reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Jivka teraz już będzie wszystko dobrze zobaczysz [emoji3590] ostatnio wyszło, ze dziewczynka? :) może teraz już potwierdza na100%:) to pewnie brzuszek jeszcze większy? :) może się pochwalisz? :D[emoji3590]
Tak dziewczynka, brzuch rośnie ale już nie tak spektakularnie jak na początku [emoji4] Ale proszę:
IMG_20190624_104240.jpeg
 
reklama
@Jivka piękny brzuszek ❤️ widać, że ciąża Ci służy :) trzymam kciuki za wizytę i daj znać jak tam u Was ❤️
Pisałam jakiś czas temu o pracy i dostałam wiadomość, że nie dadzą rady wystartować w lipcu bo jeszcze coś z lokalem załatwiają i mają dzwonić jak będzie coś wiadomo więc wracam do starań (mam taką nadzieję, że tak będzie) i oby w końcu się udało szczęśliwie zajść :) odcielam się chwilowo od koleżanek w ciąży wiem, że to nie jest dobre ale mi jest łatwiej. Ja nie pisze sama, a i one na razie nic się nie odzywaja więc mogę zająć się swoimi problemami.
 
@Takaja123 najłatwiejszy sposób to naprawdę odpuścić [emoji4] Jak przestałam się skupiać na celowaniu w owu i płci to od razu zaszłam w ciążę [emoji85]
A co do odcięcia od koleżanek, rozumiem... Ja odcięłam się od tych co świeżo urodziły bo nie wiedziałam czy będę w stanie im nie zazdrościć... I powiem Ci że dopiero jak to przepracowałam w sobie sama to złożyło się to też z moim zajściem. Głowa też musi być spokojna do ciąży [emoji4] Mocno Wam kibicuję [emoji3590]
 
@Jivka ja na razie liczę tylko na to żeby było wszystko w porządku i już żadna infekcja się nie czepiał. Długa przerwa i teraz trzeba nadrobić i nacieszyć się sobą, a może w ten sposób się uda :) u mnie to raczej wyglądało tak, że każda w ciąży, a ja nawet seksu nie uprawiam to mnie tak najbardziej dobilo.
 
Dziewczyny ja robię się jakąś zakręcona, o mały włos A wyszlabym do pracy w kapciach! Już bylam za drzwiami ! A wczoraj pierścionki ktore od lat noszę na prawej ręce założyłam jakby nigdy nic na lewą rękę, po pół godz zorientowałam się że coś nie tak [emoji16][emoji16][emoji16]
miłego dnia wam życzę! U mnie dziś 7+1 następna wizyta 10.07 będę wtedy 9+3 Mam nadzieje ze Bedzie wszystko dobrze, ale stresuje się (dziwne to bo raz jestem spokojna A raz na odwrot).
Ja miałam podobnie - jeśli masło jest w chlebaku, to chleb musi być w lodówce ;-)

@Martha86 Ja bym nie robiła sobie nadziei, tylko powtórzyła test. Mógł się trafić jakiś wadliwy. Musiałabyś mieć owulację i współżyć w czasie @. Wydaje się to mało prawdopodobne.

@kasiula222 Trzymam kciuki za prenatalne. Cieszę się, że wszystko jest w porządku.
 
Dziewczyny ja robię się jakąś zakręcona, o mały włos A wyszlabym do pracy w kapciach! Już bylam za drzwiami ! A wczoraj pierścionki ktore od lat noszę na prawej ręce założyłam jakby nigdy nic na lewą rękę, po pół godz zorientowałam się że coś nie tak [emoji16][emoji16][emoji16]
miłego dnia wam życzę! U mnie dziś 7+1 następna wizyta 10.07 będę wtedy 9+3 Mam nadzieje ze Bedzie wszystko dobrze, ale stresuje się (dziwne to bo raz jestem spokojna A raz na odwrot).
Ja nam dokładnie tak samo. Znajome z pracy, siostra i mąż już się poddali. Wiecznie nic nie pamietam.. i nieraz zakrecilam się tak ze jakby to nagrać i gdzieś wysłać to bym fortunę zgarnęła :D Mam wrażenie ze mój mózg jakby pracuje na wolniejszych obrotach, czasem ciężko mi zrozumiec podstawowe rzeczy. Tak jakbym po prostu zgłupiała:dry::confused2:

