reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja się szczepilam po poronieniu, bo bałam się ,że złapię przed drugim trymestrem. Ja chyba we wrześniu miałam badany poziom przeciwciał i był już niski (w stosunku do tego, co miałam). Tylko ja szczepiona byłam drugą dawka w marcu 21

No ja mam II dawkę z połowy lipca, więc nawet oficjalnie jeszcze nie mogę wziąć III
Dlatego tak się waham czy luty czy poczekać do wakacji
 
reklama
Dziewczyny, stwierdziłam że próbujemy od tego cyklu. Do odchudzania nie mam motywacji, trudno, wina dość się napiłam ;) i mam pytanie o ten olej z wiesiołka - jest sens zaczynać od 4 dnia cyklu?
Cieszę się, że próbujesz na nowo! 😊😊👍🏼 Trzymam mocno kciuki! Co do oleju to Ci nie pomogę
 
🤷🏻‍♀️ Tego chyba nikt nie wie… ja ogólnie jestem nieszczepiona… nie jestem przeciwna, ale jakos tak ciagle się z tym ociągam. W ciąży nie chciałam się szczepić, teraz chciałam iść po poronieniu, ale znowu Ci co są zaszczepieni mówią, ze więcej się nie będą szczepić… i są to ludzie ze środowiska medycznego… drudzy są zaszczepieni 3 dawka a przechodzą teraz covida strasznie… za to Ci nie zaszczepieni bez większych dolegliwości…. Sam człowiek nie wie co ma myśleć. Ja przeszłam covida rok temu. Tez niespecjalnie objawowo. Nie miałam temperatury nawet. Czułam się 2 dni grupowo. Na 3 dzień straciłam węch na 4 smak. To było dla mnie najgorsze. Dzieciaki pamietam ze dawały mi chipsy posypane pieprzem lub solą i w ogóle na mnie to wrażenia nie robiło, ale trzymało mnie to z 2 tygodnie. I byłam mega osłabiona… nie miałam kataru, nie miałam kaszlu… 🤷🏻‍♀️ ale to temat rzeka i nie wartow niego wnikać 😊
Jeszcze raz zdrówka 😊
Najgorsza jest ta utrata smaku i węchu. Ja praktycznie nic nie jem, bo po co skoro nic nie czuję. Tylko pije dużo. Waga od soboty poleciała już 3kg w dół także jakis plus jest 🤣 choć mój mąż mówi że zaraz zaś jak wieszak będę wyglądać
Dziewczyny, stwierdziłam że próbujemy od tego cyklu. Do odchudzania nie mam motywacji, trudno, wina dość się napiłam ;) i mam pytanie o ten olej z wiesiołka - jest sens zaczynać od 4 dnia cyklu?
Pewnie, że jest sens brać
 
Najgorsza jest ta utrata smaku i węchu. Ja praktycznie nic nie jem, bo po co skoro nic nie czuję. Tylko pije dużo. Waga od soboty poleciała już 3kg w dół także jakis plus jest 🤣 choć mój mąż mówi że zaraz zaś jak wieszak będę wyglądać

Pewnie, że jest sens brać
Moja siostra stracila smak i węch w listopadzie 2020, do tej pory nie odzyskała 🤭 mnie trzymało pół roku 🥴
 
reklama
Do góry