reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 Dziekuje kochana ze pytasz :* i mam nadzieje ze uda wam się zacząć już w lipcu i będzie to szczęśliwy cykl ☺️

U mnie tez niby wszystko Ok, ale bardzo męczą mnie te upały ... :( w tym tygodniu wróciłam do pracy i na prawdę jest mi bardzo ciężko. Czasem myśle sobie ze Bóg odbierając mi pierwsze dzieciątko, uratował mi życie, bo nie wyobrażam sobie chodzić teraz wysoko w ciąży i za mniej niż miesiąc rodzic:(
Do opuchniętych i obrzmialych piersi doszły jeszcze nudności, ale nie poranne tylko wieczorne. Codziennie na śniadanie jem serek wiejski z pomidorem a jak się zbliża pora obiadu lub kolacji i otwieram lodówkę, patrzę na coś i mówię aaa zjem sobie to, wyciągam, zaczynam robić i przestaje bo jednak tak bardzo nie chce tego.
Do you know??:rolleyes2::confused::errr:
Także chwilowo porażka z tym jedzeniem ... bo z drugiej strony jak mam pusty żołądek to jest mi niedobrze i muszę szybko coś zjeść..
Także w końcu trochę pomarudzilam:p
 
reklama
@coco07 to takie typowe objawy ciążowe :) zawsze możesz miec coś pod ręką do jedzenia, banan, mandarynka czy coś takiego. Mi pomagało ale o zwykła sucha bułka, najlepsza była z makiem :D
 
Ja jestem po wizycie u ginekologa i tyle leków co teraz będę brać to chyba mi wątroba wysiądzie. Zwiększył mi letrox na 50 bo 25 za słabo działa,zbyt wolno spada mi TSH, do tego na za wysoką prolaktynę też lek dostinex dostałam i do tego pokazałam mu wynik krzywej to cukry mówi ok ale insulina bardzo nie ok, wg niego to IO i przepisał mi glucophage 1000. Za miesiąc mam przyjść znowu. Wtedy już będę miała zrobione NK ale tak jak u @babydust zapowiedział że nawet jak wyjdą mi wysokie NK to on nie połączy sterydu z lekiem na IO. Bo i oczywiście do tego witaminki biorę D3, metyle B, Wit c, selen, cynk . Dużo tego...
 
Ja jestem po wizycie u ginekologa i tyle leków co teraz będę brać to chyba mi wątroba wysiądzie. Zwiększył mi letrox na 50 bo 25 za słabo działa,zbyt wolno spada mi TSH, do tego na za wysoką prolaktynę też lek dostinex dostałam i do tego pokazałam mu wynik krzywej to cukry mówi ok ale insulina bardzo nie ok, wg niego to IO i przepisał mi glucophage 1000. Za miesiąc mam przyjść znowu. Wtedy już będę miała zrobione NK ale tak jak u @babydust zapowiedział że nawet jak wyjdą mi wysokie NK to on nie połączy sterydu z lekiem na IO. Bo i oczywiście do tego witaminki biorę D3, metyle B, Wit c, selen, cynk . Dużo tego...
Ale może na nk będą wlewy z Intralipidu. ;)
 
Ja jestem po wizycie u ginekologa i tyle leków co teraz będę brać to chyba mi wątroba wysiądzie. Zwiększył mi letrox na 50 bo 25 za słabo działa,zbyt wolno spada mi TSH, do tego na za wysoką prolaktynę też lek dostinex dostałam i do tego pokazałam mu wynik krzywej to cukry mówi ok ale insulina bardzo nie ok, wg niego to IO i przepisał mi glucophage 1000. Za miesiąc mam przyjść znowu. Wtedy już będę miała zrobione NK ale tak jak u @babydust zapowiedział że nawet jak wyjdą mi wysokie NK to on nie połączy sterydu z lekiem na IO. Bo i oczywiście do tego witaminki biorę D3, metyle B, Wit c, selen, cynk . Dużo tego...
Ooo widze ze tak samo jak ja
No duzo..mam powoli odruch wymiotny jak mam te wszystkie leki brac ale czego sie nie robi...
 
Ale może na nk będą wlewy z Intralipidu. ;)
Moja immunolog z tego co się zdążyłam dowiedziec nie jest za wlewami. Ale narazie nie ma co gdybać bo nie wiem czy mam NK prawidłowe czy też nie ;)
@babydust dobrze wiedzieć że nasz lekarz ma na pewne sprawy kategoryczne zdanie a nie że jednej pozwala brać encorton przy nieprawidłowym NK a drugiej już nie..bo i tak się często zdarza że lekarze przy tych samych przypadłościach u różnych pacjentek zalecają zupełnie co innego i wtedy człowiek się zastanawia co jest lepsze
 
Moja immunolog z tego co się zdążyłam dowiedziec nie jest za wlewami. Ale narazie nie ma co gdybać bo nie wiem czy mam NK prawidłowe czy też nie ;)
@babydust dobrze wiedzieć że nasz lekarz ma na pewne sprawy kategoryczne zdanie a nie że jednej pozwala brać encorton przy nieprawidłowym NK a drugiej już nie..bo i tak się często zdarza że lekarze przy tych samych przypadłościach u różnych pacjentek zalecają zupełnie co innego i wtedy człowiek się zastanawia co jest lepsze
to prawda :) a ze metformine i cos na prolaktyne dostaniesz to po twoich wynikach bylo prawie pewne :/ choc mety dal dawke taka jaka mi diabetolog zalecila przy moich duuuzo gorszych wynikach :O insulina po 2h prawie 200 :(
pozniej tylko endokrynolog i moja rodzinna kazala zwiekszyc do 1500
 
Moja immunolog z tego co się zdążyłam dowiedziec nie jest za wlewami. Ale narazie nie ma co gdybać bo nie wiem czy mam NK prawidłowe czy też nie ;)
@babydust dobrze wiedzieć że nasz lekarz ma na pewne sprawy kategoryczne zdanie a nie że jednej pozwala brać encorton przy nieprawidłowym NK a drugiej już nie..bo i tak się często zdarza że lekarze przy tych samych przypadłościach u różnych pacjentek zalecają zupełnie co innego i wtedy człowiek się zastanawia co jest lepsze
Dokładnie. Ja w sumie poszłam ślepo za lekarką i nie zastanawiałam się na ile pomagają mi wlewy i Encorton. A teraz coraz częściej myśle, jakie skutki uboczne dla dziecka mogą mieć...
 
reklama
Czemu nie połączy sterydu z metamorfiona ? Dużo dziewczyn tak bierze .Ja mam problem z cukrem i jakiś ten steryd mi nie podnosi go jakoś na szczęście.
Ja jestem po wizycie u ginekologa i tyle leków co teraz będę brać to chyba mi wątroba wysiądzie. Zwiększył mi letrox na 50 bo 25 za słabo działa,zbyt wolno spada mi TSH, do tego na za wysoką prolaktynę też lek dostinex dostałam i do tego pokazałam mu wynik krzywej to cukry mówi ok ale insulina bardzo nie ok, wg niego to IO i przepisał mi glucophage 1000. Za miesiąc mam przyjść znowu. Wtedy już będę miała zrobione NK ale tak jak u @babydust zapowiedział że nawet jak wyjdą mi wysokie NK to on nie połączy sterydu z lekiem na IO. Bo i oczywiście do tego witaminki biorę D3, metyle B, Wit c, selen, cynk . Dużo tego...
 
Do góry