@Takaja123 u mnie wizyta dopiero 12.07 i to będą połówkowe [emoji33] Mam najdłuższą przerwę bo 4,5tygodnia i zaczynałabym fisiować gdyby nie fakt że czuję już ruchy [emoji3590] Wczoraj nawet córka przyłożyła rękę i dostała kilka kopniaków.
Trzymam kciuki za Twoje staranka i mocno Wam kibicuję [emoji110]
Jak to zleciało!!:p Trzymam kciuki i masz przepiękny brzuszek, wydaje się taki mały i zgrabny...;)
przypomnisz mi dlaczego ostatnia ciąże straciłaś tak późno? To ty miałaś tego parwowirusa czy jakoś tak? Czy serduszko nagle przestało bić?:(
 
Dziewczyny ja robię się jakąś zakręcona, o mały włos A wyszlabym do pracy w kapciach! Już bylam za drzwiami ! A wczoraj pierścionki ktore od lat noszę na prawej ręce założyłam jakby nigdy nic na lewą rękę, po pół godz zorientowałam się że coś nie tak [emoji16][emoji16][emoji16]
miłego dnia wam życzę! U mnie dziś 7+1 następna wizyta 10.07 będę wtedy 9+3 Mam nadzieje ze Bedzie wszystko dobrze, ale stresuje się (dziwne to bo raz jestem spokojna A raz na odwrot).
Będzie dobrze ! Ja mam tak smamo do tej pory ,robię coś i za chwilę już nie pamiętam czy to zrobiłam ,a o pamięci to już nie wspomnę , ja do 12 tyg ciągle miałam tak że raz spokój że tym razem się uda ,a za chwilę płacz że nie jednak zaś nie , i co wizyta to dramat , teraz chociaż mała kopie więc ja czuję i wiem że jest :D
 
Będzie dobrze ! Ja mam tak smamo do tej pory ,robię coś i za chwilę już nie pamiętam czy to zrobiłam ,a o pamięci to już nie wspomnę , ja do 12 tyg ciągle miałam tak że raz spokój że tym razem się uda ,a za chwilę płacz że nie jednak zaś nie , i co wizyta to dramat , teraz chociaż mała kopie więc ja czuję i wiem że jest :D
Cieszę się że czujesz ruchy i możesz być spokojniejsza [emoji4][emoji4][emoji4] to musi byc wspaniale uczucie [emoji4][emoji4] powiem Ci ze ja (tak mysle) troche uspokoje się na wizycie kolejnej bo ten czas teraz jest tako dosyć kluczowy i jak będę na wizycie 9+3 I jeśli będzie wszystko dobrze to w tamtym czasie już spada ryzyko sporo. No ale zobaczymy, jutro dopiero minie tydzień od pierwszej wizyty, a tu jeszcze dwa tyg trzeba czekać [emoji4] Ale biorę witaminy, acard, kluje się codziennie, dbam o siebie no chyba nic wiecej nie mogę poki co.
 
reklama
Cieszę się że czujesz ruchy i możesz być spokojniejsza [emoji4][emoji4][emoji4] to musi byc wspaniale uczucie [emoji4][emoji4] powiem Ci ze ja (tak mysle) troche uspokoje się na wizycie kolejnej bo ten czas teraz jest tako dosyć kluczowy i jak będę na wizycie 9+3 I jeśli będzie wszystko dobrze to w tamtym czasie już spada ryzyko sporo. No ale zobaczymy, jutro dopiero minie tydzień od pierwszej wizyty, a tu jeszcze dwa tyg trzeba czekać [emoji4] Ale biorę witaminy, acard, kluje się codziennie, dbam o siebie no chyba nic wiecej nie mogę poki co.
Ja się "uspokoiłam " ;) po 1 prenatalnym ,dla mnie 9 tydzień też był dość kluczowy ,bo w 2 ciąży wtedy serduszko przestało bić ,ale mimo to do tego 12 tyg nie byłam pewna i przerażona bo w 9 tyg widziałam zarys główki i ciałka , i to było już takie rzeczywiste , że nie mogłam pomyśleć co by było gdyby np w 12 tyg nie biło serduszko czy coś
 
Do góry