reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

heh dlaczego sie boisz przeciez juz przez to przechodizlas...;p ale czasami tak jest wiemy co nas czeka i bardziej sie boimy niz gdybysmy nie wiedzieli...;p ale dasz rade ...;p trzymam kciuki:) a czas no leci nim sie obejzysz juz bedziesz chwle przed terminem...;p tak samo moj Osakar niedlugo juz azacznie soczki marchewkowe jest a chwile pozniej tarea marchewke jabuszko...;p heh wczoraj pierwszy ras sie zasmial tak na glos chwile bo chwile ale zawsze jakis poczatek ..;p on wogole wszysto zaczyna szybko szybko zaczol sie usmiechac oczka otwierac i jakies tam swoje odglosy wydawac..;;pboze i juz taki wielki jest masakra moj synus:*******
 
reklama
No własnie Aida juz przez to przechodziłam :/ i nie mam swietnych wspomnien :/ a tym bardziej ze miałam cesarke a teraz nie wiem co będę miała czy CC czy siłami natury i dlatego się tak bardzo boję ze nie będę wiedziała jak mam rodzic bo cesarka się rózni od normalnego porodu :( i dlatego się boję bo nawet nie wiem jak to jest rodzic normalnie i wogole jakas wrażliwa sie zrobiłam na bol strasznie się boje... a Wy dziewczyny czemu się nie odzywacie ?? co jest ??? buzka :*
 
Nie martw się :* Będzie dobrze :)
Ja dopiero początek ciąży mam :) ale w sumie też czasami jak pomyślę o porodzie to się boję ;) ale damy radę
 
Witam :) co tam u Was ?? u mnie chyba dobrze :p wczoraj miałam usg i nadal lekarz potrzymuje ze to będzie dziewczynka :) wazy juz 2857 :D a tu jeszcze miesiąc został :D ale zmartwił mnie jedną rzeczą powiedział ze idzie wszystko w takim kierunku ze do trzech tygodni moge urodzic :/ a ja się własnie tak tego boję ze juz po nocach nie spie :( masakra
 
witam kochane :* Pamietacie mnie jeszcze ???:) Troszke mnie nie było ale miałam komputer popsuty, teraz juz bede cały czas, niestety nie dam rady sie przebic przez te wszytskie posty, mam tylko nadzieje ze wszytsko u was jest ok. U mnie rewelacyjnie z P układa się bardzo dobrze ale nie bede zapeszac.I czuje ruchy maleństwa :) Uroczo :)
 
Cześć mamuśki moje kochane :-) ;*

Aida tak,będę miała cesarkę.
Dzisiaj jedziemy pogadać z ginem odnośnie porodu i może czegoś ciekawego się dowiem.Może nawet już wyznaczymy datę cesarki...Niedługo będziemy musieli odwiedzić ten szpital,w którym będę rodzić.

Natalia olbrzym z Twojej Księżniczki!:-)

Violett już czujesz ruchy?To całkiem wcześnie.Ja pamiętam,że zaczęłam czuć jakoś w 19 lub 20 tyg :tak: Gratuluję :-) :*

Kupiłam dzisiaj ładny zeszyt,w którym będę pisała coś w rodzaju dzienniko-listów do Córeczki :sorry2: Pewnie kiedyś jej to wręczę.Np na 18naste urodziny :-)

Kurde dziewczyny...To już prawie 35 tydzień!:shocked2: Dopiero co pamiętam jak Mariola była w tym tygodniu!Ja zaraz będę rodzić!!!Aaaaa!!! :eek::-D:szok:
 
reklama
ooo brdzo fajny pomysl z takim zeszytem :)
A czas bardzo syzbko leci :) ale pomysl Asieńko z tej strony ze juz za pare tygodni bedziesz mogla swojego skarbeczka wziasc na raczki pocalowac przytulic ::)
 
Do góry