reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny długo się nie odzywałam. Na początku chciałam wszystkim wam życzyć SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU , ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ... CHOĆ CHYBA WIADOMO O CZYM KAŻDA Z NAS MARZY NAJBARDZIEJ...
Trudno było mi przetrwać te święta i sylwestra wiadomo brakowało wypełnienia tej pustki w sercu tej radości . Byłam wczoraj u lekarza i mineło 3 miesiące ,więc chyba zaczniemy się starać w połowie stycznia . Choć lekarz do końca nie był przekonany .Jedni mówili ,że po 3 miesiącach on jeden mówił że po 5 miesiącach.. Grubość endometrium ma 11 mm to wystarczająco. Jakoś mam dobre przeczucia . W końcu musi być dobrze.
 
reklama
dzien dobry...

a ja jakos nie mam schiz:):):)czuje sie dobrze i jakos nie nabijam sobie do glowy ze cos nie tak:)tak to jest juz kochane ze musimy byc cierpliwe i przetrwac ten ciezki czas ktorym sa te 3 pierwsze miesiace i niestety nic nie poradzimy:) co ma byc i tak bedzie:)

milego dnia wam zycze
 
jejku dziewczyny nic dziwnego nie jadłam, to co wszyscy w domku...a nikogo nie pogoniło....moze to przez stres bo bardzo kiepsko sie psychicznie od nowego roku czuję ale nie moge na ten temat mówić tak mnie serce boli, ale chyba najgorsze jeszzce przedemną.
Trzeba mysleć pozytywnie i nie dać się stresom,zwłaszcza, że to się udziela fasolkom. Tulam mocno

Cześć dziewczyny długo się nie odzywałam. Na początku chciałam wszystkim wam życzyć SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU , ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ... CHOĆ CHYBA WIADOMO O CZYM KAŻDA Z NAS MARZY NAJBARDZIEJ...
Trudno było mi przetrwać te święta i sylwestra wiadomo brakowało wypełnienia tej pustki w sercu tej radości . Byłam wczoraj u lekarza i mineło 3 miesiące ,więc chyba zaczniemy się starać w połowie stycznia . Choć lekarz do końca nie był przekonany .Jedni mówili ,że po 3 miesiącach on jeden mówił że po 5 miesiącach.. Grubość endometrium ma 11 mm to wystarczająco. Jakoś mam dobre przeczucia . W końcu musi być dobrze.
Trzymam kciuki za szybkie pojawienie się dwóch kreseczek.

A mnie się nic dzisiaj nie chce. Zrobiłam minimum i się obijam teraz. Poszłabym spać, ale Olcia mi nie pozwala. Przestała sypiać w dzień i automatycznie nie mam już czasu tylko dla siebie
 
witam i gratuluje wszystkim zaciążonym przyszłym mamusiom, trzymam kciuki żeby wszystko było ok :) i życzę tez powodzenia w starankach i dużo przyjemności z tych staranek :)
miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
tak sobie myśle, że czasem chyba mają się dobrze te kobietki które nie weidzą że są w ciązy i dowiadują sie w 4-5 miesiącu... nie przeżywają chyba tyle stresów, a od pojawienia sie dwuch kreseczek to pewnie jesteście bliskie zawału i serduszko macie w gardle jak idziecie do wc... żeby nie było kropelki czerwonego... chyba wolałabym byc jedna z tych które nie wiedzą ze są w ciąży :) ale jak to zrobic jak sie planuje, tego jeszcze nie wymyśliłam :)
 
Witam dziewczynki :-)
Nie było mnie troszkę ale czytałam na bieżąco wczoraj wymyśliłam sobie porządki w szafach i moich szpargałach do szycia i tak mi zszedł cały dzionek:-)

Witam nowe dziewczynki tutaj znajdziecie zrozumienie i pocieszenie :-)

Buziaczki dla Wszystkich ciężarówek

Miracia strasznie mi przykrow eim jaki to szok pare lat temu dowiedziałąm sie ze moja koleżanaka z klasy zgineła tragicznie jak jechali z austrii do polski wysiadła sie załatwic i potracił ja tir ,na świeta planowalayśmy sie spotkac i niestety spotkałyśmy sie ale w innym miejscu niz planowalysmy to był straszny szok ona miala 24lata osierocila 3 letnia wiwien czesto o niej mysle taka piekna młoda dziewczyna. Mircia to dla Twojej koleżanni aby wiedziła, w jakim kierunku ma podążać
[*]
[*]
[*]


