reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mokrego Dyngusa jutro Kochane! :-) my odpoczywamy i się bawimy ;-) niestety pojutrze juz wracamy nad czym ubolewam ;-) ale @ juz się skończyła więc wygląda na to ze za chwilę podejmiemy próby o nowe serduszko ❤
 
reklama
Śmigus! Dyngus! Na uciechę
z kubła wodę lej ze śmiechem!
Jak nie z kubła, to ze dzbana,
śmigus-dyngus dziś od rana.
Staropolski to obyczaj,
żebyś wiedział i nie krzyczał,
gdy w Wielkanoc, w drugie święto,
będziesz kurtkę miał zmoknięta:rofl2::-D
 
Angelstw, też teraz jesteś w okresie starań? Jakie jeszcze staraczki mamy? Wypadłam trochę z obiegu i nie jestem zorientowana :)

Powiem Wam, że jak przed ciążą świetnie rozumiałam mój organizm, tak po ciąży w ogóle nie wiem, czy jestem przed owulacją czy po, powinnam pewnie mierzyć temperaturę albo stosować testy owu, ale wtedy chyba bym się za bardzo nakręciła..
 
katherinne ja 2 cykle temu miałam biochemiczną... Dostalam @ tydzień po terminie...ten cykl odpuscilismy bo lecielismy na swieta i wolałam dmuchac na zimne a teraz jestem juz po @ wiec pewnie sprobujemy :-) mamy 2 cykle później pewnie juz na dlugi czas Jas zostanie jedynakiem... Takze chcialabym zeby sie udalo. Ja testy owu odpuszczam. W nosie to mam. Co ma byc to bedzie. Temp owszem - mierze zeby wlasnie wiedziec kiedy skok. Badam tez szyjke i obserwuje śluz ;-)
 
Angelstw, też teraz jesteś w okresie starań? Jakie jeszcze staraczki mamy? Wypadłam trochę z obiegu i nie jestem zorientowana :)

Ja nigdy nie wiedziałam kiedy mam owulację a wszystkie 3 skarby mam z pierwszego strzału hahaha jak to możliwe ? Nie wiem :szok:

Powiem Wam, że jak przed ciążą świetnie rozumiałam mój organizm, tak po ciąży w ogóle nie wiem, czy jestem przed owulacją czy po, powinnam pewnie mierzyć temperaturę albo stosować testy owu, ale wtedy chyba bym się za bardzo nakręciła..
 
Angelstw, też teraz jesteś w okresie starań? Jakie jeszcze staraczki mamy? Wypadłam trochę z obiegu i nie jestem zorientowana :)

Powiem Wam, że jak przed ciążą świetnie rozumiałam mój organizm, tak po ciąży w ogóle nie wiem, czy jestem przed owulacją czy po, powinnam pewnie mierzyć temperaturę albo stosować testy owu, ale wtedy chyba bym się za bardzo nakręciła..




Ja nigdy nie wiedziałam kiedy mam owulację a wszystkie 3 skarby mam z pierwszego strzału hahaha jak to możliwe ? Nie wiem :szok:
 
reklama
Do góry