reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Martha86 Ja bym nie robiła sobie nadziei, tylko powtórzyła test. Mógł się trafić jakiś wadliwy. Musiałabyś mieć owulację i współżyć w czasie @. Wydaje się to mało prawdopodobne.
A jednak możliwe. Ja tak zaszłam w ciążę którą straciłam. W 7dc i miałam jeszcze resztki plamienia miesiączkowego. Fakt cykl miałam wtedy rozchwiany jak żagiel na wietrze.
 
reklama
Cieszę się że czujesz ruchy i możesz być spokojniejsza [emoji4][emoji4][emoji4] to musi byc wspaniale uczucie [emoji4][emoji4] powiem Ci ze ja (tak mysle) troche uspokoje się na wizycie kolejnej bo ten czas teraz jest tako dosyć kluczowy i jak będę na wizycie 9+3 I jeśli będzie wszystko dobrze to w tamtym czasie już spada ryzyko sporo. No ale zobaczymy, jutro dopiero minie tydzień od pierwszej wizyty, a tu jeszcze dwa tyg trzeba czekać [emoji4] Ale biorę witaminy, acard, kluje się codziennie, dbam o siebie no chyba nic wiecej nie mogę poki co.
U mnie dokładnie tak samo... jak pójdę za tydzień w środę na wizytę to będzie 9+6 i dla mnie będziecie przełomowa wizyta, bo ostatnio właśnie na tek wizycie serduszko już nie biło... :( jeśli teraz będzie Ok, to myśle ze bardziej odetchne i będę spokojniej czekać na prenatalne ... Boże jak ja bym chciała ze t teraz było już dobrze:unsure:
A apropo prenatalnych, jeszcze się nie zapisałam bo w razie W nie chce znowu odwoływać. A wy w którym tygodniu macie zamiar się wybrać? Bo można niby chyba od 12 do 14?:confused:
 
U mnie dokładnie tak samo... jak pójdę za tydzień w środę na wizytę to będzie 9+6 i dla mnie będziecie przełomowa wizyta, bo ostatnio właśnie na tek wizycie serduszko już nie biło... :( jeśli teraz będzie Ok, to myśle ze bardziej odetchne i będę spokojniej czekać na prenatalne ... Boże jak ja bym chciała ze t teraz było już dobrze:unsure:
A apropo prenatalnych, jeszcze się nie zapisałam bo w razie W nie chce znowu odwoływać. A wy w którym tygodniu macie zamiar się wybrać? Bo można niby chyba od 12 do 14?:confused:
Ja byłam dokładnie 12+5 ,ale umówiłam się zaraz po wizycie tej w 9 tyg ,i u nasz w Częstochowie był jakiś program i oba miałam za darmo
 
Ja byłam dokładnie 12+5 ,ale umówiłam się zaraz po wizycie tej w 9 tyg ,i u nasz w Częstochowie był jakiś program i oba miałam za darmo
U nas tez to jest w Katowicach. Znaczy, było w listopadzie, jak się zapisywalam na grudzień .. a teraz nie patrzylam jeszcze :) i może zapisze się w moje urodziny? Myślicie se to dobry pomysł? Akurat wtedy będzie 12+7
 
U nas tez to jest w Katowicach. Znaczy, było w listopadzie, jak się zapisywalam na grudzień .. a teraz nie patrzylam jeszcze :) i może zapisze się w moje urodziny? Myślicie se to dobry pomysł? Akurat wtedy będzie 12+7
Mi ta druga wizyta wypada dzien przed urodzinami Ale to przypadek [emoji4] mam nadzieję że będzie prezent na 31 urodziny w postaci dobrych wiadomości. A później myślę umówić się znowu za 3 tyg to będzie 12+3 [emoji4]
 
reklama
Do góry