reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Karolciu zapomniałam napisać na wieściach brzuch też mnie bolał @ dość długo.ratowałam sie nospą jak bolał za bardzo.ja bym zrobiła progesteron (bo mój był akurat niski np) a jak będzie ok to faktycznie możesz pójść za jakiś czas,ja już pisałam ,ze w pierwszej ciąży poszłam późno i naprawdę jeszcze długo potem było ok.ale decyzja należy do Ciebie

Aligator gratuluję!!! strach jest ale musimy próbować być spokojnymi dal dzidziusiów
queenie dziękuję już lepiej:) muszę dodzwonić się do gin i umówić na wizytę
Ewciu my straciłyśmy dzidziusie w tym samym czasie praktycznie,ja też właśnie jakos te 10miesięcy z trudem zniosłam:( pomnika nie zrobiłam i to mnie dobija,ze zaraz rok minie:( no ale czasu nei cofniemy i nic nam dzieci nie zwróci
Słodziutka dobrze,że się odezwałaś.pozdrawiam:)
 
Karolcia, tak pomyślałam, że może nie powinnam była Ci radzić, żebyś zrobiła, co sama bym zrobiła w takiej sytuacji. U mnie przed pierwszą ciążą lekarz powiedział, że jeśli będę chciała zajść w ciążę, to trzeba będzie robić USG około połowy cyklu i je powtarzać. Nie chciałam robić (starać się o dziecko) tego z zegarkiem w ręku, jak w Kasi i Tomku (Kasia przerywała Tomkowi grę w karty z kolegami, bo to już pora). Skłamałam lekarzowi i powiedziałam, że wcale się nie staramy, a po dwóch miesiącach zadzwoniłam, że test ciążowy pozytywny. Czasem człowiek chce uciec od tych wszystkich badań, kłucia, kontroli lekarskiej, białych fartuchów. Ja to rozumiem. Przeszłam swoje, dużo w przeszłości chorowałam i służby zdrowia miałam czasami po dziurki w nosie i tego, że lekarzom się czasem zdaje, że są panami życia i śmierci. To nie oni decydują. Najlepiej zrób tak, jak Ci serce podpowiada. Wierzę, że będzie dobrze. Ktoś tutaj kiedyś napisał, że za granicą lekarze nie dają nic na początku ciąży. Może coś w tym jest. Pomyśl jeszcze, popatrz, co dziewczyny piszą. Cokolwiek zrobisz, będzie dobrze, to będzie Twoja decyzja.
 
Calogera a ja właśnie weszłam bo przypomniało mi się,ze zapomniałam Ci odpisać.
jak coś się dzieje odrazu do szpitala i nie potzreba skierowania

Niucha 500 to już całkiem całkiem:) dobrze, że nam rosną dzidziusie tak ładnie
 
Tydzień temu miałam zabieg "łyżeczkowania" dziś nie mogę się doczekać kolejnej ciąży ... tylko najgorszy jest strach boję się czy się uda:(:(:(
 
isza bardzo mi przykro:( przytulam,lampeczka dla Twojego aniołeczka[*]
uda się popatrz ilu nam się udało,a strach nie mija...ale trzeba starać się go minimalizować.zostań tu z nami.poczytaj o nas i zobaczysz,że nie jesteś sama.tu znajdziesz zrozumienie i wsparcie
 
Elżbietko-dziekuję za odpowiedź na temat terminu badań progesteronu i prolaktyny.
Karolciu,ja bym jednak poszła do lekarza, nie pozwól sie badać , ale moze jakieś leki by się na wszelki wypadek przydały.Chyba lepeiej czasami zrobić więcej niż mniej.
 
isza potrzebujesz,bo bardzo boli i niestety ten ból na zawsze już zostanie,ale tu łatwiej przez to przejść.każda z nas ma dołki,jak mi mówiono ,że po pół roku jest jeszcze gorzej nie chciałam wierzyć,myślałam,że najgorsze już za mną,ale już minęło 10miesiecy i neistety bywa różnie.dlatego tu jesteśmy i wspieramy się,cieszymy nowymi dzidziusiami.a uwierz,ze jest ich coraz więcej,wejdź na wątek lista naszych skarbów a sama się przekonasz
 
reklama
Cześć Babki ,
Ale fajowo , Karolcia moje najszczersze gratulacje!!!!!
Słodziutka , ty smyku , nie było cię trochę! Ale odpoczywaj i niech laleczka rośnie!
A Asik biedny maszeruje za te nasze intencje
Witam Isze , Aligatora i Ikke , bardzo nam miło że zaglądacie tutaj .
Anetha , fajnie że zajrzałaś , spokojnego wypoczynku i duuuuużo seksiku na plaży! A przywieziesz fasolkę jak Karolcia
 
Do góry