reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie dziewczynki!
Przepraszam za moją ostatnią "niebytność" ale jakoś tak się wszystko dziwnie składało, ze nie miałam kiedy zasiąść przed kompem...

Kasiuleczka... pomysł z zakopaniem testów pod kwiatuszkiem strasznie mi się podoba i wcale nie jesteś głupia... Mój Kacper ma prawie 7 lat, a ja w dalszym ciągu mam kartę z tej ciąży, wszystkie wydruki USG, a nawet zasuszoną pępowinę... My kobiety tak mamy - jesteśmy dużo bardziej wrazliwe od facetów....

Wioluś... Powiedz mi, kiedy ty zamierzasz się udać do tej swojej babci.....;)

Naddie.... Przytulam bardzo mocno, a dla Aniołka zapalam
[*]

Lilijanna... czy ty chcesz przyspieszyć wyjście malucha na swiat?! FIRANKI!??? Chociaż... ja na kilka dni przed porodem Kacpra myłam okna, ale to było specjalnie, na przyspieszenie, bo młody był już po terminie
Ciasto limonkowe?! PRZEPIS poproszę

Aguś... Gloria jest cudna!!! Gratuluję tego największego w życiu szczęścia... obu chowała się zdrowo i była radością dla rodziców

Ewcia... skoro prokuratura się tym zajęła, to jest duża szansa na rozwikłanie całej tej sprawy, tyle tylko, że prawdopodobnie będzie się to ciągnęło dość długo, no i wymagało od ciebie mnóstwo cierpliwości,a le i siły, by za każdym razem opowiadać im o tym ogromnym nieszczęściu, jakie spotkało ciebie i twojego M... Siły życzęw dążeniu do prawdy

U mnie jako tako...
Zapalenie gardła, mimo antybiotykoterapii siedzi zawzięcie nadal i nie chce sobie pójść. NO i niestety, prze te antybiotyki zalągł mi się chyba jakiś grzybek w pochwie, bo przecież te bakteryjki nie lubią się antybiotykami.. ech... zawsze coś.. jak tylko skończe ten antybiotyk marsz do gina i leczy grzybola...
ECH....
 
Dziękuję Wam dziewczynki za miłe słowa. Będę wstawiała nowe fotki. Staraczki i kobietki zafasolkowane - teraz wiem że warto się starać i czekać. Trzymam za Was wszystkie kciukasy. Uciekam do Małej. Całuski.
 
Kochane!

I ja chciałam się pochwalić, że pod moim sercem zakiełkowało maleńkie ziarenko. Żyję wiarą i nadzieją, że z pomocą Bożą dane mu będzie zdrowo rosnąć i się rozwijać. I że przyjdzie na świat w odpowiednim terminie.

Miałam ostatnio krótsze cykle 24 dniowe, dziś planowany dzień okresu. Nie przyszedł, pojawiła się za to jeszcze blada, ale gołym okiem widoczna II kreseczka:):):)
 
zjola - teraz to już częściej będzie słoneczko niż deszcz, więc pokorzystasz na pewno jeszcze. już po urodzinkach? jak się udały?

wiolka - gratulacje!!! niech maluszek rośnie sobie spokojnie

V_jolka80 - dziękuję :* choróbska zawsze męczą wtedy gdy nie powinny, zdrowiej szybko
 
reklama
Wiola gratuluje!!! I życzę spokojnych 9 miesięcy!!!!
A ja mam jutro wizytę u gina i się strasznie boje i denerwuję, ale mam nadzieję że tym razem będzie dobrze...
Pozdrawiam Was wszystkie i milej niedzieli życzę!!!!
 
Do góry