reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A to test który zrobiłam z porannego moczu wczoraj
 

Załączniki

  • 20190624_054958.jpg
    20190624_054958.jpg
    748,3 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Hej dziewczyny. Jestem dwa miesiące po poronieniu zatrzymanym, który zakończył się łyżeczkowaniem. Serduszko przestało bić w dziewiątym tygodniu ciąży.
W tym cyklu zaczęliśmy ponowne starania i to moje wielkie zdziwienie… Cykle mam krótkie za 24 dni i Owulacja przypada zawsze na jedenasty lub dwunasty dzień. Teraz w sobotę był dwunasty dzień cyklu i porządny ból podbrzusza, oraz Śluz wskazujące na owulację. To co mnie ogromnie zdziwiło, to fakt że temperatura nie skacze! Mam wrażenie że po poronieniu moja podstawowa temperatura ciała jest niższa niż wcześniej bo wynosi około 36,45°. Miałyście podobną sytuację?
 
Dziewczyny ja robię się jakąś zakręcona, o mały włos A wyszlabym do pracy w kapciach! Już bylam za drzwiami ! A wczoraj pierścionki ktore od lat noszę na prawej ręce założyłam jakby nigdy nic na lewą rękę, po pół godz zorientowałam się że coś nie tak [emoji16][emoji16][emoji16]
miłego dnia wam życzę! U mnie dziś 7+1 następna wizyta 10.07 będę wtedy 9+3 Mam nadzieje ze Bedzie wszystko dobrze, ale stresuje się (dziwne to bo raz jestem spokojna A raz na odwrot).
 
@Takaja123 u mnie wizyta dopiero 12.07 i to będą połówkowe [emoji33] Mam najdłuższą przerwę bo 4,5tygodnia i zaczynałabym fisiować gdyby nie fakt że czuję już ruchy [emoji3590] Wczoraj nawet córka przyłożyła rękę i dostała kilka kopniaków.
Trzymam kciuki za Twoje staranka i mocno Wam kibicuję [emoji110]
 
Test jak test, ale betę też robiłam i była 14 mlU/ml 6 czerwca więc bardzo wątpię aby utrzymywała się dwa tygodnie, no ale nic dla pewnosci pojadę sprawdzić betę...Przynajmniej rozwieje swoje wątpliwości... Być może to wszystko jest oznaką przeziebienia, bo kiepsko się czuję no, ale w czwartek będę ba 100% pewna po wynikach z krwi.
Beta 14 mlU/ml napewno by się nie utrzymywała aż 14 dni. Dokładnie idź sprawdź i będzie sytuacja Jasna
 
Hej dziewczyny. Jestem dwa miesiące po poronieniu zatrzymanym, który zakończył się łyżeczkowaniem. Serduszko przestało bić w dziewiątym tygodniu ciąży.
W tym cyklu zaczęliśmy ponowne starania i to moje wielkie zdziwienie… Cykle mam krótkie za 24 dni i Owulacja przypada zawsze na jedenasty lub dwunasty dzień. Teraz w sobotę był dwunasty dzień cyklu i porządny ból podbrzusza, oraz Śluz wskazujące na owulację. To co mnie ogromnie zdziwiło, to fakt że temperatura nie skacze! Mam wrażenie że po poronieniu moja podstawowa temperatura ciała jest niższa niż wcześniej bo wynosi około 36,45°. Miałyście podobną sytuację?
Ja mierze temp i moja temp jest jeszcze mniejsza. Czasami mam 35.94 I raz sięgla do 36.54 A dzisiaj mierząc miałam równa 36.00. Dzisiaj mam 18dc A nie sięgla jeszcze wyżej niż 36.60 A co mówić o wyższej np 36.70-36.80
 
@Jivka to u Ciebie już polowkowe? Wow jak to szybko leci :) na kiedy masz termin? Jak już czujesz ruchy to troszkę stresu mniej :)

@Dmalw ja nigdy nie mierzyłam temperatury ale po poronieniu są różne zmiany więc może i temp jest teraz inna. Grunt, że jest śluz i inne objawy :)
 
@Takaja123 dzisiaj 18+2. W poprzedniej ciąży to był właśnie dzień kiedy dostałam tabletki poronne...
Termin mam na koniec listopada więc jeszcze trochę. Mam nadzieję że potwierdzimy płeć na połówkowych bo nie podobają mi się ubranka unisex a mam już całe koszyki wypchane w sklepach i tylko czekam na info że mogę kupować [emoji1787]
 
reklama
@Jivka teraz już będzie wszystko dobrze zobaczysz ❤️ ostatnio wyszło, ze dziewczynka? :) może teraz już potwierdza na100%:) to pewnie brzuszek jeszcze większy? :) może się pochwalisz? :D❤️
 
Do góry