reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża w liceum

aaa moja kruszynka ma się dobrze :) a czemu nie spałas w nocy ? moze pisałas a ja przeoczyłam.... czyzby znowu skurcze Cię meczyły?? Aida się nie odzywa !! czyzby ???? :) hehe macie moze z nią kotakt telefoniczny?
 
reklama
Ja też nie mam ;/
Ale czuję że to już :D, kurde Ona pewnie teraz siedzi ma swoje Maleństwo przy sobie :)), i nawet nie pomyśli o nas:p
Szczęściara:p
 
no moze Aida jest juz po wszystkim :) !! Asiu mi się tez to często sni ze urodziłam i widzę takie małe malenstwo..... wogóle strasznie mam realne sny. a jak Wam niedzielka mija ?
 
Mi się śni,że wiem,że urodziłam i Dzidzia w domciu ale sama jej nie widzę.Zawsze poprostu tylko z kimś rozmawiam tym,że już urodziłam :-p

Wyglądam jak wampir!Mam mega zaczewienione oczy od alergii.Na dodatek to boli:-( Zakropiłam sobie je jakimiś specjalnymi kroplami i już tak nie boli ale nadal wyglądam jak dziwak:dry:
 
ojj wspołczuje.... moj mąz jest alergikiem i raz się obudził własnie z takimi czerwonymi oczami w dodatku spuchnięte całe oczy masakra to była, praktycznie nic nie widział na oczy.
 
kurcze przez przypadek juz poraz klejny kolejnej osobie wciskam "dziękuję" hehe zamiast odpowiedz :D tak tak Asiu własnie spał na poduszce z pierza.... ale to był tylko jeden jedyny raz :D hehe on i moja córcia muszą miec antyalergiczne praktycznie wszystko :/ mam nadzieje ze kolejna córcia nie będzie alergikiem...
 
reklama
Do góry