reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej Wam,
Super, ze Wasze nocki lepsze i dzieci laskawsze!

Moja usnela o 18 i o dziwo obudzila sie dopiero o 3.30! Mleka zjadla 2 lyki doslownie, poszalala z godzine, po czym spala do 7.
Mleka nie chciala jesc az do 10!
No i od 8 do 10 ie darla i nic jej nie pasowalo..
temp byla znowu 37 i marudera caly dzien.

Asiu tez nie znalam plci wiec kupowalam sobie cala ciaze 'meskie' albo uniwersalne poza tym mialam po Patryku. No i dziwnie bylam pewna, ze bedzie syn. Wozek kupilam 3 miesiace przed porodem. Po porodzie ruszylam na shoppinG ;) dziewczynkowy.

Azula
moze Amelka z tych drobniejszych bedzie, bo z tego co piszesz to ona duuuzo je! Ten cyc to juz chyba bardziej za picie sluzy?

Dziewczyny kiedy i jakie moga byc skutki podania glutenu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie wróciliśmy od neurologa.Według niego napięcie mięśniowe jest w porządku ale jakieś tam ćwiczenia będą ma się z nami skontaktować fizykoterapeuta.Wizyta kontrolna za 3 miesiące.Czy Amelka ma stan podgorączkowy 37,8 po szczepieniu czy to od zębów.Jest marudna.Ja byłam u dentysty też muszę płukać zęby płynem przeciwbakteryjnym bo zęby zaczynają pobolewać ,a nie powinny .Dentystka powiedziała,że to może być przez te jej nocne eskapady,że jestem osłabiona i zaleciła wapno_Ollena ponoć kupki nie teges i wysypki to może niepokoić przy alergiach pokarmowych.Cyc to już raczej picie i przytulanka w nocy.Dziś zjadła mało 3 łyżeczki obiadku i 1/3 słoiczka banan+ owoce leśne.Dopiła cycem i tatuś usiłuje ją uspać.I ona raczej będzie taka filigranowa na razie się nie martwię pod względem psycho-ruchowym rozwija się super:-):tak::-D
 
Azula jesli dzis bylo szczepienie to goraczka na pewno od tego.
Niech tatus nie probuje jej uspic tylko niech polozy do lozeczka i da smoka...nie dziala?

Moi rodzice stwierdzili, ze mogliby wziac nasza suke do siebie. Tzn moj tato palnal a mame zatkalo..stwierdzil, ze pies meczy sie u nas a my z psem..
no i myslimy, narazie stanelo na tym, ze Pola pojedzie samochodem z mm w lecie kiedy ja tam bede i jesli sie zaaklimatyzuje i nie bedzie robic rozpier... na podworku to zostanie. Jesli bedzie to wroci. Szkoda, ze nie wczesniej bo ja bym wolala zanim Mia zacznie raczkowac.
Nie powiem zebym sie nie wahala ale i ona bedzie szczesliwsza i ja sie mniej owkurzam;-)
 
Wróciłam do domu po dosć intensywnym dniu załatwiania spraw wszelakich... mała wyspała się w samochodzie więc teraz buszuje sobie w łózeczku i czekam aż zaśnie już na dobre :))
Ollena pewnie, jeżli psu ma być lepiej... zresztą może na Wielkanoc pojedziecie to wtedy pieska weźmiesz do PL i zobaczycie jak się zaaklimatyzuje.
Azula dobrze, że nie ma napięcia a lekkie ćwiczenia przydadzą się i tylko ku dobremu będą prowadzić - tak na wszelki wypadek.
Majuśka dobry duszku gdzie Ty jestes???
 
Witaj Mogę do Ciebie mówić riefen;-):-).Na wszelki wypadek zakupiliśmy coś na gorączkę,ale raczej nie będzie trzeba teraz gaworzy i piszczy:-).Jak myślicie czy ją kąpać dziś czy odpuścić
 
Riefen koniecznie musisz dokoptować do nas :-D Kłaczek potem Ci wyjaśni jak wygląda wkupne u nas, po piwo biegać nie będziesz bo nie jesteś najmłodsza :-D
Wanda dzisiaj jest zwierzakiem.... wydaje z siebie jakieś dzwięki i brzmi jak wkurzona pantera albo motocykl z popsutym zapłonem :-D Na dodatek chciałam zrobić jej zdjęcie ukazujące dwa piekne zębole a ona strzeliła zeza :rofl2:
 
hey hey :-)
Anko Do :-p toż biedrona Ci zrobiła :-p:-p:-p
Azula nie przejmuj się wagą - dzieci średnio mają przybierać miesięcznie min 70 dag, jeśli to tylko 10 dag to nie tragedia. Obserwuj kupiszony: zielone, ze śluzem sa powodem do zainteresowania i poinformoiwania lekarza. Kupiszon winien być plastyczny i mieć kolor musztardy. Wysypa i wszystko co na skórze i w pampku nowe i inne ma Cię niepokoić.
Kuba przybierał 70 dag teraz przestałam mieć schizy - znać mu wszystkie kości, żebra ... ale ma apetyt, zjada to na co ma ochotę i co mu wmuszam :-D i nic na to nie poradzę, że ma Glizdusza ... Raczej ma fason Katrinowej Alinki niż Mości Pana Jakuba.
A poza tym chyba mi się mózg obkurczył bo już zapomniałam napisać co miałam napisać :-D
Majuska wracaj z migracji wewnętrznej ale to JUŻ !! Flo wyłaź z ukrycia :-D
Witaj Riefenstad :-) a piifffo i drinki z palemką skacze zadomowiona u nas Ollena :-D
 
reklama
Do...ooo Misiuję ci zobaczysz wredna maupo!
Ollena dozywotnio będzie biegac nam po piwo i drineczki... taka kara za przygarnięcie małolaty do grona emerytek :-)
 
Do góry