reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No to trochę lipa. Tak tylko Ci napiszę że wg tych zaleceń co my przeszliśmy przy rumieniu minumum 6tyg 2x200g. Słabsze leczenia potem owocujaca przewlekła bolerioza która zostaje z Tobą na zAwsze. Da się tylko zaleczyc
 
Dziewczyny, a to plamienie, to może była @? Nie wiem już sama. A mam przecież zrobić te badania, jak przyjdzie @. Ja już zgłupiałam.
 
Dziewczyny, a to plamienie, to może była @? Nie wiem już sama. A mam przecież zrobić te badania, jak przyjdzie @. Ja już zgłupiałam.
Ja plamilam po porodzie i lyzeczkowaniu tak kilka dni z przerwami, ale dostalam w koncu mocny okres takze nie wiem czy te plamienie to moglbyc okres. Jak nie dostaniesz @ to idz do ginekologa
 
@Dagmarka1991 mi trzy dni przed terminem @ nawet beta nie wyszła, test w dniu @ negatywny, wyszedł dwa dni później a teraz jest 37t3d. Ja nie miałam płomień implementacyjnych ani nie widziałam Twoich plamień więc ciężko mi stwierdzić co to było. Poczekaj do środy i zrób test, chyba że przyjdzie @ wcześniej.
 
Dziewczyny mam pytanie bo być może któraś z was będzie wiedziała, czy progesteron około 8 jest dobry zważając że u mnie to 16 dc? Owulacje myślę że miałam gdzieś trzy dni temu. Niby mieszczą się wartości w normie dla fazy lutealnej ale jakoś tak mam wątpliwości
 
reklama
@Agatki tak ogólnie, progesteron najlepiej jeśli wychodzi tak w drugiej połowie wskazanej normy, zwłaszcza jeśli była owulacja. Jeśli jej nie było to będzie trochę niższy. Na szczęście nawet bardzo niski progesteron w przypadku ciąży można bardzo ładnie podnieść sporą dawką luteiny.
 
Do góry