reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

No właśnie tego się strasznie boje.Że nie będę potrafiła się nią odpowiedni zaopiekować...:sorry:Mam tyle wątpliwości i obaw...:blink:Chciałabym być najlepszą mamusią na świecie :-p
 
reklama
:-)Ello kobietki. I mnie tez jakoś ostatnio mało tu było. Poza tym ze brzuszek coraz wiekszy nic się nie zmieniło :tak:

Natalia22 jeju ale Twoja niania duza już ;:-) No to kolejna Ty zawędrujesz na porodówke :tak: zazdroszcze!
Violett no pewnie ze pamiętamy :-p ostatnio faktycznie Cie nie było nigdzie „widac”. Ale dobrze ze już jestes. Super ze się z P wszystko dobrze układa. Jak z facetem jest dobrze to reszta się już sama układa:tak: Już ruchy czujesz? No szybciutko ;-) chociaż ja tez wczesnie- w 16tc już czułam :tak:
Asieńka super pomysł z tym zeszycikiem :tak: pewnie duzo mamusiek pójdzie w Twoje slady :-p Tylko ze to się bardziej nadaje dla dziewczynki- taki pamiętnik. Bo chłopak jakby na 18 dostał cos takiego to niewiedomo czy by przywiązał do tego tyle uwagi co dziewczyna.
Jejciu naprawde ten czas leci 35 tc? Masakra już nie długo :-)Tobie tez zazdroszcze:-p jak już będziesz wiedzien kiedy masz termin cesarki to koniecznie napisz :tak:
A co do opieki nad dzidzi to chyba kazda się boi. A później wszystko jest ok. Ja tez mam podobne lęki ;-)Damy rade! :-)
 
Jak na razie lekarz sprawdził mi szyjkę czy nie ma żadnej możliwości przedwczesnego porodu i wszystko jest idealnie.Szyjka 4cm czyli książkowo :tak:
7.06 znów mam się u niego stawić i w tym samym tygodniu pojechać też do szpitala wojewódzkiego(tam będę rodzić i Mała będzie miała operacje od razu po porodzie).Jedziemy porozmawiać z lekarzem,ustalić z nim wszystkie szczegóły porodu,datę itd.
Dostałam też już skierowanie na wszelki wypadek jakby coś się przedwcześnie zaczęło dziać ale oby się nie przydało :tak:

Pozdrowienia od Marioli!! :-)
 
No właśnie tego się strasznie boje.Że nie będę potrafiła się nią odpowiedni zaopiekować...:sorry:Mam tyle wątpliwości i obaw...:blink:Chciałabym być najlepszą mamusią na świecie :-p
dasz kochana racje napewno :) Ujawni sie instynkt macierzyński :) Ja to Ci tak cholernie zazdroszcze, ja juz bym chciala urodzic i miec swoja kruszynke przy sobie :) A jeszcze ostatnio zmienilam swoje plany o 180 st. Bo jak urodze to bede w 4 klasie technikum, a z moja kruszynka miala siedziec mama, a ze mamma bedzie pracowac bo musi bo tata nie da rady utrzmac wszystkiego sam( teraz bardzo duzo wydatkow bo urzadzamy nowe mieszkanie, wiec kasa potrzebna) wiec ja musze zrezygnowac ze szkoly. Ale wiecie co z jednej strony szkoda ze nie skoncze teraz tej 4 klasy bo malo zostanie, ale w drugiej storny to sie ciesze strasznie ze bede caly czas z moim malenstwem bo nie wiem czy dalabym rade zostawiac tak codziennie swoja dzidzie. Ale jak dzidzia bedzie miala kolo roczku to ide do szkoly zaocznej do liceum tylko wlasnie do 3 klasy maturalnej chociaz bede miala juz 3 klase skonczona w tej szkole ale zeby miec mature. A akurat dolacze do mojej ciotecznej siostry ktora teraz jest w 1 klasie liceum. Więc jak ja bede miala ta przerwe to ona bedzie chodzila do 2 a potem razem do 3 :) Wiec jest spoko :) Wiec u mnie plany sie zmienily strasznie. Ale i tak jestem zadowolona.
 
