reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

dziewczyny ja od poczatku jestem na naszych lipcuweczkach i my chyba jestesmy wyjatek bardzo ale to bardzo sie wszystkie lubimy , wspieramy , nawet odwiedzamy , trafiłam chyba na wyjatkowo udana i wspaniala grupe mamusiek , ja w sumie tam najstarsza jestem ale nikomu to nie przeszkadza wrecz przeciwnie dziewczyny sie mnie w róznych sprawach radza i szanuja moja decyzje ,
Malifilka tutaj tez jest super atmosfera i wspaniałe dziewczyny
Azula moze to mleko cyckowe mniej tresciwe a dawałas jej proszkowe ??
u nas na lipcówkach tez jednej dziewczynie mala bardzo malo przybierała robiła jej przerózne wyniki co jakis czas łazila wazyc i sprawdzac dziecko to jest niepokojace jak malenstwo nie przybiera , a moze dlatego tak w nocy wstaje pewnie jest głodna a daj na noc proszkowe i zobaczysz jaki bedzie efekt , cos trzeba wymyslec zeby poprawic jej wzrost wagi
 
reklama
Sandy gratulacje ! Coraz więcej nas :-p

Ollena
zdrówka dla Malutkiej.

Kłaczek Karolek 9 miesięcy, super :) Jeszcze trochę i zacznie biegać

Zoyka Julka w tym pudle :-D jak zwykle uroczo

Jak przed 7 -ą wyszłam do pracy dzisiaj, to nieźle mną zatelepało z zimna ..:szok: i musiałam przeszukać cały samochód w poszukiwaniu skrobaczki do szyb ... jakoś nie spodziewałam się, chociaż zapowiadali na południo 2 st w nocy. W dodatku to coś na szybach było wrednie skorupiaste i nie dało się łatwo zeskrobać.
Mam dzisiaj w szufladzie biurka wielką czekoladę Milkę z orzechami i karmelem i to niepohamowane łakomstwo, pewnie wrąbię ją całą przed końcem pracy :-( i to już nie pierwszy raz..... hahaha
No ale Malutka jak tylko poczuje słodkie wody to zaraz bryka :-D
Zaczęłam wczoraj oglądać ciuszki małe na allegro..super :tak: 17 lat temu nakupowałam dużo za małych rzeczy, z których Nikola szybko wyrosła, a dzięki netowi teraz dowiedziałam się np. że lepiej mniej rozmiaru 56 a lepiej zacząć od 62 i takie tam różne cenne uwagi :-) Bo wiecie, ja w otoczeniu swoich znajomych i rodziny nie mam żadnych mamuś z małymi dziećmi, więc pozostajecie mi Wy Kochane :-), to będę Was na pewno zamęczać pytaniami, zresztą już dużo wiem o ząbkowaniu zwłaszcza i nocach nieprzespanych :-p

Buziaki
 
Marzenko Amelka ze względu na to,że się urodziła maluśka po wieczornym cycaniu jeszcze dostawała mm teraz dostaje mm+ kaszkę wielozbożową na noc cycanie kilka razy w nocy rano ze względu na to kilkakrotne cycanie znów mm potem cycanie potem obiadek i deserek i cycanie i znów cycanie i myślę tego glutenu dać mniej tyle by dziecko tzw szczepić tym glutenem ,a w to miejsce dać kukurydzę.Znalazłam ksiązeczkę zdrowia śp Zbysia i on 5350 ważył jak miał 2 miesięce.Marzenko i co z tamtą dziewczyną z twojego forum co z maluszkiem jakaś przyczyna.Gdyby amelka 200 g więcej ważyła to byłoby w zasadszie OK jak na masę początkową z którą się urodziła chyba za bardzo szaleje i przez to.Kłaczek ma rację:tak:.Malfi czasem jakieś niesnaski się zdarzają oby je gasić w zarodku .A chciałabym być tą 24 letnią staruszką .Kłaczku przyłanczam się do eksponatów z wykopaliska;-):-).Asiu teraz można kupić używane w stanie idealnym i możesz zacząć od rozmiaru 50 siąt .Ja miałam za mało na rozmiar 50siąt .A Zoyka wcale 56 chyba nie używała.No ale teraz nawet się dowiesz mniej więcej ile maleństwo waży i jak powiedzą ,że malutkie to lepiej coś mini dokupić .T
 
Ostatnia edycja:
Bujam Julkę żeby usnęła. A ta wsadza rękę do buzi i się dławi. Obłęd:-D

Malifilka - to prawda.Nasz wątek jest inny, wyjątkowy i taki jak być powinien. Próbowałam gdzie indziej pisać i nie moje klimaty bo właśnie te osobiste podchody itd.

I przy okazji witaj bo Cię jeszcze nie witałam Karenko :)

Asiu -też nie mam znajomych z małymi dziećmi (za wyjątkiem jednej kuzynki) dlatego to forum przy życiu mnie trzyma .Do 7 miesiąca nie miałam tez objawów normalnej ciąży. Małe momenty gdy na kwaśne miałam ochotę. PO 7 miesiacu zaczęła się jazda :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asiu bardzo to śmieszne ale ja od początku kupowałam najpierw te uniseks.A wózek w 4 mc ale ja uboga dlatego łapałam okazje .M się śmiał,że dziecka jeszcze nie mam ,a mam wózek.Ja mu na to,że dziecko mam ale jeszcze za malutkie by nim jeździło.A nie ma co wierzyć w przesądy kupuj teraz to sprawia dużo radości potem będzie dzidziuś i na nim cała uwaga się skupi i wcale na początku nie będziesz mieć nawet ochoty na zakupy.Potem ta chęć wraca:-):tak::-D
 
Kłaczek - właśnie mam zamiar pogonić męża, żebyśmy zrobili wyprawę do polskiego sklepu. Ja dawałam małemu polskie słoiczki i było OK, ale mi się skończyły...

Azula - moja Alinka była zawsze drobniutka, tzn. wysoka, ale chudziutka. Do teraz tak jest.

Asiu - ja teraz mało co kupowałam ciuszków, bo zostawiłam wszystko po Alince i miałam nadzieję, że będzie dziewczynka, ale nic z tego. Na szczęście w Irlandii mieszka też mój brat i mam wszystkie ubranka po bratanku dla Kubusia. Kupiłam tylko kilka unisex do szpitala , bo ja do końca miałam niespodziankę jeśli chodzi o płeć malucha.
Ale dla Alinki kupowałam juz od początku, jak tylko znalazłam coś co mi się spodobało. Nie wierzę w przesądy, a poza tym lubię mieć wszystko wcześniej przygotowane.
 
Asia - wózek kupiliśmy dwa tygodnie po porodzie. Ciuszki dostałam od kuzynki jakoś ok 3 miesiące przed porodem. Do szpitala kupiłam tylko wyprawkę, kosmetyki i ręczniczki. Cała wyprawka okazała się za mała i pampersy "1" tez bo Julka urodziła się 5200.

Azula - mówisz-masz. Na Fcebooku juz dzisiaj pospamowalam Julka to teraz tu :-D
 
reklama
Julcia jak zwykle śliczna,a to Amelcia jakoś tak "dorosło"na tej focie wyszła 100_1064.jpg100_1070.jpg,a na drugim z językiem ostatnoi ciągle lizać się chce jak nie z nami to z psem.Okropne:-p:szok: No i czekam na więcej fot maluszków.Zresztą pierwsze jak wchodze na bb to galeria maleństw (uwielbiam)one sa takie śliczne ,a każde inne i niepowtarzalne
 
Ostatnia edycja:
Do góry