reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziołchy jak tam mija dzionek?
ja sobie zapaliłam dziś (Anulka mnie zabije) a to dlatego ,że miałam rozmowę o pracę i jakoś tak się stresowałam ,że sobie zakopciłam , rozmowa przebiegła nie najgorzej ,ale nie nastawiam się na pracę bo było dużo osób i to z większym wykształceniem ode mnie.
Angel- jak Ci idzie rzucanie palenia?Bo mi słabo.
 
reklama
kobietko u mnie to samo:-(widocznie jak anulka mowila do tego trzeba dorosnac.A ja na chwile naladowana ze koniec nie pale.A po chwili taki dolek ze szkoda gadac:-(wiec stwierdzilam ze nie bede sie meczyc.Wiem ze jestem glupia ale mowilam ze zemnie miekka faja...trudno mam nadzieje ze kiedys sie uwolnie od nalogu;-)
Mam nadzieje ze z pracka sie uda jak nie z ta to z inna,trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
 
Hey dziewczyny :( ehh dziś odebrałam kolejne wyniki i były znowu gorsze tzn głownie płytki krwi... 17.04 kiedy robilam pierwszy raz to miałam 77tys :( z dzisiejszego wyniku wyszło juz tylko 59tys :( żelazo 77 niewiem jakie to sa parametry ale norma to od 40 do 144 :( lekarz mówi że to połowa i że trzeba je podnieśc :(:( rany co sie ze mna dzieje... jutro jade do ginekologa na usg :( bo cos mnie pobolewa od czasu do czasu podbrzusze :( a w pon znowu musze zrobić mocz kreatynine czy jakos tak :( a wynik z TSH to 2.04 robił mi jeszcze jakis test na stan zapalny w organizmie i nic takiego nie ma :( mówił coś o punkcji szpiku kostengo ale ja wracam do UK w srode a poza tym nie mam ubezpieczenia w PL :(:(:(:(:
 
kobietka, angel, oj nieladnie nieladnie... :wściekła/y: mam nadzieje, ze to tylko chwilowy kryzys i jednorazowe wybryki! Anulka wam da popalic!
Kłaczku - no po porodzie, to się potrafią cykle rozregulować :tak: czasami tak skutecznie, ze następna @ jest po 10 miesiącach :-D..
zjola, klaczku, nic nie mowie o @ po porodach, ja od listopada mialam 2@ jedna w styczniu druga w marcu, czekam na 3, oszalec mozna, bo ciezko wyliczyc co i jak, nawet suwaki produkuja maks. do 37dni a umnie 45 :baffled:, juz bym chciala dostac @ zeby zaczac brac leki.

zjolcia wcale nie zwariowalas z tym kursem. trzymam kciuki!

Plenitude podstawa to dobry lekarz, z tego co mowisz twoj wie co mowi i ma racje,ze nie sztuka przepisac leki i wyslac do domu, wkoncu wiaze sie z nimi zagrozenie hiperowulacji. wazne ze chce poznac dokladnie twoj organizm wiec jak ten ci odpowiada to trzymaj sie go i nie puszczaj! ;-)
meza zreszta tez skoro taki skarb ;-)
ma racje skoro raz wam sie udalo to uda sie teraz. moj mowi tak samo i tez juz przeszkolony jakie leki na co i kiedy, juz sluz plodny rozpoznaje i polozenie szyjki :happy2:

nie myslec tak do konca sie nie da, zwlaszcza kiedy tak czesto chodzimy do gina i lykamy tabletki, przeciez nie bedziemy siebie oklamywac ze to na ladna cere.

mysle ze 2 tab. castagnusa nie mogly miec na ciebie az takiego wplywu, wkoncu to tylko ziola


milego dnia dziewczynki!
 
