reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aniołki co za cudowna wiadomość! Trzymam kciuki za Twoje maleństwo!
Wiola Tobie też gratuluję!

Dziewczyny nudnych 9-u miesięcy życzę!

Mam nadzieję, że ja niedługo też się od Was zarażę :sorry:
 
reklama
Dziewczynki, jeszcze raz serdecznie każdej z Was dziękuję.

Aniołki - super wiadomość:) Gratuluję i bardzo się cieszę:)


Słodziutka -tez się zdziwiłam że tak wcześnie test wyszedł, a wyszedł mi już z bardzo ale to bardzo bladziutką kreseczką w 21 dc. Nawet się mojej pani doktor pytałam czy to możliwe:). Ale tak jak pisałam miałam ostatnio krótkie cykle to i owulacja była wcześniej i może dlatego.

Wiecie, przy tamtej ciąży ostatnia @ była 13 maja, przy tej 14 maja. Czyli dokładnie rok później. Wierzę,że tym razem wszystko będzie dobrze, i że nasze Aniołki czuwają nad braciszkiem albo siostrzyczką:)

A tez się w ogóle nie spodziewałam,bo w tamtym cyklu też kochaliśmy się w 7 i 11 dc i nic nie było. A 8,9,10 dc mojego K nie było, więc nie robiłam sobie żadnych nadziei. A tu taka niespodzianka. Jednak nie da się przewidzieć Bożych planów względem nas:)

No i od dziś jestem na L4, moja pani doktor powiedziała że absolutnie żadnych dojazdów. Mam się nie przemęczać i uważać na siebie.

Dziewczyny z moczu wyszły mi liczne bakterie:( Pani doktor mówi że mocz jest czysty i że te baterie mogą być z pochwy, i mam zrobić biocenozę. Boję się iść do mojego gina,bo on z tych co za każdym razem bada na fotelu:( a ja się boję że mogłoby to zaszkodzić w tak wczesnej ciąży:(I nie wiem co mam teraz zrobić:(
 
Wiolka - Idź do innego albo zapytaj w labolatorium, czy sami nie pobierają materiału do badań. U nas jest takie labolatorium.
 
wiola ja ty masz dokladnie rok pozniej i ja tez...w sumie sie obawialam zeby nie miec ostatniej @ tak jak wtedy....ale tak jak pisalas ze :"Jednak nie da się przewidzieć Bożych planów względem nas"...ja wtedy z dziewczynkami ostatnia @ mialam w kwietniu i teraz tez....ehhh przewrotne to wszystko ale najwazniejsze ze sie udalo i otwieram kolejny rozdzial w zyciu...tamte juz zamknelam(to nie znaczy ze zapomnialam...bo nigdy nie zapomne)...i nie mam co gdybac tylko cieszyc sie ze moge nosic pod serduszkiem jeszcze raz ten wymarzony cud :)))))))))))
 
Aniołki - ja też się tego bałam. Ale bardzo się ciesze. Strach wolę zostawić gdzieś obok, chociaż wiadomo że zawsze będzie. Pozytywne myślenie i wiara czynią cuda i tego się będę trzymać:)
 
WSZYSTKIM zafasolkowanym bardzo serdecznie gratuluję i życzę szczęśliwych i nudnych 9 miesięcy... ( przeleciałam tylko po łebkach więc nie wiem kto co i jak)

A ja doła mam ostatnio i myślę że nam to chyba nigdy się nie uda... do tego ta wstrętna @ coś nie widać końca... ale przynajmniej nadzieja że endometrium się odbudowało...

Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie!!!
 
Jankesowa musi sie udac i juz!!!! Glowa do gory i wylaz szybciutko z tego dola!!! Zobaczysz wszystko sie dobrze ulozy trzeba w to wierzyc kochana sloneczko i dla ciebie zaswieci:-)
Aniolki czytajac twoje wpisy buzia sama sie usmiecha dobrze ze masz w sobie tyle wiary jeszcze raz serdecznie ci gratuluje i trzymam kciuki z calej sily za twoja fasoleczke;-) jak mi juz sie uda chciala bym miec takie samo podejscie jak ty masz:tak:
wioladobrze ze myslisz pozytywnie oby tak ;-)
 
reklama
Jankesowa - bo Cię przełożę przez kolano!:wściekła/y:
Jak to Wam się nie uda!:dry: Proszę tu nie siać wrogiej propagandy!:no::angry:
Nam się tu wszystkim uda i Tobie też!:-p
 
Do góry