reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

reklama
Mi w szpitalu tez lekarz powiedzial po badaniu HSG ze kluczowe sa 3msc .
Moj ginek juz nie byl taki optymistyczny , powiedzial, ze to jest tylko teoria i jesli jajowody byly drozne to nie ma ona za wiele wspolnego z prawda. Chyba ze samo badanie udrożniło jajowod (Np z czopów śluzowych) wtedy mozemy mowic ze faktycznie pierwsze msc po badaniu daja wieksze prawdopodobieństwo bo wredy jajowody sa „najczystsze” ;)
Mi osobiscie udalo sie po 5msc od badania, ale przy pomocy stymulacji (mialam ich 4), mimo ze mialam swoje naturalne owulacje wspomagałam je lekami :)
Dajesz nadzieję, może clo też mi pomoże. Również mam swoją naturalną owulację
 
Dajesz nadzieję, może clo też mi pomoże. Również mam swoją naturalną owulację
Tego Ci zycze z calego serca❤️

Tak czytam posty tutaj i wczesniej na staraczkach to niemalże kazda dziewczyna stymulowana jest/byla clo.
Ja chyba jako jedyna z forum (tak mi sie wydaje) symulowana bylam purogenem plus oczywscie Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka.
To samo jesli chodzi o proga, kazda brala/bierze albo dupka albo luteinę a ja jako (chyba) jedyna progesteron besins 😃
Na poczatku nawet sie wystraszyłam ze moj ginek robi na mnie jakies doświadczenia 🤣 ale jak widac u mnie zadziałało. Oczywiscie mam 100% zaufanie do mojego lekarza. Kiedys nawet spytałam czemu nie dupek tylko besins to powiedzial ze jest duzo lepszy czysty progesteron niz duphaston.
Wiadomo ze na kazdego dziala co innego i nie ma sie co kierowac za bardzo tylko co kto bierze , ale jak mowilam na poczatku bylam przerażona jak naczytałam sie ze kazda ma clo plus duphaston a ja zupelnie cos innego ;)
 
hej
ja staram sie z mezem 3,5 roku. mialqm 3 cykle z orvitelle bo lekarz twierdzi ze pecherzyki pekqjq za późno i szybko rosną. jednak nic nie pomogly.
03.11 mialqm robiona drożność. dostalam lekj przeciwbolowe w kroplowce. badanie nieprzyjemne ale bardzo krotkie. skupilam sie xeby oddychać i praktycznie nie bolalo.
19.11 ide na wizyte kontrolna...
opinie są różne i przy wypisie lekarka tez powiedziala zeby jie próbować ale po czytaniu opini zdecydowalismy sie z mezem ze probujemy.
dajemy sobie czas do konca roku jak sie kolejny raz nie uda . zmieniam lekarza i ruszamy juz do kliniki
 
hej
ja staram sie z mezem 3,5 roku. mialqm 3 cykle z orvitelle bo lekarz twierdzi ze pecherzyki pekqjq za późno i szybko rosną. jednak nic nie pomogly.
03.11 mialqm robiona drożność. dostalam lekj przeciwbolowe w kroplowce. badanie nieprzyjemne ale bardzo krotkie. skupilam sie xeby oddychać i praktycznie nie bolalo.
19.11 ide na wizyte kontrolna...
opinie są różne i przy wypisie lekarka tez powiedziala zeby jie próbować ale po czytaniu opini zdecydowalismy sie z mezem ze probujemy.
dajemy sobie czas do konca roku jak sie kolejny raz nie uda . zmieniam lekarza i ruszamy juz do kliniki
A mowila ile nie probowac? Nam lekarza w szpitalu po badaniu jak i moj ginekolog powiedzial zeby probowac od razu ;) podobno kluczowe sa 3 pierwsze miesiace po badaniu.
 
Tego Ci zycze z calego serca❤️

Tak czytam posty tutaj i wczesniej na staraczkach to niemalże kazda dziewczyna stymulowana jest/byla clo.
Ja chyba jako jedyna z forum (tak mi sie wydaje) symulowana bylam purogenem plus oczywscie Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka.
To samo jesli chodzi o proga, kazda brala/bierze albo dupka albo luteinę a ja jako (chyba) jedyna progesteron besins 😃
Na poczatku nawet sie wystraszyłam ze moj ginek robi na mnie jakies doświadczenia 🤣 ale jak widac u mnie zadziałało. Oczywiscie mam 100% zaufanie do mojego lekarza. Kiedys nawet spytałam czemu nie dupek tylko besins to powiedzial ze jest duzo lepszy czysty progesteron niz duphaston.
Wiadomo ze na kazdego dziala co innego i nie ma sie co kierowac za bardzo tylko co kto bierze , ale jak mowilam na poczatku bylam przerażona jak naczytałam sie ze kazda ma clo plus duphaston a ja zupelnie cos innego ;)
Udało się :) drugi cykl z clo zaskoczyło :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem 14 miesięcy o dzidziusia.
15.02 miałam badanie Sono HSG. 18.02 planowo owulacja. Staraliśmy się 4 dni z rzędu.
Dziś powinnam dostać miesiączkę, której brak.
Pobolewa mnie czasami brzuch, oraz piersi.
2 testy ciążowe negatywne.
Czy są tu kobiety którym udało się zajsc w ciążę w cyklu po HSG lub wogole HSG pomogło w spełnieniu marzenia?
Czy może powinnam zrobić betę?
 
Do góry