Wróbleke śliczna dzidzia a jaka duziaaaaaa :szok: :-):tak:

JA TU WIDZĘ , ŻE DZIŚ JAKIŚ DZIEŃ LENIA LEŻAKOWANIE NA POTĘGĘ

Gabi dziewczynki dotrzymują Ci towarzystwa żeby Ci kochana smutno nie było samej gnić w wyrku ;-):tak::-)
Ja niestety sie nie dołącze :baffled:

Właśnie robie sernik na zimno niestety ten z paczki Dr. Oetkera ale to cio uwielbima go :-)dziś pewnie znowu znajde sobie coś do sprzatania albo do szycia :-)


Pozdrawiam Wszystkie dziewczynki i życzę wspaniałego dnia będę dziś z Wami obiecuje :-)


 
Ostatnia edycja:
reklama
jejku i mój brzuszek ciazowy diabli wzieli, doszłam do domu i mam taki rozstrój zoładka, ze szok...brzuch mnie boli, wszystko jeździ po brzuchu i chyba przy załatwianiu krew mi leciała :-(..może jakieś naczynko pekło bo z bólu az płakałam dziś...m mnie chciał do szpitala wieźć...teraz troche lepiej ale bolii nadal :-(..w brzuchu gazownia
Mam nadzieje, że szybko Ci przejdzie.

My już po usg. Wszystko jest w porządku na szczęście. Dzidzia waży 410 gram i ma 16 cm (od główki do pupki).
Super :-):-):-):-)

Kinguś to niech Nowy rok pomoże Wam w upragnionym celu :-D
Mam nadzieje, że ta prawdziwa @ co teraz trwa przyniesie mi szczęście ;-)

ja również pozdrawiam z wyrka:-)
postanowilam cały weekend przeleżec:-) niech sie fasolka dobrze zagnieździ:-)
No pewnie, dziś sobota to można poleniuchować:-)

Ja również z wyrka
Miałam jechać dzisiaj do chesnicy, ale mam zakaz wstawania (mama) Gardło boli nieprzeciętnie ale pije mleko z miodem i czosnkiem (bleeeeeeeeeeee:baffled::baffled:) I PLUKALAM SIE WODA Z SOLA\
Zdrówka życzę :tak::tak:

Hej...
Wstałam w dobrym humorku, dopóki nie zajżałam na Naszą Klasę... A tam wiadomość, że nie żyje koleżanka z licka....
Bardzo mi przykro:-(

ja jeszcze chora jestem ale nie mogę pozwolić sobie na lenistwo,byliśmy już na wsi wujka do kafelkowania zawieźć,-a w lesie jak pięknie ojejku mówię Wam:-)na zakupach,u wulkanizatora i Pana od szyb ...a to nie koniec
mam jakieś pół godzinki wolnego,a M po nocce spi
A to dziś masz pracowity dzień tylko się ciepło ubieraj:tak:

I psychicznie czuję się wyczerpana. Kiedy ten ból po stracie się zmniejszy? I czy wogóle?
Ból się zmniejszy ale pamięć pozostanie.

Jakoś mam dobre przeczucia . W końcu musi być dobrze.
Pewnie, że musi. Najważniejsze, że czujesz się gotowa.

tak sobie myśle, że czasem chyba mają się dobrze te kobietki które nie weidzą że są w ciązy i dowiadują sie w 4-5 miesiącu... nie przeżywają chyba tyle stresów, a od pojawienia sie dwuch kreseczek to pewnie jesteście bliskie zawału i serduszko macie w gardle jak idziecie do wc... żeby nie było kropelki czerwonego... chyba wolałabym byc jedna z tych które nie wiedzą ze są w ciąży :) ale jak to zrobic jak sie planuje, tego jeszcze nie wymyśliłam :)
To prawda, słodka taka nie wiedza.


Właśnie robie sernik na zimno niestety ten z paczki Dr. Oetkera ale to cio uwielbima go :-)dziś pewnie znowu znajde sobie coś do sprzatania albo do szycia :-)
Widzę, że na wątku królują serniki :-D:-D:-D
 
Do góry