reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej
Nie piszę ale czytam, bo weny na pisanie i humoru brak ostatnio :-(. Po stracie mam chyba strasznie rozregulowane wszystko, zawsze miałam jak w zegarku cykl a teraz jest jedna wielka porażka. I jeszcze ta torbiel na jajniku. :-(. Dziś 14 dzień cyklu, mierzę tempkę, dziś trzeci dzień spadku więc może wzrośnie, monitoruje aby sprawdzić co się u mnie dzieje. Testy owu od 5 dni ujemne, bólu owulacyjnego brak :-(.
To wszystko strasznie mnie dołuje, wizyta dopiero w sierpniu, w lipcu jak dostanę @ mam brać te tabsy anty, potem monitoring w 5 dniu cyklu kolejnego.
Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!!!!

Lilianna...będzie dobrze, zobaczysz!!! robisz betę? Kiedy masz kolejne usg?

Buziaki dla Was Wszystkich!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Cześć Dziewczyny ! Mam problem,mieliśmy w tym miesiącu zacząć staranka a tu bach i zapalenie pecherza chyba,jak nigdy,biorę furaginum drugi dzien i juz mi przeslo,nie czuje bólu,jak myslicie?Pewnie trzeba przelozyc na nastepny miesiac prawda?:(A tak czekałam:(Pozdrawiam
 
Enya, ja biorę wit.D na receptę. W pierwszym miesiącu brałam 3x1000 dziennie, teraz 2x1000 a trzeci miesiąc mam brać 1x1000 i sprawdzić jak przedstawia się jej poziom. Czasem popijam tran. Robiłaś badania na poziom Wit. D, czy brałaś tak profilaktycznie?


MisiaMonisia, u mnie po kłótni seks jest ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę:no:. Wtedy najlepszy jest najzwyklejszy w świecie przytulas. Ja potrzebuję czasu, żeby przetrawić kłótnię…


Angelstw, przypomnij mi co bierzesz, skoro czujesz się przefaszerowana?


Lilijanna, z tego co pamiętam prawidłowy przyrost bety nie musi być wcale 100%, ale od ok. 60% wzwyż. Więc skoro 48 godz. nie było nawet, to tym bardziej ładny przyrost :tak::happy2: Z resztą enya ma rację. Im dalej, tym słabiej beta przyrasta. Już wkrótce usłyszysz piękne, mocne bicie serduszka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)


Kat, już planujecie kolejne staranka? Jakieś sprecyzowane terminy?


Alza, ja właśnie dlatego nie piekę, choć lubię, bo niestety nie potrafię poprzestać na kawałeczku:-pZ gotowaniem już znacznie gorzej. Jak dla mnie za dużo roboty dla 10 min. jedzenia...


Doris, może daj sobie spokój na razie z mierzeniem, obserwacją itd. I tak na razie staranka przełożone, to po co się niepotrzebnie nakręcać? Wrócisz do tego jak zaczniecie boboseksy, co? Do tego czasu pewnie wszystko się ładnie wyreguluje;-)


ONA, nie znam się, ale żadne choroby/zakażenia nie są wskazane raczej...:baffled::confused:

2 tygodnie do urlopu i wyjazdu :-) Troszkę się przyłożyłam w minionym tyg. i -1 kg na wadze:rofl2: fajnie by było jeszcze jakieś 2 kg zrzucić do wyjazdu :-pdlatego się nie udzielałam ostatnio, bo po pracy obiad, jakiś meczyk z Wimbledonu, 1,5 godz aktywności (marsz + ćwiczenia na uda i pośladki), prysznic, nacieranie balsamami i wybija 22:30 :szok: i spać... i tak w kółko... ale wczoraj odpoczywałam. Przyjechała koleżanka i miło spędziłyśmy dzień na ploteczkach a wieczorem wyszłam z nimi na piwko. Naprawdę miło było z kimś tak pogadać od serca i wieczorem wyjść do ludzi:happy2: mimo, że jestem typem samotnika, to muszę przyznać, że brakowało mi tego....

Miłego dzionka Wam życzę, mimo, że pochmurny i deszczowy :happy2:
 
Nie, jeszcze nie, jeszcze mi nawet cykle nie wróciły do normy, chciałam się tylko w szczepieniach zorientować bo to przecież nie trwa 5 minut no i potem odczekać trzeba.
 
OneMoreTime niby nic takiego poważnego nie biorę z tych tabletek, ale mimo wszystko porównuję do ciąży z Zuzikiem kiedy szczęśliwa łykałam tylko kwas foliowy ;-)

teraz biorę kompleks witamin prenatalnych, Acard, kwas DHA, dodatkową dawkę foliku i najgorsze...luteine pod język :/ ten gorzki smak śni mi się już po nocach po kilku dniach brania...
nigdy nie brałam tak wielu tabletek w ciągu dnia stąd moje stwierdzenie że czuję się przefaszerowana...ale dla Groszka wszystko :*

a jutro idziemy na morfologię i mocz oddać do badania.

Doris kochana odpuść bo sfiksujesz...skontrolują swoją sytuację u innego ginekologa, zobacz co on ci powie, zostaw mierzenie tempki na razie, nie rób testów owu, to ci na pewno dobrze zrobi...a jak będzie już wszystko ok to wtedy ze zdwojoną siłą wrócicie do starań, narazie zadbaj o siebie, żeby torbiel zniknęła i żeby wszystko było jak należy :*

ONA1227
nie pomogę, ja w ogóle jak żyję nie miałam zapalenia pęcherza moczowego :sorry2:
 
Doris...rozregulowane cykle to normalna rzecz po poronieniu.....ja 3 miesiące "dochodziłam do siebie"....Miałam nawet 33-dniowe cykle.a teraz już normalnie jak zawsze.28 :tak: Daj organizmowi troszkę czasu...to dopiero Twoja pierwsza @........jeszcze wrócisz do normy ;-)

A mnie już łapie stresik.....niedługo testowanie......a ja mam przeczucie że nic nie wyszło....kolejny bezowocny miesiąc :-(
 
reklama
enya81 nie ma badań które by potwierdzały tą tezę że szczepienia powodują że choruje się łagodniej i bez powikłań.. to bzdury wciskane przez pediatrów i innych lekarzy, którzy nawet nie sprawdzają podanych im informacji na konferencjach zorganizowanych przez koncerny farmaceutyczne...
 
Do góry