No no rzeczywiście solidnie Ci się plany zmieniły...
Ja rodzę za ok miesiąc i po wakacjach ide do 3 klasy czyli maturalnej.Nie chce przerywać nauki.Potem może być ciężko powrócić po tej przerwie do szkoły.Poza tym nie chce mieć roku w plecy.Postarm się zrobic wszystko żeby jakoś połączyć szkołę i opiekę nad Córcią.Na szczęście chodzę do tego liceum dla dorosłych i mam lekcje tylko we wtorki,środy i czwartki więc nie jest tak źle.Weekend mam dłuższy niż dni szkoły :-p
Zobaczymy jak to będzie.Wyjdzie w praniu ;-)
 
Aha!Zapomniałam się pochwalić! :-D
Nadal ciężko mi w to uwierzyć ale nareszcie doszliśmy z Mkiem do jakiegoś kompromisu w sprawie imiona dla Malutkiej! :biggrin2: Niestety pogodziłam się już z tym,że M za żadne skarby się nie zgodzi na Amelkę.Dwoma najbardziej prawdopodobnymi wersjami imion dla naszej córci były:Ola i Marta.Myślałam,przemyślałam i zdecydowałam,że będzie Oleńka :biggrin2:
 
U ciebie o tyle dobrze ze rodzisz juz teraz wiec masz te wakacje, a ja rodze w listopadzie wiec do szkoly bym chodzila tylko wrzesien i pazdziernik potem caly listopad nie, bo termin mam na 17 wiec od poczatku wolalabym nie chodzic, potem dojsc do siebie i wogole to pewnie w listopadzie juz bym nie wrocila do szkoly dopiero w grudniu potem swieta i pare miesiecy do matury. A te fakultety i wogole przygotowania to ciezko by bylo chodzic bo to wszystko poza lekcyjne zajecia. A ty masz tyle dobrze ze masz tylko te pare dni. Mi tez szkoda roku ale niestety z nikim innym oprucz moja mama nie zostawie swojego malenstwa a jak ona nie moze no to nic innego nie poradze a pujde jak dziecko bedzie mialo kolo roku wiec juz latwiej je zostawic z kims a tamta szkola to tylko w weekendy wiec albo zostanie z dzieckiem P jak nie bedzie pracowal, albo wlasnie moja mama.

No to gratuluje wybrania imienia. U nas to jak dziewczynka to napewno bedzie wlasnie Amelka :) Ale bardziej wierzymy ze bedzie chlopiec i tutaj jest problem, ja chce zeby byl Antos a moj P nie chce sie zgodzic, i mowie ze bedzie Kuba, tez mi sie podoba, i na samym poczatku chcialam zeby byl Kubus :) Wiec bedzie pewnie Amelka albo Kubus :)
 
Violett ja jez zrezygnowałam ze szkoły teraz. Ale od wrzesnia ide do zaocznego liceum i zajęcia będe mieć tylko w piątki i soboty i to co dwa tygodnie. Cały tydzien bede ja z małym a jak bede szła do szkoły to A bedze sam zostawał. Co do Twojej decyzji to troche szkoda tego ostatniego roku. No ale masz dobre plany na uzupełnienie tego :tak: wiec super! :tak:
Asia gratuluje Oleńki :tak: ślicznie! My kurcze dalej nie jesteśmy pewni.. ;/

A i dzięki za pozdrowienia od Marioli :tak:
 
Spoko,ja byłam pewna,że nigdy nic nie wymyślimy ale tu nagle pach!I jest Ola ;-p Jak już nam się udało do czegoś dojść to Wam tym bardziej się uda :-D
 
reklama
Do góry