reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny w niedzielne południe....

Viki po prostu idź i zrób bete.... badanie proste i daje jednoznaczny wynik... bo lekarz w tak wczesnej ciąży wiele nie powie....

Angelka spróbuj wziąć paracetamol i popić dużą ilością wody.... mnie czasami pomaga....

Danula, Marti to czekamy na II....... bo jakoś ostatnio ubyło nowych fasolek... a nasze brzuchatki już rodzą.....

Sylwia pozdrów Asię (Cyniczną), niech czasami zagląda do nas.... wiem że jej M nie pozwala za dużo siedzieć przy kompie.... ale niech pomacha do nas....
 
reklama
Dziewczyny macie jakieś metody, aby zmotywować się do nauki?
Wszystko mnie rozprasza, nawet piasek na schodach :-) nie mogłam się skupić i musiałam go odkurzyć :szok: ciągle coś znajduję w TV nagle tyle fajnych programów leci :-)

POMOCY:-)

Pomieszczenie bez okien drzwi i tv? :-D:-D:-D:-D:-D nie mam pojęcia mnie nic nie motywowało nigdy :sorry2:
 
Cześć dziewczyny w niedzielne południe....

Viki po prostu idź i zrób bete.... badanie proste i daje jednoznaczny wynik... bo lekarz w tak wczesnej ciąży wiele nie powie....

Angelka spróbuj wziąć paracetamol i popić dużą ilością wody.... mnie czasami pomaga....

Danula, Marti to czekamy na II....... bo jakoś ostatnio ubyło nowych fasolek... a nasze brzuchatki już rodzą.....

Sylwia pozdrów Asię (Cyniczną), niech czasami zagląda do nas.... wiem że jej M nie pozwala za dużo siedzieć przy kompie.... ale niech pomacha do nas....

Dla mnie za wcześnie na II na teście ale Marti jak najbardziej :tak:
 
Robiłam hormony wyniki książkowe, nie wiem musze jeszcze z tarczycy zrobić, nadnerczy bo tam też hormony i genetyczne no i toksoplazma zapomniałam o tym a u mamy jest kot, może coś wtedy się wyjaśni dlaczego nie rozwiaja się ciąża jakiś powód musi być.
A u Ciebie czemu? wiadomo?

kochana u mnie bylo puste jajo plodowe w ogóle nie było dzidzi:sorry2: i najprawdopodobniej przyczyna bylo albo bledne polaczenie sie komorek na początku, albo bakteria:-(
ale mnie to podbrzusze dziś boli, myślisz że to normalne jeśli fasolka się pojawiła?
 
Alutka tak też zrobiłam :tak: Czekam na efekty bo tez musze zmotywowac sie do nauki, nareszcie powinnam wziac sie za swoja prace magisterska
 
Sonita ja zawsze sie motywowałam jednym ale ciężko napisać bo można kogoś urazić....... wyobrażałam sobie pewien zawód którego nigdy za żadne skarby bym nie chciała wykonywać i wmówiłam sobie że bez szkoły właśnie to będę robiła..... skutek jakiś był.... może nie imponujący ale jakoś było.......
 
kochana u mnie bylo puste jajo plodowe w ogóle nie było dzidzi:sorry2: i najprawdopodobniej przyczyna bylo albo bledne polaczenie sie komorek na początku, albo bakteria:-(
ale mnie to podbrzusze dziś boli, myślisz że to normalne jeśli fasolka się pojawiła?

Mnie na początku bolało podbrzusze :tak:i lekarka mówiła, że to nic nie pokojącego....a może to znak zbliżającej się @? kurcze kto to wie :sorry2:
 
Cześć dziewczyny w niedzielne południe....

Viki po prostu idź i zrób bete.... badanie proste i daje jednoznaczny wynik... bo lekarz w tak wczesnej ciąży wiele nie powie....

Angelka spróbuj wziąć paracetamol i popić dużą ilością wody.... mnie czasami pomaga....

Danula, Marti to czekamy na II....... bo jakoś ostatnio ubyło nowych fasolek... a nasze brzuchatki już rodzą.....

Sylwia pozdrów Asię (Cyniczną), niech czasami zagląda do nas.... wiem że jej M nie pozwala za dużo siedzieć przy kompie.... ale niech pomacha do nas....

Alutka mam nadzieję, że mi się uda:-D właśnie się zale na ból w podbrzuszu i nie wiem czy to normalne jeslli faktycznie pojawila sie fasolka:sorry2:
 
reklama
Do góry