reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

katka kochana Ty moja tule Cię mocno. Myślę,że dla wielu z nas te święta będą specyficzne,pełne tęsknoty,smutku i płaczu...Mimo,że jestem teraz w ciązy i powinnam się cieszyć,wiem,że i tak w Wigilię pojawią się łzy...jeszcze w zeszłym roku rodzinka snuła opowieści co to będzie jak na następne święta dziewczynki bedą już z nami...
 
reklama
Plenitude... super... GRATULUJE!!!!.zaciskam kciukaski, maluszek powinien nadgonić.... a co do wielkości pęcherzyka i sprzętu w aldemedzie.. hm... mi na pierwszym usg wilczynski powiedział ze dziecko mniejsze o 5 dni (gdzie w 12dc było juz po owulacji) a w szpitalu powiedzieli ze wieksze, także nic sie nie martw....

anii a moze dostajesz poprostu @?? u mnie poług trwał 4,5 tyg a po 6 tyg od urodzenia dostałam normalną @ :)
 
emka... czekam do 20tc.. moze wtedy Cię pociesze :) Damy rade, musimy... dzis na talerzu śledz z colą.... musimy dac rade hyhyhyh

lece obiad robic bo dopiero do domu przyszłam...a za godz po córke muszę pedzic...
 
mysiak jesteś szalona;)))Menu masz rewelacyjne;))) Nie nie nie,ja na 20tc się nie zgadzam...już wyglądam jak pół dupy zza krzaka...
 
Pleni u mnie w 6 tc i 4 dniu dzidzia miała 7mm. W usg genetycznym i połówkowym wychodziło że jest o dzień mniejsza niż wychodzi z OM a w tamtym tygodniu byłam na usg i okazało się że teraz jest o tydzień większa:tak:
Pozdrawiam Wszystkie:tak:
 
plenitude- tak się cieszę, u mnie 6t4d 8,5mm i serduszko, ale heca


a ja leże w szpitalnym łóżeczku i niestety trochę plamię, więc nawet nie mam co marzyć o tym, że wyjdę na święta, moje marzenia na razie ograniczają się do tego żeby dotrwać do 30 tygodnia, dzisiaj znowu dostałam sterydy na płuca małego, niby to tylko zastrzyk, ale przez chwilę po podaniu to szczypie całe ciało a najbardziej dupsko
 
majra Świąt jeszcze masę przed Tobą,dasz radę kochana,teraz Ty i maleństwo jesteście najważniejsi,więc nie łam się,nie płacz bo to w niczym Ci nie pomoże a tylko zaszkodzi.
Co mówią lekarze?Jak szyjka,coś się zmieniło,pogorszyło?
 
Emka - kochana jestes:* dzieki za wsparcie - kochana u Ciebie na pewno wymioty mina - widocznie jeszcze Ci HCG rosnie - ale juz niedlugo przestanie i bedzie gites:) No i czeka na info czy syn czy corka, ale cos czuję, ze dziewczynka:)
Majra - Emka ma rację - najgorsze to teraz dla Ciebie się denerwować. Staraj się jak najmniej chodzic, ale pwnie w szpitalyu Ci nie pozwalają. NIe martw się kochana - nie raz nie dwa zdarzyly sie takei sytuacje - jak wszytsko pod kontrolą to da się i wylezec to do samego terminu! Trzymamy kciukasy!
 
reklama
katka też coś czuję,że będzie dziewczynka,do tej pory same dziewczynki miałam,może nie umiemy z mężem spłodzić innej płci;))))Tylko nie wiem co na to moja psychika...może lepiej by było dla mnie gdyby jednak chłopiec był...Aj tam,co będzie to będzie,ważne,żeby zdrowe:)))
 
Do góry