reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

reklama
To bardzo się cieszę:) Więc masz wsparcie, nie jesteś sama, ja będę trzymała za Ciebie kciuki, a uwierz mi będziemy wszystkie wspaniałymi matkami, bo chcemy tych dzieci, niejedna 30 latka jest gorszą matką... A to, że mamy cele w życiu... super, wszystko pogodzimy, studia dziecko... Dziecko da nam jeszcze większej motywacji:) Dziewczyny a wiecie kto Wam się urodzi chlopiek, dziewczynka? I co wolałybyście:) Pytanie w związku z moim facetem, on chce chłopca, dziś kupił parę małych niebieskich bucików i powiesił na lusterku w aucie, mówi, że sobie wywróży:)
 
mi ostatnio na usg wyszlo ze chlopak. no ale zmienilam lekarza teraz pod koniec sierpnia mam wizyte u nowego lekarza i zobaczymy czy tamtem mial racje. :) a co do tego co bym chciala to jest mi to obojetne, wazne zeby zdrowe się urodzilo.
 
Właśnie a jak podejście Waszych lekarzy do ciąży wg niektórych ciąży w zbyt młodym wieku... Moja mama urodziła mnie w wieku 18 lat kiedyś był to odpowiedni wiek, ja urodzę (oby) w wieku 19 lat, a sporo osob uważa, że to za młodo... Tylko, że ja musiałam wybrać czy chcę dziecko teraz czy wogóle. A jak jest u Was?
 
tamta pani doktor do ktorej chodzilam byla bardzo mila, no ale sie nie znala, dla niej zawsze bylo wszystko w porzadku. teraz jestem u pana doktora no i jest bardzo mily. troche byl zaskoczony ze w tak mlodym wieku, ale stwierdzil ze jesli mialabym rodzic to lepiej w tym wieku niz po 30-stce, bo jest wieksza szansa ze urodzi sie zdrowy.
 
mnie do laekarza zaprowadziła mama do tego do którego ona chodzi. jest fajny nie ma nic przeciwko nie czepia sie ze za młoda czy coś, jak byłam pierwszym razem i zapytał gzie chodze do szkoły i powiedziałam że kozienice to już nie pytał do której szkoły tylko od razu czy do zespołu...;-) on sam ma syna w moim wieku ( nawet tego samego dnia rodzony) i stwierdził ze to dobrze ze jednak córki nie ma...;-)
 
To dobrze, ja byłam u innego lekarza niż zazwyczaj...To był b. niemiły, na szczescie poszłam razem z narzeczonym, wiec stanął w mojej obronie... A w pn mam wizytę u mojego ginekologa, on radził mi, abym zdecydowała się, więc nie bedzie problemu:) Misia92 wyprawkę masz pewnie skompletowaną?
 
reklama
Do góry