reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ode mnie tez 200 :) ale mooooze to ze wzgledu na to ze pierwsza wizyta ;) mnie tylko zdziwilo ze komputera nie uzywa i dane na kartce zapisuje ;)
Moja w Gdansku tez wszystko na kartce,a nawet recepty i pozniej sie nie mogli rozczytac w aptece,i narzekali
Haha ma komputer, do którego ma podłączony kabel do ładowania tel :D tez mnie to zastanawiało, ze zawsze na kartce wszystko.

Co do tarczycy, to u mnie na 1 wizycie już o nią pytał. Jak mu powiedziałam, ze moja przyjaciółka, która jest w ciąży ma tsh ponad 3 i lekarz jej nic nie zapisał na to, to się złapał za głowę i powiedział coś w stylu, ze to świadczy o lekarzu i wkurzony był
 
Dokładnie tak, w ciąży max 2,5.

@coco07 czekam na wieści [emoji4][emoji4]
Nie wiem, może coś się zmieniło w ciągu ostatnich 10lat. Ale ja miałam tsh powyżej 3 i szczęśliwie donosiłam syna bez przyjmowania leków.
Zresztą tak samo upieracie się, że norma dla starających to 1,5. A ja wiedziałam o 2,4, natomiast endo na ostatniej wizycie powiedziała, że do 2,6 jest ok. Nie chodzę do byle jakich lekarzy, ze względu na swoją wagę i problemy zdrowotne jestem leczona tylko w przyklincznych poradniach. A tam są najbardziej doświadczeni lekarze.

@coco07 trzymam kciuki i niech już będzie po tej wizycie, bo stresuje się razem z Tobą.
 
Jestem już, jestem ☺️ Mega opóźnienie dzisiaj było, a tyle tez u niego siedziałam ze myślałam ze te babki mnie zjedzą jak wyszłam o_O
A wiec, fasolka jest i serduszko tez jest ❤️ Mega mnie to ucieszyło ale nie uspokoiło jeszcze tak jak myślałam, ze uspokoi...
Dzidzia ma 7.1 mm i wg usg wychodzi 6+2 a wg OM 6+4 ... lekarz powiedzyal ze póki co trzymamy się OM. Następna wizyta 3 lipca dopiero bo wcześniej ma urlop :rolleyes2:
Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki ❤️☺️✊✊
 
Jestem już, jestem ☺ Mega opóźnienie dzisiaj było, a tyle tez u niego siedziałam ze myślałam ze te babki mnie zjedzą jak wyszłam o_O
A wiec, fasolka jest i serduszko tez jest ❤ Mega mnie to ucieszyło ale nie uspokoiło jeszcze tak jak myślałam, ze uspokoi...
Dzidzia ma 7.1 mm i wg usg wychodzi 6+2 a wg OM 6+4 ... lekarz powiedzyal ze póki co trzymamy się OM. Następna wizyta 3 lipca dopiero bo wcześniej ma urlop :rolleyes2:
Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki ❤☺✊✊
cudne wiesci :) nie stresuj sue tym ze masz 2 dni roznicy tO NIC takiego :)
 
Jestem już, jestem [emoji3526] Mega opóźnienie dzisiaj było, a tyle tez u niego siedziałam ze myślałam ze te babki mnie zjedzą jak wyszłam o_O
A wiec, fasolka jest i serduszko tez jest [emoji3590] Mega mnie to ucieszyło ale nie uspokoiło jeszcze tak jak myślałam, ze uspokoi...
Dzidzia ma 7.1 mm i wg usg wychodzi 6+2 a wg OM 6+4 ... lekarz powiedzyal ze póki co trzymamy się OM. Następna wizyta 3 lipca dopiero bo wcześniej ma urlop :rolleyes2:
Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki [emoji3590][emoji3526][emoji110][emoji110]
Super kochana ! Będzie dobrze [emoji173][emoji173] ja nie wiem jak dotrwam do wizyty jeszcze tyyyyyle czasu
 
reklama
Jestem już, jestem [emoji3526] Mega opóźnienie dzisiaj było, a tyle tez u niego siedziałam ze myślałam ze te babki mnie zjedzą jak wyszłam o_O
A wiec, fasolka jest i serduszko tez jest [emoji3590] Mega mnie to ucieszyło ale nie uspokoiło jeszcze tak jak myślałam, ze uspokoi...
Dzidzia ma 7.1 mm i wg usg wychodzi 6+2 a wg OM 6+4 ... lekarz powiedzyal ze póki co trzymamy się OM. Następna wizyta 3 lipca dopiero bo wcześniej ma urlop :rolleyes2:
Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki [emoji3590][emoji3526][emoji110][emoji110]
Super że takie dobre wieści ;) Duża ta twoja fasolka w porównaniu do mojej ..ale wole już nie analizować . Następna wizyta dużo u mnie wyjaśni może uspokoje się jak będzie już wyraźniej widać o ile będzie ok .
 
Do góry