reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

A coś Ci powiedzieli na bieżąco? Jajowody drożne?
Cześć dziewczyny. Jestem po hsg, miałam dzisiaj robione w Szpitalu im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Wszystko okej, ból był do zniesienia, lekkie krwawienie. Jestem bardzo ciekawa czy coś z tego wyjdzie z tego [emoji848] pozdrawiam i trzymam kciuki za was [emoji8]
 
reklama
A coś Ci powiedzieli na bieżąco? Jajowody drożne?
Tak jajowody drożne. Ten cykl mamy odpuścić, ale to mówiła Pani doktor w szpitalu, która wykonywała hsg. Natomiast moja powiedziała, że mamy działać. Prawdopodobnie były nie drożne bo kontrast nie chciał przejść za 2 razem poszło. Więc zobaczymy. Jestem pełna nadziei bo ostatnio ja straciłam...
 
Więc czekam z niecierpliwością do lutego [emoji23]
Szybko zleci do lutego;) i oby pomogło !!! Ja jestem dobrej myśli poważnie , szkoda że się teraz nam nie udało ale w międzyczasie miałam zapalenie zatok dużo stresu w pracy i ogólnie ten cykl taki przeciążony . Teraz starania wypadają w okolicach świąt więc super
 
Mam nadzieję:) Ten cykl musiałam odpuścić z uwagi na rezonans i chyba psychicznie również musiałam odpocząć. W sobotę mąż ma badanie nasienia także może coś się wyklaruje z tych naszych badań:) Święta to magiczny czas, trzeba być dobrej myśli!!:)
Szybko zleci do lutego;) i oby pomogło !!! Ja jestem dobrej myśli poważnie , szkoda że się teraz nam nie udało ale w międzyczasie miałam zapalenie zatok dużo stresu w pracy i ogólnie ten cykl taki przeciążony . Teraz starania wypadają w okolicach świąt więc super
 
A robiłaś monitoring? Pęcherzyki pękają? Ja też mam jedną stronę niedrożną. I w cyklu którym zaszłam owulacja była po niedroznej stronie. Także cierpliwości na pewno się uda🙂

Kontroluje cykl. Pęcherzyk zawsze jeden, ale rośnie ładnie i pęka. Obym w tym cyklu co się powinien niedługo zacząć będzie z zdrowego jajowodu, bo pechowo dwa razy szło z chorego ;)
Ja raczej nawet się nie staram jak mi idzie pęcherzyk z niedrożnej strony. Nie chce się narażać na ponowną pozamaciczną.
 
Kontroluje cykl. Pęcherzyk zawsze jeden, ale rośnie ładnie i pęka. Obym w tym cyklu co się powinien niedługo zacząć będzie z zdrowego jajowodu, bo pechowo dwa razy szło z chorego ;)
Ja raczej nawet się nie staram jak mi idzie pęcherzyk z niedrożnej strony. Nie chce się narażać na ponowną pozamaciczną.
Mi lekarz powiedział że to nie ma żadnego znaczenia po której stronie owulacja. Bo jajowód jest i tak w stanie wyłapać. Opowiadała historię pacjentki która zachodziła w ciążę tylko w momencie kiedy owulacja była po niedroznej stronie. Miała kontrolowane cykle i wspomagane zastrzykiem na uwolnienie jajeczka
 
Mi lekarz mówił, że to tylko teoria nie oparta za bardzo na badaniach, także mi osobiście odradził. Ryzyko ciąży pozamacicznej jest wyższe niż to, że pojawi się ciąża prawidłowa.
 
reklama
Witajcie! Ja jestem tydzień po hsg. Miałam robione w to badanie tydzien temu metoda pianową. Teraz jestem po miesiaczce i bedziemy starac się w tym cyklu, akurat wypada owulacja na same święta. Tak bardzo bym chciała zeby nam wszystkim się udało. Trzymam mocno kciuki :)
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry