reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej Dziewczynki. Mam pytanie. Moze głupie ... 8 maja miałam łyżeczkowanie (poronienie zatrzymane ). Dzisiaj dostałam pierwsza @ ale bez bólu brzucha i dość skąpa. Normalne ....? Raczej plemieniem tego bir nazwę. Żywa krew ale mało...
 
reklama
Dzięki, a cynk i selen ??? Jaki bierzesz ??? Czytam że za dużo jest szkodliwe dla organizmu zarówno cynku i selenu, może oznacze pierw poziom hmmm zanim zamowie
Cynk brałam chela cynk 15mg z olimpu i selen 100qg selenometionine swanson. Wydaje mi się że te badania są drogie, ja nie badałam. W sumie to ja patrzyłam jakie są dawki w optimal prenatal i tak dobierałam swoje suple
 
Hej Dziewczynki. Mam pytanie. Moze głupie ... 8 maja miałam łyżeczkowanie (poronienie zatrzymane ). Dzisiaj dostałam pierwsza @ ale bez bólu brzucha i dość skąpa. Normalne ....? Raczej plemieniem tego bir nazwę. Żywa krew ale mało...
Może się jeszcze rozkręci. U mnie pierwsza @ po zabiegu była straszna
 
Ja tez mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku zajdę w „zdrowa” ciąże, bardzo na to liczę. U mnie to tez by była 3 ciąża w 2019... do 3 razy sztuka. Tylko się teraz zastanawiam ile czasu będziemy robić badania genetyczne + immunologiczne i kiedy będzie można wznowić starania
Ja robiłam genetyczne przed pierwszą ciążą, zapobiegawczo i niestety lekarka wiedząc o tym ,że wyszła mi mutacja PAI-1 nie dała mi nawet Acardu (wtedy nie wiedziałam, że się go stosuje na tą mutację), dopiero po poronieniu kiedy przyszłam na ten wątek już wiedziałam, że to był duży błąd. Potem zrobiłam do 6 tygodni po poronieniu zespół antyfosfolipidowy i tutaj wyszło wszystko ok, ale robiąc komórki nk, miałam w tej ciąży wlewy i steryd. Ale niestety się nie udało, bo ciąża nie rozwijała się od początku prawidłowo.
Badania genetyczne i immunologiczne - to samo zrobienie nie trwa długo, bo wystarczy pobrać krew i czekać na wyniki. Raczej chodzi o to co wyjdzie w wynikach i jakie będzie potrzebne leczenie :)
 
Trzymajcie kciuki za jutrzejszy test. Coś jest na rzeczy. Albo tak bardzo przesunęła mi się owulacja albo zaskoczyło. Dzisiaj pobolewania w podbrzuszu, mleczny gęsty śluz i mam dość mocno podwyższoną temperaturę.
Jak planowałam ciążę z synem próbowałam metody termicznej, mierzenie tempki rano w praktyce nic nie wykrywało. Za to wieczorem koło 20.00 zazwyczaj mam tempke 36,9-37 przy owulacji skacze do 37,3, a teraz mam 37,5. W poprzedniej ciąży też utrzymywała się na takim poziomie. Jak test mi jutro nic nie pokaże to chyba w czwartek albo w piątek zrobię betę, bo nie wytrzymam do przyszłego tygodnia w niewiedzy.
 
Dziewczyny proszę o interpretację wyników jeśli macie pojęcie bo ja nie mam żadnego : prolaktyna wynik 40,5 (normą wg labo do 23.3 ale czy to nie zależy przypadkiem od dnia cyklu, fazy lutealnej itp??) No i załączam wyniki krzywej cukrowej i insulinowej bo jak wrzucam w kalkulator homa ir to wychodzi wynik nieprawidłowy ale nie mam pojęcia czy faktycznie.
 

Załączniki

  • IMG_20190611_211939.jpg
    IMG_20190611_211939.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 69
Hej Dziewczynki. Mam pytanie. Moze głupie ... 8 maja miałam łyżeczkowanie (poronienie zatrzymane ). Dzisiaj dostałam pierwsza @ ale bez bólu brzucha i dość skąpa. Normalne ....? Raczej plemieniem tego bir nazwę. Żywa krew ale mało...
Ja po lyzeczkowaniu tez miałam skąpa miesiączkę
 
reklama
Do góry