 
A ile wydałyście na wyprawkę? Moja rodzina mówi, że wyprawka to koszt koło 6tys. Mój przeliczał mniej więcej, aby odkładać co miesiąc na lokatę i wyszło nam 12tys z umeblowaniem pokoiku i małym remontem. Tak sobie myślę, że na pewno dałoby się taniej, ale oboje chcemy by naszemu dziecku nic nie zabrakło, wiemy też, że tylko raz będziemy mieli okazje na takie zakupy. Trochę się obawiam, że nasze dziecko jako jedynak może być przez nas rozpuszczone...

Wczoraj byłam u ginekologa mojego i powiedział, że jestem w 7tyg ciąży, myślałam, że w max 6....:) Dostałam zdjęcie:) Pierwsze do nowego albumu:) Ponadto mój zakupił mi pasy ciążowe do auta... Dokładnie nakładki na pasy, aby nie uciskały brzucha... Powiem szczerze, że nawet nie będąc w ciąży chciałabym w takich prowadzić bardzo są wygodne...:)

Dziewczyny a jak Wasze początkowe dolegliwości, u mnie w miarę okey, ale z miseczki B mam już prawie przymałe C....
 
kry ja maiałam tylko mdłości i tak jak Ty już na początku musiałam kupić większy stanik. z B skończyłam na D ;-) mam nadzieje ze wiekszy już nie bedzie...;-)
wyprawka bez remontu na pewno może mniej kosztować. ja nie wydałam jeszcze nic...;-) myśle ze można sie zmieścić w 3 tys. spokojnie..
 
Misia, pół roku temu urodziła moja kuzynka... No i biust jej urósł podczas ciąży a po porodzie, kiedy zaczęła się produkcja mleka na wysoką skalę:) również...
 
reklama
Ja się też zmieściłam w 3tysiącach, ale bez remontów pokojów żadnych no i nie licząc rzeczy dla mnie...
3tys. to tak bez oszczędzania, a jakby się patrzyło żeby wszystko kupić najtańsze to spokojnie mniej ;)
Chociaż trzeba zwrócić uwagę że samo łóżeczko z wózkiem to wydatek ok.1500-2000zł
Mi akurat wyszło mniej bo i łóżeczko i wózek kupowałam bezpośrednio od producenta.

Kry
a gdzie te pasy kupiłaś !? Naprawdę to pomaga !?

Co do moich 'miseczek' to he he marnie ;D Nie bardzo urosły, miałam rozmiar 36/80 teraz 38/85B chociaż chwilę ... jak tak teraz myślę to ten 38/85B też jest takii noo na już he he
W ogóle ja mam jakiś nie równy biust, i w ciąży też rośnie nie równo :/ np. teraz prawa pierś jest tak właśnie na 38/85 ale lewa to już by musiała mieć raz więcej he he he
 
Do góry