reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gin mi powiedział że mam nie marnować czasu na testy owu bo one mogą pokazać pik lh ale to nie oznacza że owu napewno się odbyła. Po tych badaniach mi gin powiedział tylko że ten cykl na 100% był bezowulacyjny. I że jeśli chce sprawdzić czy owu będzie to poleca mierzenie temperatury a na 200% będzie wiarygodniejszy monitoring owu, ale ze ja się już nie staram o dziecko to stwierdziłam że nie będę sprawdzać owu i zawracać głowy gin. Chodzi mi tylko żeby wyregulowac cykle bo takie cykle są strasznie męczące i trochę powoduje stres tym bardziej że mam pierwszy cykl taki jaki mam teraz.
 
Gin mi powiedział że mam nie marnować czasu na testy owu bo one mogą pokazać pik lh ale to nie oznacza że owu napewno się odbyła. Po tych badaniach mi gin powiedział tylko że ten cykl na 100% był bezowulacyjny. I że jeśli chce sprawdzić czy owu będzie to poleca mierzenie temperatury a na 200% będzie wiarygodniejszy monitoring owu, ale ze ja się już nie staram o dziecko to stwierdziłam że nie będę sprawdzać owu i zawracać głowy gin. Chodzi mi tylko żeby wyregulowac cykle bo takie cykle są strasznie męczące i trochę powoduje stres tym bardziej że mam pierwszy cykl taki jaki mam teraz.
 
Ale to nie jest "normalny" cykl, tylko cykl po poronieniu. A tu mogą się dziać różne rzeczy.
Jak się niepokoisz, to idź na wizytę i upewnij się, że wszystko jest ok.
 
Ale to nie jest "normalny" cykl, tylko cykl po poronieniu. A tu mogą się dziać różne rzeczy.
Jak się niepokoisz, to idź na wizytę i upewnij się, że wszystko jest ok.
Może lepiej będzie poczekać i nie swirowac. Poczekam do kolejnej miesiączki. I zobaczę jak będzie wyglądać i po jakim czasie przyjdzie. Jak będzie znowu coś tak dziwnego jak teraz to wtedy pójdę. Ale dziękuję za rady.
 
Ja mam jutro wizytę.
Boję się.
Robiłam w czwartek beta hcg miałam 32000 A wczoraj zrobiłam kolejna i 29000.
Spada.
Lekarz mówił że powinny wystarczyć tabletki. Ale trzeba będzie monitorować, mieć na uwadze szpital.
Póki co wszystkie objawy ciazy ustały.

Jestem dobrej myśli [emoji173] z nadzieją patrzę w przyszłość.

Miłego dnia, dużo sił i cierpliwości [emoji166]

Ja myślę, ze tego szpitala nie ma się, co bać. Mnie lekarka mówiła by czekać, ale zapisać się już na przyjęcie, bo to potrwa kilka dni. A tam przyjęli mnie od ręki. Byłam dość zdezorientowana. Tabletki nie mnie nie działały w ogóle poza lekkim plemieniem. Zrobili mi zabieg i przynajmniej mam spokój. To czekanie byłoby wykańczające.

Czytałam Twoją historię. Jest wzruszająca. Ja tez się cieszę z tych moich 9 tygodni ciąży. Były cudowne. No i wiem, ze jestem płodna. I Ty tez płodna jesteś !!!
 
reklama
Witam wszystkich może rozmowy tutaj coś mi pomogą od kilku dni przeglądam wpisy straciłam swojego maluszka 29.01.19 w 12tc po 4 miesiącach starań, zabieg , szpital , później tylko samotne męki. Męża nie było 30 minut rozmowy przez telefon nic nie dawało . Zaczęliśmy ponowne starania w maju do tej pory nic :( już się poddaje , ciagle myśle że to moja wina tylko wyczekuje kolejnych @ czy przyjdą czy nie
 
Do góry