reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam

Wiola 1982 - ogromne gratulacje....

tylko tyle teraz doczytałam....i zaraz odpisałam...tak bardzo się cieszę....

my juz od kilku dni się przestaliśmy zabezpieczać....choć oficjalne staranka zaczynamy za dwa dni....i mam nadzieje, że już w lipcy tez tu zyskocze z dobrymi nowinami!!!!

Buziaki....


Asia - she - wszystkiego co najpiękniejsze!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiu She...
Życzę ci....
braku problemów (tych dużych, bo te małe ubarwiają nam życie)
spełnienia marzeń - tych dużych i tych mniejszych
pogody ducha, by móc z uśmiechem i optymizmem spoglądać w przyszłość
miłości, która jest uczuciem najpiękniejszym...
szczęśliwego rozwiązania, bo w tej chwili to chyba jest dla ciebie najważniejsze
 
Dziewczyny, ślicznie dziękuję za pamięć i przepiękne życzenia! Jestem wzruszona, aż dostałam gęsiej skórki. Kochane jesteście...

GosiaLew drugie podejście mamy na 03/07/2010, a więc już tuż tuż :-)
 
Agniesiar... Czemu się nie odzywasz? Martwię się o ciebie i o Twoje maleństwo.... W piątek miałaś mieć wizytę u ginekologa i miał ci powiedzieć, co z maleństwem: czy rośnie? Proszę, odezwij sie do nas... My tu wszystkie o Tobie pamiętamy, myślimy i martwimy się Twoim milczeniem
 
……… ( …… ( ……( …… (
…………… () --- () --- () --- ()
…………… || -— || — || — ||
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………@@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }
… . @@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* H A P P Y *~*~*~*}
…{ *~*~ * B I R T H D A Y * ~*~* }
…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
…@@@@@@@@@@@@@@@@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------, ___
…… … /_________________\ STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!!!!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ ASIU!!!!!!


a ja cóż zrobiłam test i wyszła jedna kreska drugiej ni ma:( o @ też ni ma i już sama nie wiem co ja mam myśleć
Pięknego dnia kochane choć u mnie w Barlinku paaaadaaaa;/
 
Moje kochane babeczki!
Siedzę teraz w pracy i nie bardzo mam czas pisać, ale chciałam Was wszystkie pozdrowić, nowe fasoleczki uściskać, za starające się trzymam kciuki, a za mamuśki bardziej zaawansowane ;-) też, żeby rozwiązanie było szczęśliwe!:tak:

Jak znajdę więcej czasu, to coś skrobnę. A na razie urwanie głowy!:szok:

She, wszystkiego najlepszego a w szczególności tego najważniejszego!:tak:

Zmykam na razie, ściskam Was wszystkie :-)
 
hej babaeczki
u nas dziś sloneczko cieplutko i juz 25 stopni
mam wieści od OLI81 wszystko ok ale nia zagląda do sieci bo ma komputerowo-ciążowy wstręt
najważniejsze że jest dobrze

a oto nasza rozabiaka Vika i jej wspólniczka w harcach Weroniczka czyli dwie szczęśliwe dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
wiola gratuluje!!!!
she sto lat i spelnienia najwiekszych i najbardziej oczekiwanych marzen :tak:
a ja.................pochwale sie...czyms...tzn....kims....;-)
po 6 dnia nie przychodzenia @ zrobilam test......dopiero po 6 bo ostatnio tez mialam takie jazdy.....i nic ale tym razem po 20 sekundach wyskoczyla mega gruba II krecha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-) i jestem pewna ze to dzidziol!!!!bo tak widocznej kreski (jest bladsza od kontrolnej ale tylko troche) nie mialam nigdy w tych 3 poprzednich ciazach!!!!i wiecie co jest najlepsze?! ze to cud bo kochalismy sie tylko 3\4 razy "do srodka" i nie moglam uwierzyc w nasze szczescie-w pierwszym cyklu staran sie udalo i nawet nie wiem kiedy mialam plodne a kiedy nie :eek: i kolejny raz sie potwierdzilo ze jak odpusci sie to sie udaje-"zapomnialam"o tym wszystkim ze wzgledu na ten zabieg co mialam i stalo sie!!!!balam sie tylko bo mialam robione zdj rentgenowskie pluc jak bylam w szpitalu ale wierze ze moj limit nieszczesc zostal wyczerpany :-D
 
reklama
She, wszystkiego najlepszego

Witam w poniedziałkowy poranek:-)
U nas niestety popadało - mam nadzieję, że od jutra znowu wyjrzy słonko:tak:

Dopadło mnie jakieś choróbsko - gardło boli jak chol***, kaszel dusi (umówiłam się na 13 do rodzinnego). @ prawie na ukończeniu. Za 2 tygodnie wracam do pracy po urlopie macierzyńskim. Mam nadzieję, że będzie ok. bo pracuję w szkole i gro mamuś z mojej klasy ma maleńkie bobaski lub jest w zaawansowanej ciąży. Wczoraj w kościele trafiłam na chrzest - myślałam, że jestem silna, ale musiałam wyjść, bo łzy same płynęły po policzkach.

Słodziutka - co u Was??? Mam nadzieję, że wszystko ok.
Aniołki - GRATULUJĘ I TRZYMAM KCIUKASY BY WSZYSTKO BYŁO OK.!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry