reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

OneMoreTime no szkoda, że jedna kreska...

Ja mam jutro gin, trochę się boję bo dawno nie byłam, jakoś od kilku miesięcy nie mogłam się zebrać, później jak się umówiłam to musiałam przełożyć bo szkolenie miałam i tak zeszło.. no ale idę, może jakąś stymulację znów dostanę, biorę różne wyniki, które robiłam i zobaczymy. Oby tylko nic się nie działo złego. Pewnie i cytologię mi zrobi też.
 
reklama
alza, coś w tym jest. Jeśli dorosły ma zasady, których się trzyma, to dziecko w pewien sposób czuje się bezpieczne... mimo, że pozornie się temu sprzeciwia:dry:

MisiaMonisia
, jeszcze mi się nie spóźnia @ Teoretycznie powinna przyjść jutro i jutro dopiero powinnam testować - nie wytrzymałam... ale poprzednio jak również się doczekać nie mogłam i robiłam test na 2 dni przed to już wychodził pozytywny...

Neta, najwyższy czas - oby wszystko było ok &&&&
 
hej.


one more time przykro mi. ale moze nastepnym razem sie uda??

JA sie chcialam pochwalić :) tylko tak po ciuchu.. boje sie ze za tydzien znowu sie rozczaruje ;/

Wczoraj dwie krechy na tescie sie pokazaly. az sie poryczalalm ze szczescia. nie sądzilam ze tak emocjonalnie do tego podejde.Tym bardziej ze bylam pewna ze zadnej ciązy niema. w dni plodne nawet na siebie nie patrzylismy.
bylo 2-3 dni przed ( jak juz robić to ja chcem coreczke :D ). test jeden byl negatywny. wiec L wziął do siebie bardzo to.. i dopracowalismy tą drugą kreske na chwile przed okresem. i dopracował :)
 
Renata gratuluje tak po cichu.

Onemore - nastepnym razem sie uda !! Zobaczysz trzymam kciuki i wysylam duzo ~~~~~~~ zeby pomogly.

Neta81 jak po lekarzu?

U mnie wszystko ok, okazuje sie ze sie zwyczajne zsikalam w majtki nawet nie wiedzac :D
Wczoraj wieczor pierwszy konkretny kopniak na moje zebra :)
 
OneMoreTime przykro mi, że nie wyszło. Czekałam na Twojego pozytywnego teściora. To kiedy kolejna wizyta u J.?:-) Trzymam kciuki za następny raz&&&&&&&&&

Alza nigdy nie miałam takich bóli, ale jak nie boli na dole, to może maluch gdzieś Ci uciska, albo te więzadła się rozciągają.

Neta za wizytę&&&

Renata gratulacje!

Magdalena się uśmiałam:-D

MisiaMonisia teraz Twoja kolej na testowanie&&&&&&&&&&

Edyta urodzaj na ciąże u Was, fajnie:-)

Ja na razie pasuję. Z przytulania nie rezygnujemy, ale wyrzucam termometr, przestaje wyliczać dni płodne itd. Poza tym muszę te swoje hormony i cykle doprowadzić do ładu. Córa przeziębiona i chyba bez lekarza się nie obejdzie. Za to ja w końcu pozbyłam się problemu z zatokami, oby na dłużej.

Miłego dnia
 
Neta jak u gin?

OneMoreTime jak zaszłam w poprzednią ciążę to nawet się nie zorientowałam, że okres mi się spóźnia. Test zrobiłam kilka dni po spodziewanej @ i wydawało mi się, że widzę tą drugą kreskę. Z mężem wpatrywaliśmy się w test jak sroki, ale ustaliliśmy, że jednak nic tam nie ma. Kolejne 3 dni mi się spóźniał i znowu zrobiłam test. Wtedy dopiero było dobrze widać. W tej ciąży test zrobiłam tydzień przed @ i wyszły grube dwie krechy od razu... To chyba zależy od tempa wzrostu hCG. Raz rośnie szybciej, raz wolniej. Bardzo bym chciała, żeby u Ciebie był teraz po prostu ten wolny wzrost i żeby test wyszedł lepiej za kilka dni :happy:

