reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witaj Kasiulka,
[*] dla Twojego Aniołka
Jezeli chodzi o badania to wydaje mi sie ze powinnaś je zrobić, zajrzyj na watek "badania po poronieniu"
 
hej
Kasiulka-ja równiez straciłam córcie w 24 tyg, ale poród naturalny, a czy wiesz jaka była przyczyna straty dzidzi?
przytulam mocno i wiem co musisz teraz czuc...
u mnie 30 kwietnia minie rok a jestem w 17 tyg ciązy i czuje juz maluszka...wszytsko sie ułozy...
 
zrobilam milion badan, wydałam kupe kasy , podobno cytomegalia podobno infekcja ale kazdy lekarz mówi co innego a byłam chyba u 10 po tym co sie stało...
tak bardzo mi przykro ze i Ciebie to spotkało:-((
to takie niesprawiedliwe
ale wyjdzie słońce, zobaczysz
ja nosze pod sercem maleńtwo które nigdy nie zastąpi mi Ali,i uwierz mi płacze co dziennie od prawie roku, nigdy jej nie zapomne...
zarazem boje sie o to maleństwo bo ciąża nie przebiega bajkowo...
 
reklama
Do góry