reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

Czesc. Widze ze przybylo tutaj bardzo duzo nowych mamus wiec serdecznie witam i gratuluje:)

Ja kiedy zaszlam w ciaze bylam w 3 klasie technikum. Skonczylam ja w czerwcu i robie rok przerwy i ide do zaocznego liceum by zdac maturke. Mialam isc w tym roku ale niestety bylo za malo chetnych i nie otworzyli klasy co bardzo mnie zdenerwowalo ;( No ale coz, bede dluzej z malenstwem.

Ja tez nie wiem kto u mnie mieszka bo na USG sie odkrecalo pupcia :) No coz chce zrobic mamusi w listopadzie niespodzianke.
Z moim P ( ojciec dziecka) mieszkamy sobie razem jakis czas i jest cudownie :)
Wyprawka juz prawie skompletowana:)
 
reklama
ja tez myslalam o pojsciu do liceum zaocznego, ale stwierdzilam razem z rodzicami ze lepiej bedzie skonczyc juz te szkole. napisze w tym roku mature i pozniej na studia.
 
cześć dziewczyny
ja po badaniu.... i będzie Michaś....;-) była ta babka której nie lubie ale dziś wyjątkowo miła.;-)
ale jak zwykle nie dowiedział msie dużo. powiedziałą tylko że jest za mały jak na swój wiek i powiedziała ze jeszcze sie pewnie zobaczymy...:-)
co do wyprawki to jestem w polu bo czekaliśmy aż bedziemy znali płeć, ale musiamy sie zacząć ogarniać....
 
Violett na pewno dasz rade razem z pomoca ojca dziecka :) u mnie z malenstwem jak juz sie urodzi bedzie siedziala babcia a ja bede mogla spokojnie uczyc sie do matury i chodzic do szkoly.

misia92 Michaś bardzo ładne imie :) ja tez zastanawialam sie nad Michasiem albo Kacperkiem, ale to jest jeszcze do uzgodnienia :) to teraz jak juz znacie płeć maleństwa mozecie brac sie za wyprawkę :) a maleństwo napewno jeszcze urosnie
 
no mam nadzieje ze urośnie ale tak coś czułam że może być coś nie tak bo mam mały brzuszek jak na 8 miesiąc i niecałe 6 kg na plusie...

u mnie z maleństwem moja mama na zmiane z mama kamila bo moja pracuje na zmiany jakby zawsze miała nocki to by mogła z małym zostawać a tak przyszła teściowa też bedzie musiala pomóc choć juz teraz zajmuje sie jedną wnusia która ma pół roku bo jej córka wróciła do pracy...;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja na szczęście będę już po szkole:) Tylko matura, dzieckiem będę się sama zajmować, studia zaocznie na Politechnice, w weekendy tatuś zostanie z dzieckiem... Choć często w soboty pracuje... Ale bierze pracę do domu, więc będzie okey:) Jak napomniałam wcześniej nasi rodzice mieszkają daleko od Nas:) Misia92 u mnie w rodzinie, zarówno moja mama, jak i babka przytyły w całej ciąży max 5 kg...:) A dzieci ważyły 2800-3000...:) Przy tym mam po nich geny, mamy podobny wzrost i wagę, ja to jak bym 10 przytyła to bym byla szczesliwa:) bo teraz przy 170, waze 41kg... A twoje dziecko zobaczysz urodzi sie zdrowe jak ryba:)
 
Cześć wszystkim !
Nie widziałam wcześniej tego tematu, bardzo fajny ;)
Ja jestem w 7 miesiącu i teraz czeka mnie 3 klasa Liceum Ogólnokształcącego, termin mam na wg. OM 29październik/wg. USG 10listopad no i myślę jeszcze czy chodzić we wrześniu do szkoły czy nie, mam wybór, ale raczej już nie pójdę, na szczęście u mnie w szkole nie ma z tym problemu i nie będę miała wpisywanej nieobecności tylko będę zwolniona z frekwencji, ale będę musiała mieć w 1 półroczu dwie oceny na czerwono i dwie na niebiesko i spokój, a potem muszę wrócić w grudniu na 2 półrocze już normalnie...ciężko będzie z tą próbną matura w listopadzie i w ogóle z maturą, ale mam nadzieję że wszystko nadrobię...oby ;)
Powodzenia wszystkim w szkole życzę ;)

P.S: kry 41 kg <WOW>
Ja zaczynałam ciąże z wagą 70 a teraz mam 79 he he ale to prawidłowa waga ;)
Gdzieś na internecie znalazłam taki fajny kalkulator co się w nim podaję początkową wagę i wzrost i on pokazuje ile w jakim tygodniu powinno się ważyć, Mi pokazało że powinnam zakończyć ciążę ze średnią wagą 84 kg (minimum 81-maximum 86) ;) Polecam...

O znalazłam:tutaj jest:
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie bójcie się:) Wcale nie wyglądam na tyle:) Mam b. drobną budowę ciała, to rodzinne:)
Kami02 zrób wszystko, aby skończyć szkołę, może nauczanie indywidualne???
 
Do góry