Renata super :-). Trzymam kciuki za córeczkę :happy:

Magdalena moja babcia zawsze powtarzała, że należy dodać 140 dni do daty pierwszego ruchu dziecka i masz datę porodu. Podobno niezawodne ;-)

Naala nie chcę nic mówić, ale zazwyczaj, jak się poddajemy, to akurat wtedy samo wychodzi ;-)


Bóle ustały wczoraj po dwóch no-spach. Co prawda czułam się po nich fatalnie (nasilają u mnie mdłości itp.) ale coś za coś. Dzisiaj czuję się o niebo lepiej (bo bez no-spy). Brzuch daje jeszcze jakiś dyskomfort, ale już mało co.
Ogólnie to mam problemy z wysiusianiem się... :baffled: Sikam jak stara babcia. Mam wrażenie, jak by mocz leciał przez dziurkę od igły, zero ciśnienia... Bardziej to wygląda jak kapando niż Niagara :crazy:
Poza tym zawroty głowy przeszły prawie całkowicie, wymiotuję tylko raz na kilka dni. Zadyszkę od byle czego mam ciągle, ale póki co odpuszczam spacery z piesem, więc nie ma szans na poprawę kondycji.
Jadę dzisiaj do rodziców popilnować domu i ich psa. Wyjeżdżają na tydzień do kuzynki do UK. Niech się trochę pobyczą :happy:
 
Renatko gratuluje :-)

One poczekaj czy przyjedzie @ ......... mi się spóźniała 10 dni dopiero zrobiłam test .........wcześniej nic.....może test był jakiś "stary" ;-). A jak nie to nastepnym razem się uda....zobaczysz :tak:


Naala ja poczekam na @.......jak nie przyjedzie to dopiero......już wystarczająco duzo testów zrobiłam w życiu......zawsze jedna kreska i rozczarowanie......Wole poczekać.....za jakieś 4 dni powinnam mieć @.......jak nie będzie to ok. 15 maja zrobie tesciora ;-). Ale tak jak pisałam gdzieś tam juz wczesniej....nie napalam się za bardzo. Co ma być to będzie. Nie w tym miesiącu to moze w następnym ;-). Jeszcze nie umieram...więc jest czas :-p
 
magdalena gratuluję kopniaczków :-) u mnie też są ruchy ale takie nieregularne, czasami już mam wątpliwości czy to co czuję to na pewno Łucja czy jednak gazy... a wy myślicie już nad imieniem dla młodego? :-)

onemoretime dopóki @ nie ma jest nadzieja &&&&&

neta i co powiedział lekarz? pisz kiedy zaciskać kciuki :-)

Renata GRATULUJĘ :-) wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki &&&&&&

alza faktycznie wysyp, bociany dzieci noszą w tym roku ;-) dla mojej siostry i szwagierki to jest druga ciąża, moja kolejna siostra też ma już dwójkę więc jak się dzieci porodzą to każdy z mojego rodzeństwa będzie miał po dwójce dzieci, a my dwa w niebie i pierwsze na ziemi :-)

małgonia nie pisałaś jak u ciebie??? jak się czujesz? kiedy wizyta??
 
Edytko jutro mam wizytę o 15. Umieram ze strachu. Do tego czuję się fatalnie, nic dziwnego przy tylu lekach co biorę. Generalnie leżę i cierpię.
 
reklama
Alza w takim razie wychodzil by mi 22 wrzesien czyli 3 tyg przed wyliczona data.


Edytka taak bedzie maximilian chcemy zeby imie bylo uniwersalne tutaj i w polsce bo do mnie tu mowia madalina :D
Bo nie umieja magdalena moj maz to maciej i mowia micie ;)
Chcemy tego uniknac
 
Do góry