reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej ,
V jolka , to ja tak na zapas jednak kciuki potrzymam , jak wojsko zdrowe to może jednak doczekało do owulki :) No i od razu mi lepiej jak te seksy widze.
Ola PM , kurcze ale u ciebie suwak popędził ! A płeć już znajoma ?
Zjola ! Zjoooooooooooola ! Gdzieś ty babko? Może na wczasach .....hmmm ?
Kłaczek , kiedy to ty wyfruwasz z tej naszej bossskiej Polski?
Anulka , jak tam małż przemyślał sprawy ? bo wróciłaś widze na łono rodziny :)
Yustynia , witam i głowa do góry , pierś do przodu , świat należy do nas kobiet !
Jeżynka , no bo my to już takie kwoki , zawsze się będziemy martwić . Jak maleństwo się urodzi to też się zamartwiać będziesz , tak to już jest . Pozdrawiam

u mnie bez zmian , urlop trwa , dziewczyny ze mną do piątku , potem wyjeżdżają ,
wczoraj pilnowałam jeszcze córek brata , w sumie miałam 4 pipki w przedziale wiekowym od 9 do 3 lat , niezła jazda była... ale dałam rade , tak więc zaprawiona w bojach jestem , buziaki dziewczyny , narazie, pa!
 
reklama
Oooo... Czarna! Spoko, jeszcze trochę tu potruję. Wstępnie planujemy przełom września i października. Chodzi o ogony, które z konieczności pojadą na "pace" blaszaka - teraz, gdybyśmy trafili na upał, to... masakra. Zimą z kolei za zimno. Chcę jechać kiedy nie będzie już upałów, ale nie będzie też zbyt zimno - najwyżej się na noc pozabezpiecza transportery kocami, ale nie pomarzną. One nie wychodzą z domu, okrywa włosowa nie przystosowuje się zatem do zimy, a gorąco może być zabójcze dla każdego zwierza.
 
Karolcia słoneczko moje gratuluję i trzymam kciuki, zeby fasolinka się pięknie rozwijała :) cmokaski dla ciebie kochana

trzymam rzecz jasna kciuki za wszystkie starające się i już zaciążone :)

no i przytulam nowe mamusie aniołków, przykro mi że nas jest co raz więcej

u mnie nic nowego więc nie będę zaśmiecać wątku
miłego dzionka
 
ola zobaczysz jak czas nam szybko minie ja remonty mam za sobą teraz zajmuje się kompletowaniem wyprawki dla maluszka, ale w tym miesiącu czas na wyposażenie Kubusia do szkoły ale we wrześniu znów będę szaleć
Kłaczek pewnie że najważniejsze żeby było zdrowe ale chciałam mieć równowagę w rodzinie a tak trzech chłopów ja jedna od razu stracona pozycja :-D
czarna to niezłe żeńskie przedszkole miałaś :-)
yustynia witaj wiem że to trudne ale naprawdę warto wyjść do ludzi ja też nie miałam na to ochoty ale się przemogłam
ilonka jakie zaśmiecanie wątku
to tyle zapamiętałam dla wszystkich dziewczynek cieplutkie pozdrowionka
 
Niucha - luuuz. Urodziłam dziewczynke dopiero za trzecim razem, ze to za czwartym, jak chciałam "do pary" to mi sie udało. Tyle że chłopaka w dwupaku dorzucili. A mam znajomego który ma trzy córy i mawia że ma przegwizdane - żona, trzy dziewuchy, do tego pies suka i papuga - jak zna swoje szczęście - też samica. Papuga z tych dużych i płci nieustalonej.:))
 
reklama
Jak to co by było, V_jolka? Dziecko by było! Małe wrzeszczące coś na rękach! Ale jakby coś to absolutnie nie nastawiamy się, nie nastawiamy...
Kurcze, dziewczyny, normalnie z lekka zazdraszczam - ja tu schnę bez prób podejścia do czegokolwiek nawet i właśnie mi się bardzo przyzwoita owulka marnuje. Aż głupio tak.
 
Do góry