lenka witaj...dobrze,ze zaczełas z tymi badaniami,ale nie dobrze,ze niedługo musisz juz wracac za granice...tutaj lekarze sa jacy sa,ale zajeli by sie toba,a tam...:no: a tam nie ma zadnego lekarza,ktory by sie chcial toba zajac???? kurde...wiesz jak bys mieszkała w Pln to z ubezpieczeniem nie byloby az takiego problemu-rejestrujesz sie w Urzedzie pracy i ubezpieczenie masz...a tak to kiszka..angel uwolnisz sie kiedys...po smierci:-) wiem,wiem kiepski zart:dry: kobietka to,ze byly osoby z wyzszym wyksztalceniem niz twoje to nie znaczy,ze maja wiecej w mozgownicy...wykształcenie nie musi isc w parze z doswiadczeniem...a w sprawie jakiej pracy bylas???? co do palenia coz...musisz do tego dorosnac:-D

u nas pogoda normalnie lipcowa.słonce swieci,bezchmurne niebo i chyba ze 20stopni...bosko...bylismy z mezem w markecie,zrobilismy zakupki chcielismy jesio wejsc do budowlanego,ale jakos dzidziol mi sie na pecherzu ułozyl i myslalam,ze sie posikam w momencie,a tam kibelka brak wiec na biegu do domu...
 
Jak teraz pojade to poszukam takiego lekarza ktory pomoze mi :( boje sie tej punkci szpiku...
Dostałam tabletki od nadcisnienia...bo od tycH UK nie moglam sie doprosic :(:(
a wiecie co mi lekarz powiedział ??? że moja druga ciąza byla zagrozona od momentu kiedy dostałam tych zielonych upławów :(( a i że teraz zanim sie zdecydujemy to musi upłynąc duuuużo czasu... żyć się nie chce
 
Zjolka nie wszyscy zachodzą, nie wszyscy. U mnie tez właśnie dziś przyszła pierwsza @ po stracie, więc zaczynamy od nowa.
Trochę się obawiam czy tam juz wszystko gra, bo nie miałam usg, ale czuje się ok to chyba dobrze.
Mam nadzieje, że nie czeka nas znowu 1,5 roku starań, bo nie dam rady po prostu.

Czytam was codziennie, ale jakoś cieżko mi się wbić w temat, bo jak kończę czytać te wszystkie strony postów to jest wieczór a wtedy nie mam juz siły odpisać.

Lena a spróbuj z tymi wynikami co masz iść do gp, może coś zdziałasz. Przytulam i cały czas trzymam za ciebie kciuki
 
Ostatnia edycja:
Emy, ja z tych co moga od @ regulowac zegarek. Po porodach zwykle mi sie cykl minimalnie zmienial - + - dzien - ale zawsze pozostawal regularny, z wyjatkiem 2-3 pierwszych do porodu liczac. Kalkulujac po staremu to ja mam dzis termin @. Ostatni cykl byl smieszny bo mial 22 dni. Brzuch mnie troche tak na @ boli, ale pobolewal tak i w trakcie cyklu, wiec... Czekam.
 
Kłaczku więc trzymam kciuki .
Kobietko mam nadzieję ze dostaniesz te prace, co 2 wypłaty to nie jedna nie? Palaczko tych śmierdziuchów Ty....a juz tyle wytrzymałas , powinno Ci być wstyd:-p:-Dna powaznie to dalej wierze że rzucisz to świnstwo.W koncu za roczek będziesz musiała, wiec rzuć teraz i odkładaj pieniążki do skarbonki dla dzidziusia na wyprawke .
Lenka z tym zelazem to jeszcze nie tak tragicznie , natomiast płytki ..no troche mało, mam nadzieje ze cos sie poprawi
 
Ostatnia edycja:
reklama
plenitude-jestes moja imienniczka:-)ja,kiedys bralam castagnusa,ale strasznie mi rozregulowal cykle,ale za to byl lepszy sluz plodny.Nie smutaj sie,jakos sie ulozy MUSI!!!!!!!!!!

karola-ja bardzo kocham zwierzeta.Chcialam bym miec psa lub kota,ale M pow.ze na to nie ma czasu,my jestesmy prawie calymi dniami w pracy,jezdzimy do PL ,albo na urlopy lecimy i zawsze byl by problem co z tym zwierzeciem zrobic.
Ja,mam wszystko zachowane po mojej ciazy pozamacicznej,bo zostala bardzo wczesnie wykryta.

A ja juz w domu,piatki zawsze pracujemy do 21.30h a dzisiaj wchodzimy,patrzymy na plan a tam 17.30:szok: no i wszyscy happy:-).U mnie jak nadchodzi wredna @ to sie wk.....iam,ale jak juz przylezie @ to mowie nowy cykl nowe starania.

milego weekendu zycze.
 
Do góry