reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karola,aniunnia nie mogę się wypowiadać za moderatora,napiszę wyłącznie w swoim skromnym imieniu -nawet nie ważcie się gdziekolwiek wynosić:wściekła/y::-D:-D
 
reklama
Hej Wam
w poniedziałek na swoim podwórku masakrycznie skręciłam nogę. Mam zerwaną całą torebkę stawową i muszę iść w przyszłym tyg do drugiego lekarza i na rtg by na 100% stwierdzić,iż nie ma złamania kostki bocznej czy coś takiego :( ech nogę mam na 2 tygodnie w gipsie jak się okaże ,ze jest złamanie to czekają mnie dodatkowe 4 tygodnie :(
moje ewentualne staranka musze odłożyc bo nie wiem ile jeszcze mnie czeka rtg :(
ach taki pech .. ciągle coś :(

pozdrawiam Was
 
Basiu pociesze cie, ze nam w okresach plodnych tez zawsze cos wychodzi takiego, ze nie mozemy....Dzis owu i znow moga byc male problemiki.....ech...zycie.

Dziewczyny chce sie Was zapytac, moze wiecie jak to jest. Mialam operowany lewy jajnik i wiem, ze lewy jajowod mam niedrozny (calkiem ponoc). Udroznic sie go nie da. W tym miesiacy owu mam z tego wlasnie jajnika, wiem bo go czuje i wiem, ze w poprzednim cyklu pracowal prawy. I teraz moje pytanie jest takie: Czy prawy jajowod moze wylapac komorke jajowa??? W necie jest bardzo niewiele info o tym, ale gdzies mi sie takie cos obilo o oczy (albo to moja nadzieja mi stuka w mozgownicy). Co myslicie???
 
Sylwia bardzo, bardzo mi przykro...Proponuje wkleic ten post na watek CIAZA PO PORONIENIU, gdzie jest mnostwo dziewczyn ktore to przeszly nie tylko jeden raz i na pewno pomoga i udziela ci rzetelnych informacji. Zapraszam cie tam.
 
karola ja Ci powiem, ze dzis pierwszy raz napisałam na pazdzierniku, ale one tam swój świat chyba zamkniety mają.. Zadałam proste pytanie i nikt mi nie odpisał :-( Trzymam kciuki za wizytę.. I czemu masz nie zostawac na cpp?.. Ja tam mam zamiar ..

nie no ja bym chciala i taki mam zamiar nie chce was opuszczac tylko dlatego,ze dzidka sie urodzi.zawsze bede mogla ktorejs z was doradzic czy cos takiego tylko wlasnie nie wiem jak to jest z moderatorem czy czasem nie wysiuda nas na inny watek:-p a co do np innych watkow to wiesz one tak jak my znaja sie,dlugo pewnie juz pisza itd tyle,ze u nas zawsze nowa osoba dostanie odpowiedz,zostanie przywitana...moze to sa takie" zamkniete kregi" dla dziewczyn z cpp??? nie wiem.ja tam jestem tylko na dwoch watkach,mam was i wystarczy:-)

zjola no i gitara.to juz jeste bardziej uspkojona:-) basia sz kurde,ale numer...kochana zdrowiej...cos ty robiła,ze zes tak noge załatwila co????
 
Witajcie.
Nie mam czasu na kompa ,więc przepraszam.
Każdą wolną chwilkę poświęcam dla Kubusia i to często z małą na ręku .
Od dziś się chustujemy ,więc przynajmniej ręce wolne będą .:-D

U nas w porządku.
Mała je,śpi i rośnie.
Większych problemów z nią nie ma .
Kubuś też jest super stasrszym bratem ,a Klaudia kradnie mi małą ,żeby ją rozpieszczać :-D:rofl2:
pozdrawiam
i uciekam do głodomorka ,bo już się budzi ...:rofl2:
 
Wlasnie zapomnialam, a ide dopiero 18go:-( Zjola no wlasnie dziwne to by bylo, ale sa dziewczyny bez jajowodu na przyklad i cala prace przejmuje ten drugi, ale nie wiem czy jajnik tez tylko ten pracuje co ma jajowod?? strasznie to pokomplikowane...:baffled:
 
reklama
Witajcie wpadam się pochwalić ,że dostałam pracę :tak: dziękuje Wam kochane moje za kciuki działają jak widać cuda :):):)idę doczytać co tam naskrobałyście.
 
Do góry