reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

Witajcie! Ja jestem tydzień po hsg. Miałam robione w to badanie tydzien temu metoda pianową. Teraz jestem po miesiaczce i bedziemy starac się w tym cyklu, akurat wypada owulacja na same święta. Tak bardzo bym chciała zeby nam wszystkim się udało. Trzymam mocno kciuki :)
Pozdrawiam serdecznie.
Hej. Miałaś hsg przed miesiączką? Czemu tak późno ? My za kilka dni zaczynamy starania w drugim cyklu po hsg i też jakoś ma święta powinna wypadać owu :)
 
reklama
Tak, lekarz nie mial przeciwskazan zeby zrobic przed sama miesiaczka. Miesiaczka przyszla dzien wczesniej niz zwykle (cykle bardzo regularne). Badanie wykazalo niedrozna szyjke, po udroznieniu kontrast poszedl w jeden jajowod, w drugim sie zatrzymal wiec chyba jeden mam niedrozny. Owulacje mam naprzemiennie, lekarz dal mi duzo nadziei wiec probujemy :)
 
Cześć Dziewczyny!
Mam do Was pytanie, kiedy najwcześniej po HSG metodą z RTG - czyli bardziej inwazyjna można isc na basen i kiedy można najwcześniej wspolzyc?
Wczoraj miałam ten zabieg, bez znieczulenia ogólnego i strasznie bolało, mam 2 jajowody niedrożne i ginekolog mi je rozepchal - sa teraz częściowo drozne. Ale ten bol byl nie do wytrzymania, nikomu nie polecam....
 
Ja zaczęłam współżyć jak przestałam plamić. Mnie też bolało. Brzuch bolał mnie 3 dni. Udało się zajść w ciążę w kolejnym cyklu po sono hsg . A co do basenu to ja bym w tym cyklu odpuściła ale nie wiem czy są jakieś przeciwwskazania.
 
Odpuscilabym basen na ten cykl. My zaczęliśmy starania 4 dni po badaniu. Niestety nie udało się w tym cyklu. Teraz jest 21 dzień kolejnego cyklu ... Zobaczymy co z tego będzie. Trzymam mocno kciuki za Ciebie :)
 
Ja zaczęłam współżyć jak przestałam plamić. Mnie też bolało. Brzuch bolał mnie 3 dni. Udało się zajść w ciążę w kolejnym cyklu po sono hsg . A co do basenu to ja bym w tym cyklu odpuściła ale nie wiem czy są jakieś przeciwwskazania.
Też mnie brzuch bolał kilka dni po zabiegu. W trakcie zabiegu był jeden moment bardzo bolesny. Jesteśmy 1 cykl starań i czekamy na @.
 
A mi nic nie przepychali, mimo niedrożności.

U mnie 9 dc także przed owulacją ;) Przynajmniej dzięki świętom szybciej czas minął.
 
Nie mam pojęcia czy to dzięki sono HSG, ale w cyklu w którym zaszłam w ciążę miałam to badanie 7 dnia cyklu, było bardzo bolesne, ale wykazało, że oba jajowody są drozne. 15 dnia cyklu miałam owulacje i od razu zaszlam w ciążę 😃 aktualnie leci już 31 tydzien 😍 trzymam za Was kciuki! Mój lekarz też mówił, że pierwsze 3 cykle po hsg są kluczowe
 
reklama
Nie mam pojęcia czy to dzięki sono HSG, ale w cyklu w którym zaszłam w ciążę miałam to badanie 7 dnia cyklu, było bardzo bolesne, ale wykazało, że oba jajowody są drozne. 15 dnia cyklu miałam owulacje i od razu zaszlam w ciążę 😃 aktualnie leci już 31 tydzien 😍 trzymam za Was kciuki! Mój lekarz też mówił, że pierwsze 3 cykle po hsg są kluczowe
Cudownie! Dajesz nadzieję:) spokojnej końcówki ciąży i bezproblemowego rozwiązania 🤗
 
Do góry