reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny :)
U mnie bez zmian. Głowa mnie dziennie boli, można zwariować :(
Jestem tak zmęczona ostatnio, że nie wiem co się ze mną dzieje.

Wczoraj rozmawiałam z teściową, że zjadłabym pierogów z mięsem a Ona mi je dziś przywiozła :tak:
Taka kochana kobieta ;)

Wczoraj się tak zaczytałam w książkę, że przeczytałam 260 stron :D - dobrze, że nie mam żadnych większych obowiązków teraz to mogę nadrabiać czytanie bo jak się dzidzia urodzi to nie będzie na to czasu :p

Ja od wczoraj wody nie mam :(
Dzwoniłam dziś do wodociągów bo myślałam, że może oni coś gdzieś kopią, ale się okazało, że nie i kazał mi pan dzwonić do spółdzielni. Zadzwoniłam i miał ktoś przyjść sprawdzić bo prawdopodobnie się rura zatkała i do teraz nie ma nikogo a dzwoniłam o 13 :baffled:
Przecież bez wody nie da się funkcjonować.. :( Ja chyba oszaleje :(
 
reklama
Hej ja troszkę zajęta bo gosci mam, ale przeczytałam szybciutko by nie miec zaleglosci. Oto moje ciasto. @nafoczka na strone kulinarna sie nie nadaje, ale Wam pokaże.;)oj chyba jednak nie, nie umiem z telefonu. W sumie to i tak nie ma sie czym chwalic
 
Hej ja troszkę zajęta bo gosci mam, ale przeczytałam szybciutko by nie miec zaleglosci. Oto moje ciasto. @nafoczka na strone kulinarna sie nie nadaje, ale Wam pokaże.;)oj chyba jednak nie, nie umiem z telefonu. W sumie to i tak nie ma sie czym chwalic
Laska pokaż pokaż :) ja tam chętnie popatrzę :p

@Funia90 nawet mi nie mów :( mam już dość tego mieszkania, wiecznie coś..
Jeszcze nikt dziś nie przyszedł. Pewno jutro się ktoś zjawi z rana i pospać nie dadzą.
Jak się okaże, że będą musieli kuć łazienkę to przysięgam, że się spakuję i pójdę na koniec świata :D

A Tobie co bidulo?
 
@Frezja_1 pokazuj [emoji4]tez musze je zrobic

@Calineczka24 a jakos tak mnie muli znow:/
Daj spokoj wkurzylabym sie jakby wody nie bylo,dzwon tam jeszcze raz,musza miec kogos na takie awarie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mam takie pytanie. Może trochę głupie, ale po co się bierze w ciąży te zastrzyki clexane, bo często słyszę, że lekarze przepisują po poronieniach? Widzę też, że niektóre kobietki starające się o fasolkę też stosują.:confused:
 
Ostatnia edycja:
@Frezja_1 pokazuj [emoji4]tez musze je zrobic
@Calineczka24 a jakos tak mnie muli znow:/
Daj spokoj wkurzylabym sie jakby wody nie bylo,dzwon tam jeszcze raz,musza miec kogos na takie awarie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W spółdzielni pracują do 15 więc dziś nic już nie załatwię :(
Jutro tam zadzwonie i będę gadać z tą babką. Mam nadzieję, że obejdzie się bez kucia łazienki

Może mięte sobie zrób? :)
 
reklama
Do góry