reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

u mnie w szkole na 1500 osób jet ok 15 dziewczyn w ciąży jak jak nie wiecej i u mnie nie ma problemu z nauczycielami czy wytykaniem palcami bo u nas to jest powszechne zjawisko ..;-)
 
reklama
Ja akurat w pierwszą ciąże jak zaszłam to chodzilam do 2 technikum. yło nas dwie, ale nie gadałysmy ze soba (tamta byla starsza) dziewczyny z klasy mnie wspierały:-) dyrektorce powiedziala moja wychowawczyni no i tak do konca drugiej klasy tam bylam, a od wrzesnia poszlam na zaoczne:-) i skonczylam po dwóch latach, z dwójką dzieci zdawałam mature i zdałam:-):-D
 
Ja hmm zamierzam powiedzieć chyba w grudniu... Jak zacznie coś widać.. Matura w maju ale tylko z języka i polskiego, więc nie jest źle
 
Nie, na szczęście nie zapomniałam o matematyce:) Jestem zwolniona ze względu, iż jestem tegoroczną laureatką olimpiady:) Cieszę się, bo własnie dzieki temu mam więcej luzu:) Geografia z zamiłowania.. ciekawie, potem zapewne studia w tym kierunku?
 
Ostatnia edycja:
kry zazdroszcze, moim najwiekszym osiągnięciem w tej dziedzinie było wyróżnienie na kangurze w 4 klasie podstawówki..hahaha a teraz jestem na humanie i z matematyki mam 2 :-) ale zdac zdam podstawy umiem ;-)
 
ja myslalam o powiedzeniu dyrekcji w tym tygodniu. jeszcze przed rozpoczeciem roku. bo u mnie brzuszek juz jest troche widac. pewnie bedzie dla nich wielki szok, bo chodze do najlepszej klasy w szkole i dobrze sie ucze. zreszta nie tylko dla dyrekcji i nauczycieli, ale i dla calej klasy. a co do matury zamierzalam pisac z histrorii podstawe i z wosu rozszerzenie ale nie wiem jak teraz bedzie.
 
Swoją drogą mój narzeczony też był na humanie (ale ze względu na historię) a został magistrem ekonomii o specjalizacji transportu i logistyki (a tam sporo jest szczegolnie statystyki wyższej), więc uważaj bo jeszcze okaże się, że matematyka to twoje powołanie:)
 
beacia858... jeżeli widać to lepiej powiedz, wiem co to znaczy jak jestes w najlepszej klasie... ja jestem w mat-fizie i zawsze klasy mat-fiz to renoma szkoły, ale nie przejmuj się... Napewno zarówno dyrekcja jak i koledzy w końcu zrozumią:)
 
reklama
miejmy nadzieje ze zrozumieją. wczoraj powiedzialam swojej jednej z najlepszych kolezanek z klasy. byla strasznie zdziwiona: "jak to mozliwe ze akurat Ty?!" no akurat ja.. tak wyszlo. wiem ze reakcje innych beda gorsze. staram sie juz przyzwyczajac do tego powoli.
 
Do góry