reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny....ja w szpitalu i po wyjściu brałam biseptol a teraz Azitrox i to tylko są 3 tabletki.Właściwie to nie wiem po co...ale skoro on twierdzi ze trzeba to proszę...............żadnych badan mi nie robił a antybiotyk zapisał tylko na podstawie wyniku...ahhhh...szkoda mi słów na niego....
Mirka ...jakby co to trzymam mocno zaciśniete kciuki......
Syla...tylko sie nie upij!(nie wiem czy wiesz ale napoje procentowe....rozżedzają krew)...
 
upsssss, to ja juz nie pije:-)

Mirka no chyba rzeczywiscie za wczesnie na ciaże skoro miałas @ 2 czerwca... no i za wczesnie szczególnie na te objawy no chyba ze ten okres to nie byl okres a jestes juz w ciąży dłuzej...
ja miałam 4 czerwca okres a owulke 3 dni temu..
 
Sylwia, u mnie okres, to okres, niczym innym sie nie różnił. Myślę, ze poprostu coś mi zaszkodziło:baffled: A owulkę, to nie wiem kiedy miałam, bo wcześniej miałam@ co 29 dni, a teraz pierwszą miałam po 32 dniach, a drugą po 31 dniach.

Ciekawe co robi Edytka, cosik do nas mało dzisiaj pisała.

Właśnie patrzę na syna sąsiadów, On ma zespół Downa, tak mi go szkoda:-( Bardzo go lubie, zresztą on mnie też, kiedyś odepchnął mojego M odemnie bo był zazdrosny:tak: On prawie nic nie mówi, ale ja się zawsze z nim dogadam, chociaż na migi:happy:
 
Ostatnia edycja:
no dziewczynki my juz najedzeni zapiekaneczka i zarz zmykam odwiesc mojego M na piłke niech se chlopak pokopie a co :-) bede pozniej wieczorkiem mam nadzieje ze imprezka jakas bedzie moze byc przy soczku zeby sylwii smutno nie bylo :-)
 
dziewczynki a co do antybiotyku to po łyżeczkowaniu przewaznie dają zeby nie doszło do stanu zapalnego..j bralam 2 tyg. a mojej kumpeli nie przepisali i miala taki stan zapalny ze po ścianach chodziła!
 
reklama
Do góry