reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Madalina ;-) Babcia tą metodą wyliczyła sobie trzy córki, później tym trzem córkom wyliczyła narodziny po dwójce dzieci. Musi coś w tym być... Jak będzie u Ciebie to zobaczymy :happy: Co do imion to mam kuzynkę w UK i też musieli córce dać imiona uniwersalne- Józefina Helena ;-)
 
reklama
Dziewczynki...dostałam zielone światełko od specjalisty od toxo :-D
Takze ciesze sie ze w kwietniu zaczeliśmy staranka :-)

Pan Dr powiedział że "bezpiecznie mogę próbować zajść w ciążę"......tylko co 3 miesiace do końca ciąży będę musiała kontrolować wyniki .........SUPER.....Jestem bardzo zadowolona z wizyty :-D
 
Naala, już wstępnie sprawdzałam możliwości wyjazdowe i terminy okołoowulacyjne ;-):-) i wychodzi na to, że gdybym zrobiła sobie długi weekend „Bożociałowy” i pojechała do J to wstrzelimy się w dni płodne:tak:

Cieszę się, że zatoki przestały dokuczać. Niech maj będzie miesiącem rozpieszczania/dopieszczania/uprzyjemniania życia naala !!! Co Ty na to?:-)


Alza, nie tym razem niestety. Dziś już mam plamienia przepowidające @… z tym siusianiem to chyba norma, w końcu macica się rozrasta i uciska pęcherz…


MisiaMonisia, ja też się nie napalałam… nawet gdzieś podświadomie czułam, że owulka mi się sporo przesunęła (bo jej nie czułam) i nie załapaliśmy się na nią podczas mojego pobytu u J, a jednak rozczarowanie jest, tzn. wczoraj było… SUPER wieści – miałaś nosa :happy2:


Wiecie, po tym teście załapałam doła nie powiem, ale dziś już jest lepiej. Tak sobie myślę, że tak miało być, że uzupełnię sobie jeszcze witaminy, zadbam o siebie (ale nie dzisiaj - dzisiaj napcham się trochę śmieciowym żarciem na pocieszenie :-p). A jak wystaramy się w lecie to dzidzia na wiosnę się urodzi, tak jak zawsze marzyłam:happy2:


Renata, gratuluję niespodzianki :-) i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&

malgonia, będzie dobrze :tak:im gorzej Ty się czujesz, tym lepiej maleństwo - zobaczysz ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Ja już po wizycie. JEST DOBRZE!!! Dzidzia ma 17mm, serduszko bije jak dzwon 166/min, widziałam i słyszałam je. Na tym etapie jest dobrze. Następna wizyta za 2 tyg. Wstępny termin porodu 23.12. , ale będzie wcześniej.
Boże, zaczynam wierzyć, że może się udać.
 
Ja już po wizycie. JEST DOBRZE!!! Dzidzia ma 17mm, serduszko bije jak dzwon 166/min, widziałam i słyszałam je. Na tym etapie jest dobrze. Następna wizyta za 2 tyg. Wstępny termin porodu 23.12. , ale będzie wcześniej.
Boże, zaczynam wierzyć, że może się udać.
UDA SIĘ!!!!! Gartuluje!!!!
 
Malgonia i tak trzymać:-) Gratuluję serduszka i pięknego suwaczka!!!

OneMoreTime czytasz w moich myślach:tak: W końcu maj piękny miesiąc, a życie trzeba sobie uprzyjemniać:-) I coś mi mówi, że przyszła wiosna będzie dla Ciebie szczęśliwa i pełna nieprzespanych nocy, czego Ci z całego serca życzą:-)

MisiaMonisia to cudnie, teraz możesz spokojnie czekać na II kreseczki:-)
 
Małgonia OneMoreTime ma rację- im gorzej się czujesz, tym dziecku jest lepiej :-p Jak nie wymiotuję 3 dni z rzędu to zaczynam się martwić. Tak więc głowa do góry, jakoś to przetrwasz :happy:

MisiaMonisia trzymam kciuki za owocne staranka :-)
 
Nie dziękuję...... żeby nie zapeszyć ;-)

Test zrobie jak coś ok 18 maja :-p Może się uda i zrobie sobie prezent na urodziny (22 maja) i spóźniony mężowi (13 maja) ;-)

Miłego wieczorku Wam życzę :happy:
 
Alza ja też miewam takie bóle - to faktycznie więzadła:)

Malgonia rewelacja!!! Bardzo bardzo się cieszę - strasznie się kibicuję i wierz mi że na tym zestawie leków się uda:-)
 
reklama
Enya, wierzę że się uda . Mam przeczucie, że teraz będzie wszystko dobrze, że najgorsze minęło. Twoja ciąza była dla mnie wielką nadzieją, tyle się nawalczyłaś. I na mnie spadł cud i niech trwa, trwa , trwa .
 
Do góry