reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@coco07 fantastycznie! Mój gin w pierwszej ciąży nigdy nie wyliczał na podstawie wymiarów wieku dziecka. Najpierw był za mały w stosunku do wyliczeń (miałam długie cykle), a na dalszym etapie młody wystrzelił i był wiecznie za duży. No i urodził się w 37tc taki klocuś 3770g :)
 
reklama
Nie wiem, może coś się zmieniło w ciągu ostatnich 10lat. Ale ja miałam tsh powyżej 3 i szczęśliwie donosiłam syna bez przyjmowania leków.
Zresztą tak samo upieracie się, że norma dla starających to 1,5. A ja wiedziałam o 2,4, natomiast endo na ostatniej wizycie powiedziała, że do 2,6 jest ok. Nie chodzę do byle jakich lekarzy, ze względu na swoją wagę i problemy zdrowotne jestem leczona tylko w przyklincznych poradniach. A tam są najbardziej doświadczeni lekarze.

@coco07 trzymam kciuki i niech już będzie po tej wizycie, bo stresuje się razem z Tobą.
To nie jest to samo upieranie sie co przy tsh dla staraczek. Normy ciążowe faktycznie zmienily sie kilka lat temu (2011?).
 
CoCo super wiedziałam że tak będzie , a taka różnica to żadna , wszystko od sprzętu zależy mój gin zawsze inaczej mi mówi ,niż to co na prenatalnych wychodzi ;)
 
Jestem już, jestem ☺ Mega opóźnienie dzisiaj było, a tyle tez u niego siedziałam ze myślałam ze te babki mnie zjedzą jak wyszłam o_O
A wiec, fasolka jest i serduszko tez jest ❤ Mega mnie to ucieszyło ale nie uspokoiło jeszcze tak jak myślałam, ze uspokoi...
Dzidzia ma 7.1 mm i wg usg wychodzi 6+2 a wg OM 6+4 ... lekarz powiedzyal ze póki co trzymamy się OM. Następna wizyta 3 lipca dopiero bo wcześniej ma urlop :rolleyes2:
Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki ❤☺✊✊

Super wieści! Bardzo się cieszę :) a dwa dni to żadna różnica także tym się nie przejmuj :) wystarczy milimetr dalej przesunąć znacznik i już różnica wychodzi. Ważne że wszystko w porządku!
@kasiula222 trzymam kciuki za Ciebie nieustannie :)

Kurcze, dużo tu ostatnio nowych osób. Przykro mi bardzo że te historie wciąż się dzieją, że kolejne osoby muszą przez to przechodzić... Ale zostańcie tu z nami, a na pewno otrzymacie wiele wsparcia i rad odnośnie badań :)
 
Dziękuje dziewczyny ☺️ Oby za 3 tyg było wszystko Ok ...
A tak apropo euthyroxu, u mnie w aptece tez nie mogłam go dziś dostać... :( będę próbować w innych aptekach, a jak nie to w aptece mówią ze letrox to jest to samo ....a i cenowo podobnie
 
Dziękuje dziewczyny ☺ Oby za 3 tyg było wszystko Ok ...
A tak apropo euthyroxu, u mnie w aptece tez nie mogłam go dziś dostać... :( będę próbować w innych aptekach, a jak nie to w aptece mówią ze letrox to jest to samo ....a i cenowo podobnie
Ja znalazłam Eutyrox w Gdansku w aptece Gemini (całkiem sporo go mieli) nie wiem skąd jesteś, ale moze Trójmiasto
 
@coco07 cudowne wieści [emoji7][emoji7] Gratuluję [emoji3590]
I Dzidzia wcale nie mała, ja w 6+3 (6+6 wg om) miałam 4mm [emoji4] Też 3 dni do tylu, ale wiedziałam kiedy była owu więc sie zgadzało. Na prenatalnych już się wyrównało z om [emoji4]
 
reklama
Do góry